Wygraj pakiet na ORLEN Warsaw Marathon

Gotowi na wyzwanie? Do OWM 2014 jeszcze nieco ponad 2,5 miesiąca. Najwyższy czas przestać trenować i marzyć, a zacząć trenować i odliczać dni do wielkiego celu. Weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania maratońskie pakiety startowe na ORLEN Warsaw Marathon, 13 kwietnia!

Jeśli już się przygotowujecie, a nie zapisaliście się jeszcze na ORLEN Warsaw Marathon, to niech nasz konkurs stanie się przypieczętowaniem wyzwania!

Zadanie konkursowe jest takie, by poza nogami ruszyć też głową.

ORLEN Warsaw Marathon często nazywany jest w skrócie OWM. Nasze zadanie brzmi: rozszyfruj inaczej akronim "OWM" ! Dowolnie, ale poruszając się w tematyce biegowej.

Wasze odpowiedzi wysyłajcie na polskabiega@agora.pl do piątku, 31 stycznia ! Nagrodzimy 20 najciekawszych pomysłów. A co jest do wygrania?

Pakiet Premium na ORLEN Warsaw Marathon 2014

Mamy do rozdania aż 20 maratońskich pakietów startowych. Oprócz opłaty startowej, w skład pakietu wchodzi techniczna koszulka wykonana w technologii Motion Dry z dedykowanym nadrukiem przedstawiającym najbardziej charakterystyczne budowle i miejsca w Warszawie. Jest także dwukomorowy plecak. Do zestawu dołożona zostanie także czapka z daszkiem oraz voucher zniżkowy o wartości 100 zł na zakup obuwia ASICS w sieci SklepBiegacza.pl.

Więcej o pakiecie i trasie maratonu przeczytacie tutaj .