10. Weekend Polska Biega. Przygotowania idę pełną parą!

Niezwykle nas cieszy każdy nowy bieg, jaki pojawia się na mapie tegorocznego Weekendu. Na dziś zarejestrowało się już 240 imprez. Dostępne są już do pobrania numery startowe, plakaty oraz dyplomy.

Biegowe ciekawostki, porady i newsy. Ś led ź nas na Facebooku i Twitterze @PolskaBiega Wróć do formy! Pobierz poradnik RUSZAJ SIĘ I SCHUDNIJ!

Kulminacja Weekendu Polska Biega 2014 odbędzie się w tym roku 22-25 maja . Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować bieg w okolicy tego terminu. Ba! Pierwszy bieg startuje już w najbliższą niedzielę, 27 kwietnia! Będzie to bieg w Skarszewach (woj. pomorskie) organizowany przez tamtejszy Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Mapa i opisy dotychczas zarejestrowanych biegów znajdują się w specjalnym PANELU . Znajduje się tam także FORMULARZ rejestracji biegu, PORADNIK ORGANIZATORA , a także MATERIAŁY do pobrania: plakat, numer startowy i dyplomy .

Imprezy w ramach Weekendu to nie muszą być duże biegi. Każdym biegowym spotkaniem czy treningiem, biegową zabawą czy rodzinnym festynem pokazujecie innym, że fajnie jest aktywnie spędzać czas - a o to właśnie chodzi w naszej akcji! Dołączcie do nas!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.