Under Armour szuka biegowych ambasadorów!

Amerykańska firma Under Armour ogłasza nabór na biegowych ambasadorów

Jeśli jesteś biegaczem, wiążesz ze sportem swoją przyszłość i szukasz wsparcia sprzętowego - możesz zostać ambasadorem Under Armour . Prześlij sportowe CV na adres mailowy ambasador@mmsport.com.pl .

Co powinno znaleźć się w Twoim sportowym CV? Wiek, dotychczasowe wyniki, plany startowe, kilka słów o zainteresowaniach. Sport kształtuje charakter, dlatego napisz też dlaczego startujesz i dlaczego Under Armour powinno wspierać właśnie ciebie.

Jeśli udzielasz się w mediach społecznościowych, prześlij linki do wszystkich kanałów. Ważna jest również informacja czy swoją pasją dzielisz się z innymi. Udzielasz się w klubach biegowych, trenujesz w większych grupach, a może jesteś mentorem dla innych? Koniecznie daj o tym znać!

UA zapewni wybranym osobom sprzęt: buty, odzież techniczną i inne akcesoria biegowe, które z pewnością pomogą w osiąganiu lepszych wyników sportowych.

Przedstawiciele UA skontaktują się tylko z wybranymi osobami. Podczas wysyłania sportowych CV należy pamiętać o formule dotyczącej ochrony danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem wyboru biegowych ambasadorów (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."