Biegaj razem z nami. Dołącz do drużyny "Gazety" na Nocny Wrocław Półmaraton

Wystartował miejski program "I ty możesz zostać maratończykiem". "Gazeta Wyborcza" tworzy swoją biegową drużynę. Dołączcie do nas, pobiegnijmy razem w półmaratonie!

Biegowe ciekawostki, porady i newsy. Śled ź nas na Facebooku i Twitterze  @PolskaBiega

Wykorzystaj wiosenną aurę, aby wrócić do formy po zimie! Pobierz poradnik RUSZAJ SIĘ I SCHUDNIJ!

Na 25-lecie "Gazety Wyborczej" tworzymy drużynę biegową, która wystartuje w czerwcu w Nocnym Wrocław Półmaratonie. A może z rozpędu przebiegniemy też maraton?

Zapraszamy chętnych amatorów biegania z Wrocławia i Dolnego Śląska, którzy chcą wspólnie z nami trenować, a w czerwcu wystartować w zawodach. Ze zgłoszonych stworzymy 25-osobową drużynę. Dołączą do niej także dziennikarze "Wyborczej" oraz pracownicy naszego wydawnictwa. Na łamach naszej gazety będziemy pisać o przygotowaniach i postępach członków naszej grupy.

Uczestnikom, którzy się zgłoszą do naszej drużyny, gwarantujemy bezpłatny udział w półmaratonie i koszulki biegowe.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem promocja@wroclaw.agora.pl. Napiszcie, gdzie i jak często biegacie, dlaczego wybraliście taką formę aktywności, czy uprawiacie jakieś inne sporty, jakie są wasze cele i marzenia związane z bieganiem oraz czym zajmujecie się na co dzień. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek, mile widziane też "biegające" zdjęcia.

Podyskutuj z nami na  FORUM!