Mud Max - nowy cykl ekstremalnych biegi z przeszkodami

Startuje nowy cykl biegów ekstremalnych Mud Max. Ruszyły zapisy na pierwszą z czterech edycji.

Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu. W 2016 roku odbędą się cztery edycje - w Trójmieście, Warszawie, Łodzi i Bieszczadach. Właśnie ruszyły zapisy na pierwszą z nich .

Pierwszy Mud Max odbędzie się 19 marca 2016r w Gniewinie, ok. 50 km. od Gdańska. Bazą startową został Hotel Mistral Sport, gdzie podczas Euro 2012 rezydowała piłkarska reprezentacja Hiszpanii. Trasa pierwszej edycji będzie miała 7 km, a na uczestników czekało będzie ok. 40 przeszkód terenowych i specjalnych.

- Mud Max chce dać uczestnikom trudne zadanie w postaci pokonania trasy, Sprawimy aby uczestnicy po biegu dowiedzieli się że posiadają mięśnie o których do tej pory nie wiedzieli. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę organizacyjna i gwarantujemy nie zawieść uczestników - Sławek Zabieglik, organizator.

MudMaxMudMax MudMax MudMax

Swój udział w Mud Max zapowiedziała była Miss Polski Anna Jamróz, która pod czujnym okiem trenerów rozpoczęła przygotowania do biegu. Będzie to jej pierwszy start w tego typu imprezie.

Wszyscy chętni mają możliwość wzięcia udziału w darmowych treningach, które planowane są w różnych lokalizacjach Polski. Najbliższe treningi odbędą się w Gdyni, Warszawie i Krakowie. Aby dowiedzieć się więcej o planowanych treningach zapraszamy fanpage na Facebooku .

Wszyscy uczestnicy dostaną koszulki, kupony na posiłek po biegu, napoje oraz niespodzianki od sponsorów i organizatorów. Każdy zostanie także ubezpieczony (NMW - 10 tys. zł.).

MudMaxMudMax MudMax MudMax

- Współpracujemy z profesjonalnym producentem odzieży dla biegaczy Nessi, która przygotowuje specjalną linię odzieży Mud Max. Na pierwszej edycji uczestnicy w pakiecie otrzymają najwyższej jakości opaski biegowe oraz kominy. Odchodzimy więc od słabej jakości koszulek, które królują na większości biegów. Oczywiście nie może zabraknąć medali, pracujemy nad tym aby były wyjątkowe i oryginalne. Dodatkowo uczestników po biegu zapraszamy na Pasta Party, czyli imprezę integracyjną - dodaje Sławek Zabieglik.

Organizatorzy zadbali także o atrakcyjne nagrody dla zwycięzców . Dla najlepszej kobiety przewidziano weekendowy pobyt w Hotelu Mistral Sport z atrakcyjnym pakietem SPA. Natomiast najlepszy mężczyzna pojedzie na wycieczkę do Chorwacji .

https://www.facebook.com/MudMaxRun/

http://www.mudmax.pl/

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.