"Przełam się! Czas za wyzwanie" - ruszyła ósma gra motywacyjna!

Przed nami ostatni już odcinek gry motywacyjnej "Przełam się". Po 14 tygodniach przygotowań... CZAS NA WYZWANIE!  Wyznacz swój cel i wspólnie go osiągnijmy!  Weź udział w ósmej części gry motywacyjnej "Przełam się! Czas na wyzwanie". Pomożemy Ci spełnić Twoje biegowe marzenie!

ZAGRAJ W GRĘ "CZAS NA WYZWANIE" - I SPEŁNIJ SWOJE BIEGOWE MARZENIA !

Przez ostatnie 14 tygodni wymyślaliśmy mnóstwo przyczyn, dla których warto ćwiczyć oraz mnóstwo sposobów, jak to robić. Teraz przyszedł czas, by samemu wymyślić swój powód - wyznacz swój cel i spełnij sportowe marzenie! To już ostatnia gra motywacyjna w cyklu "Przełam się!". Hasło tego odcinka brzmi: "Czas na wyzwanie". W tym zadaniu każdy sam wymyśli sobie wyzwanie - trudne, ale możliwe do realizacji. Wyzwanie ma być czymś wymagającym, ale przede wszystkim ma być dla Ciebie wielką przyjemnością. I mobilizacją! Chcesz spróbować swoich sił w półmaratonie? Zrobić 10km w mniej niż 60min? A może poniżej 45min? Albo zaliczyć 4-godzinny marszobieg na wakacjach w górach? Postaw sobie cel i do dzieła!

Zapraszamy każdego, kto już połknął bakcyla aktywnego trybu życia, jak i nowicjuszy, którzy chcą się przełamać. Chcemy Cię zainspirować i dać dodatkową motywację do treningu! Zachęcimy Cię też do tego byś pozostawał aktywny na co dzień, szukał wiedzy, wplatał ruch w harmonogram swojego dnia i zdrowo się odżywiał.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają już za sobą wyzwania poprzednich edycji naszej motigame, jak i każdego, kto chce dopiero chce wejść do gry!

Do boju!

ZAGRAJ W GRĘ " CZAS NA WYZWANIE" - I SPEŁNIJ SWOJE BIEGOWE MARZENIA !

Partnerem gry jest Artresan.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.