Biegające pary poszukiwane!

Biegaczki i Biegacze! Poszukujemy biegających par, które chcą razem przygotować się pod okiem fachowców do ORLEN Warsaw Marathon 2014, który odbędzie się 13 kwietnia. My dajemy Wam opiekę trenerów, indywidualny plan treningowy i pakiet startowy - Wy piszecie o swoich przygotowaniach. Kto w to wbiega?

We dwoje raźniej i weselej, poza tym łatwiej się zmobilizować, wspierać w trudnych chwilach i razem cieszyć radościami. Dlatego do podjęcia maratońskiego wyzwania szukamy 2-osobowych zespołów. Konfiguracja, płeć i stopień skoligacenia - dowolne. Zapraszamy małżeństwa, partnerów, przyjaciółki, narzeczeństwa, kumpli, matki z córkami i ojców z synami lub odwrotnie. Po prostu dwie zżyte ze sobą osoby, które chcą razem przygotować się do maratonu i 13 kwietnia razem stanąć na starcie ORLEN Warsaw Marathon 2014.

Dostaniecie od nas indywidualne plany treningowe, opiekę trenerską, pakiety startowe i możliwość podzielenia się swoimi przeżyciami z szeroką publicznością.

Nasze wymogi: - musicie biegać, tzn. mieć za sobą co najmniej półmaraton; - musicie chcieć dzielić się swoimi przeżyciami podczas przygotowań, prowadząc bloga na polskabiega.pl . Wasze biegowe wpisy będziemy publikować na łamach polskabiega.pl, sport.pl i gazeta.pl. - musicie mieć możliwość stawienia się w Warszawie w sześciu wyznaczonych wcześniej terminach, na wspólne treningi.

Do ORLEN Warsaw Marathon 2014 przygotuje Was również para:

Weronika Zielińska i Michał Rachwał

Weronika Zielińska - trenerka II klasy lekkoatletyki i instruktorka kulturystyki. Lekkoatletykę trenowała 12 lat, specjalizując się w biegach na 400m. Największy sukces w jej karierze sportowej to Mistrzostwo Polski seniorek w biegu na 400 m przez płotki w 2007 roku. Jest współzałożycielką i trenerką w klubie biegowo-triathlonowym 12tri.pl . Obecnie pracuje jako trener personalny, prowadzi treningi biegowe i wzmacniające, rozpisuje plany treningowe, przygotowuje amatorów do biegów i triathlonów. Jej doświadczenie i wiedzę trenerską dopełniają ukończone szkolenia: Fit Ball, Power Pump, Funkcjonalny Trening Medyczny, Zdrowy Kręgosłup, Kinesiotaping, Forma w ciąży i Aqua I.

Michał Rachwał - instruktor lekkoatletyki, instruktor samoobrony i ratownik WOPR. Biega od 11 lat. Pierwszy raz wystartował w maratonie w 2005 roku. Od tego czasu ukończył 9 biegów na tym dystansie. Do największych dotychczasowych sukcesów sportowych zalicza ukończenie triathlonu na dystansie IM w 2010 r. Współprowadzi otwarte niedzielne treningi biegowe na warszawskiej Agrykoli. Współzałożyciel i trener klubu biegowo-triathlonowego 12tri.pl.

Weronika i Michał wezmą Was pod swoje skrzydła. To oni opracują dla Was plany treningowe i otoczą opieką trenerką. W ramach przygotowań odbędzie się 6 treningów grupowych razem z naszymi trenerami. Spotkania będą odbywać się w Warszawie.

Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres polskabiega@agora.pl. W temacie maila wpisz: "Drużyna OWM 2014" . Mail musi zawierać:

-krótki tekst o Tobie: kim jesteś? jakie są Twoje motywacje? z kim chcesz się przygotowywać i dlaczego? (ok. 10 zdań)

- Twój wynik z ostatniego półmaratonu (miejsce, osiągnięty czas i data)

- imię i nazwisko Twojego biegowego partnera

- krótki opis tego, jak trenujesz w ciągu tygodnia: jak wygląda Twój przykładowy tydzień?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku, 17 stycznia (włącznie). Spośród zgłoszeń wybierzemy 10 osób - czyli 5 par. Odpowiemy wybranym kandydatom.

Dowiedz się:

Jak założyć bloga na polskabiega.pl? [KLIKNIJ]

FAQ, czyli w szystko co musisz wiedzieć o naszej blogosferze [KLIKNIJ]

Więcej o ORLEN Warsaw Marathon przeczytaj tutaj.