Otwarty trening z Karoliną Jarzyńską w Warszawie

W sobotę (29 listopada) w Warszawie będzie można wziąć udział w treningu z Karoliną Jarzyńską, najlepszą obecnie polską maratonką. Wstęp na zajęcia jest darmowy.

To jedna z niewielu okazji, żeby spotkać się i potrenować z Karoliną Jarzyńską . Zawodniczka większość roku spędza na przygotowaniach i zawodach poza granicami kraju. Już wkrótce ponownie wyleci na obóz treningowy przed maratonem w Osace. Po wizycie w Japonii będzie natomiast przygotowywać się do startu w kwietniowym DOZ Maratonie Łódź .

- Rzeczywiście, rzadko mam okazję spotkać się z polskimi kibicami i miłośnikami biegania - przyznaje Jarzyńska . - Kalendarz startów i niezwykle ciężki trening wymuszają wielotygodniowe wyjazdy zagraniczne. W domu bywam "od święta" i zazwyczaj są to bardzo krótkie wizyty. Cieszę się, że tym razem będę mogła spotkać się z biegaczami na wspólnym treningu w Warszawie. Serdecznie zapraszam, postaram się dotrzymać tempa.

POLECAMY: Samotność Karoliny Jarzyńskiej: "Czasami boję się treningów" [WYWIAD]

Spotkanie odbędzie się w sobotę (29 listopada) o godz. 11. Zbiórka w sklepie Fast Foot przy ul. Żelaznej 58-62 w Warszawie . Po krótkim wprowadzeniu, uczestnicy pobiegną na wspólny trening z mistrzynią. Na koniec wrócą ponownie do sklepu, gdzie czekać na nich będzie napój izotoniczny ALE Race oraz upominki od sponsora zawodniczki.

W treningu może wziąć udział każdy. Wstęp jest darmowy . Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na  www.ALEnergy.eu oraz www.fast-foot.pl .