Co wiemy o polskich biegaczach? [ANKIETA]

Środowisko biegaczy w Polsce jest coraz większe, a wciąż tak naprawdę jeszcze niewiele o nim wiemy. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu przygotował ankietę dotyczącą biegaczy. Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu przeprowadza badania dotyczące biegaczy w Polsce. Kim są, dlaczego biegają, jak trenują, jakimi są biegaczami - na te i wiele innych pytań nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Zapraszamy do wzięcia udział w badaniu, które pozwoli poznać środowisko biegaczy. Wypełniając ankietę będziesz miał swój wkład w dalszy rozwój biegania, a na tym nam wszystkim zależy.

Celem prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu ogólnopolskich badań jest ustalenie motywów, oczekiwanych korzyści oraz zaangażowania w uprawianie biegów, określenie preferencji biegaczy w zakresie programów treningowych, startów w zawodach, sprzętu sportowego, identyfikacja źródeł poszukiwanych informacji na temat biegania i imprez biegowych. Ankieta jest anonimowa. Link do ankiety: http://badaniebiegaczy.ankietka.pl/

To pierwsze w Polsce, zakrojone na tak szeroką skalę badania, ich wyniki będą udostępnione biegaczom na portalach internetowych, opublikowane w formie raportu, prezentowane i dyskutowane na konferencjach naukowych.

UEP