Ostatnie miejsce w Merrell Team - konkurs na Endomondo

Marka Merrell organizuje konkurs dla osób niebojących się wyzwań, które chcą wziąć udział w niezwykłej wyprawie. W ekipie Merrell Team pozostało ostatnie wolne miejsce. Walka o nie trwa na Endomondo od 1 do 30 czerwca.

NARODOWY SPIS BIEGACZY 2014. KLIKNIJ I SPISZ SIĘ! KAŻDY BIEGACZ SIĘ LICZY!

Do ekipy Merrell dołączy osoba, która zrealizuje jak najwięcej aktywnych minut przy użyciu aplikacji Endomondo. Rower, bieganie, chodzenie, spacerowanie. Wszystkie aktywności się liczą. Jedno jest pewne, im więcej zdobytych minut, tym większa szansa na wyjazd do Słowenii. Pierwszymi członkami Merrell Team są Ania i Marcin, autorzy bloga gdziewyjechac.pl. Realizując trening i zapisując swoje wyniki za pomocą Endomondo można dołączyć do wyprawy.

O wyprawie

Uczestnicy wyprawy podczas 4 dni pełnych aktywności wezmą udział w kanioningu, via-ferratach, wyprawie rowerowej. Dla tych, którym nie uda się zakwalifikować do zespołu, Merrell przygotował dodatkowe nagrody - buty oraz gadżety Merrell.

Więcej informacji o konkursie: www.facebook.com/MerrellPoland/app_226618927543675 , www.merrell.pl/konkurs.html oraz www.endomondo.com .

Out.Perform. Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników.

Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.