Motivato na gwiazdkę! Podaruj bliskiej osobie spersonalizowany plan treningowy

Jeśli jeszcze nie wybraliście swojej bliskiej osobie prezentu z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, to jeszcze nic straconego. Spersonalizowana opieka treningowa od Motivato z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę!

To prawdopodobnie jeden z najlepszych prezentów dla biegacza w tym roku. - Elegancki voucher na spersonalizowany plan treningowy (Motivato SMART) lub na współpracę z osobistym trenerem (Motivato COACH) sprawi, że Twoi bliscy wejdą w nowy rok z dodatkową motywacją do treningów - mówi Piotr Korpak , jeden z założycieli nowoczesnej platformy treningowej Motivato.pl .

Voucher można kupić szybko i wygodnie przez internet na stronie kupprezent.motivato.pl , a następnie wydrukować, włożyć do koperty i położyć pod choinką.

Przypomnijmy, że trenując według spersonalizowanych planów treningów Motivato można wybrać jeden z celów: zacząć biegać, zrzucić wagę, poprawić formę lub prawidłowo przygotować się do któregoś z ulicznych biegów, które zostały zaplanowane na wiosnę 2015 r (PZU Półmaraton Warszawski, Orlen Warsaw Marathon, Poznań Maraton, Maraton Warszawski, Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, Białystok Półmaraton, Silesia Marathon, Biegnij Warszawo lub Cracovia Marathon).

Czym jest Motivato?

To nowoczesna platforma treningowa skierowana zarówno do biegaczy początkujących, jak i doświadczonych. Pozwala stworzyć w stu procentach zindywidualizowany plan treningowy, a następnie nie zostawia trenującego samego. Twórcy Motivato postawili na trzy filary: motywację, personalizację i wiedzę. Łącząc te aspekty w jedno, udało im się stworzyć produkt, który jest czymś więcej niż zwykłym planem treningowym czy kolejną aplikacją do biegania. Motivato działa jak mentor, trener i opiekun, który krok po kroku rozsądnie i skutecznie prowadzi nas do wymarzonego celu, np. zrzucenia wagi, przebiegnięcia pierwszych 30 minut lub poprawienia życiówki w maratonie.