Zmieniliśmy się dla Was! Zobacz nową stronę PolskaBiega.pl

Zmiany, zmiany, zmiany. Nadeszły i dla PolskaBiega.pl. Ruszyliśmy z nową, lepszą stroną internetową, abyście bez żadnego kłopotu mogli znaleźć wszystko, co potrzebne biegaczowi.
 

Przede wszystkim zmienił się wygląd strony. Strona główna i podstrony PolskaBiega.pl są teraz przejrzyste i intuicyjne. Wyeksponowaliśmy na niej najczęściej wyszukiwane przez Was treści, tak abyście od razu po wejściu mieli do nich bezpośredni dostęp.

Polska Biega istnieje od 2006 roku . Razem z nami poznacie najnowszą historię biegania w Polsce. Tysiące artykułów, które powstały w tym czasie usystematyzowaliśmy w działach tworzących podstawową bazę każdego biegacza:

Trening

Sprzęt

Dieta

Zdrowie

Eksperci

Wiedzą ekspercką PolskaBiega.pl stoi. Dlatego wciąż poszerzamy grono ekspertów . Są z nami i dzielą się wiedzą:

- Paweł Jesień , trener lekkiej atletyki ,były sprinter i płotkarz. Członek zespołu szkoleniowego na Igrzyskach w Pekinie oraz Londynie. Szkoleniowiec kadry narodowej w latach 2005-2012. Prywatnie mąż Anny Jesień, wielokrotnej medalistki MŚ i ME.

- Piotr Książkiewicz , absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener II klasy lekkiej atletyki, organizator biegów (CITY TRAIL) i szybki biegacz z życiówką w maratonie 2:43:53 z Poznania z 2012 roku i 1:14 w półmaratonie.

- Weronika Zielińska , trenerka II klasy lekkiej atletyki i instruktorka kulturystyki. Mistrzyni Polski seniorek w biegu na 400 m przez płotki z 2007 roku. Trenerka w Klubie 12tri.pl.

- Mateusz Jasiński , popularyzator biegania, ultramaratończyk, ambitny przedsiębiorca i zwykły człowiek zakochany w życiu (kolejność przypadkowa).

- Agnieszka Kruszewska-Senk , magister fizjoterapii, instruktor kulturystyki, trójboju siłowego i fitness, ratownik ILS oraz instruktor sportu osób niepełnosprawnych. Założyła i prowadziła Klub Biegacza Holmes Place. Obecnie prowadzi treningi Drużyny obozybiegowe.pl oraz Accelerate - Klubu Biegacza firmy Accenture.

- Ewa Witek-Piotowska , fizjoterapeutka. Zajmuje się rehabilitacją, diagnostyką stóp i wad postawy. Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, schorzeniach Achillesa, stawu skokowego i stopy, kolana, mięśni i kręgosłupa. Życiówki: w maratonie-3.20; na 10km- 41.30, na 5km-20.30

Wideo instruktażowe

We współpracy z naszymi ekspertami nagrywamy filmy instruktażowe. Zobaczcie, jak m.in. rozgrzać się , rozciągnąć przed treningiem , wzmocnić mięśnie brzucha i grzbietu i pasmo biodrowo-piszczelowe.

Kalendarz

Skoro mowa o biegach, uruchomiliśmy dla Was kalendarz. Znajdziecie w nim nadchodzące imprezy biegowe z całej Polski. Wystarczy, że wpiszecie województwo, miasto, dystans lub datę. Resztę zrobi za Was kalendarz. Po chwili będziecie mieli dostęp do wszystkich imprez, które odbywają się danego dnia lub w danym miejscu na żądanym przez Was dystansie.

Możecie też podzielić się swoją opinią na temat danego biegu. Stąd możliwość oceny wydarzenia.

Jeśli szukacie zapowiedzi jakiegoś biegu, porad przedstartowych i planów treningowych, odwiedźcie dział Biegi.

Blogi

Zmieniając PolskaBiega.pl ulepszyliśmy też blogi. Od teraz Wasze pisanie jest wygodniejsze.

Po pierwsze powstał nowy edytor tekstu - prosty i przejrzysty.

Po drugie okno pisania jest większe.

Po trzecie pojawiła się możliwość dodawania śródtytułów i list.

Ponadto zrobiliśmy porządek na stronie wpisu: delikatnie zmieniliśmy graficznie główkę bloga (teraz bardziej widać, że to blog) i dodaliśmy przycisk "like" i "podziel się", jak na artykułach.

Znikły też reklamy. Za to komentarze domyślnie są rozwinięte, żeby od razu było widać całą konwersację.

Triathlon

Obserwujemy trendy i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom biegaczy, którzy zapragnęli czegoś więcej. Dlatego na PolskaBiega.pl pojawił się dział triathlon. Nasza misja to pokazać, że triathlon jest dla każdego . Tak jak bieganie. Znajdziecie w nim sylwetki inspirujących sportowców , historię pierwszych triathlonów i informacje o sukcesach polskich zawodników.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi, śmiało pisz do nas na adres pocztowy:

ul. Czerska 8/10 00-732 Warszawa tel. (22) 555 44 69

lub adres mailowy: polskabiega@agora.pl