"Przełam się! W poszukiwaniu wiedzy" - ruszyła czwarta gra motywacyjna

Przed nami czwarte wyzwanie gry motywacyjnej "Przełam się!". Gra pomoże Ci wprowadzić dobre nawyki na co dzień, zainspiruje Cię do poszukiwania wiedzy o treningu, diecie, ciele. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy zachęcać Cię do czytania, oglądania filmów, zadawania pytań o bieganie, anatomię, oraz do poszukiwania źródeł inspiracji do ćwiczeń. Do dzieła! Partnerem gry jest Artresan. ZAGRAJ W GRĘ!

ZAGRAJ W "PRZEŁAM SIĘ! W poszukiwaniu wiedzy" - KLIK

Już od kilku tygodni motywujemy naszych czytelników do wyjścia z domu, do ćwiczeń, aktywizowania znajomych, do prowadzenia zdrowego trybu życia. Ruszasz się, zdrowo jesz i wyrabiasz w sobie dobre nawyki - oto założenia gry. Zaczyna się czwarte wyzwanie, które zachęci Cię do poszukiwania wiedzy na temat treningu, ludzkiego ciała i psychiki, podpowiemy Ci gdzie szukać tej wiedzy i inspiracji.

Zapraszamy do gry każdego, kto chce prowadzić zdrowy, aktywny fizycznie tryb życia, ale nie umie sam się do tego zebrać. Zadania mogą wykonywać również ci, którzy już połknęli biegowego bakcyla, ale brakuje im motywacji do dodatkowych ćwiczeń wzmacniających czy rozciągania, czują, że ich trening jest monotonny albo nie wiedzą co mają im dać dodatkowe ćwiczenia.

Dzięki motigame "Przełam się!" odkryjesz nowe sposoby na urozmaicenie swojej diety i treningu. Może zaktywizujesz przyjaciela? Co jakiś czas, gdy wykonasz już część zadań z danego tygodnia - dostajesz motywującego maila z informacjami o tym, jak Ci idzie i co jeszcze przed Tobą. Dostajesz również odznaki, które staną się obiektem zazdrości znajomych na Twoim Facebooku.

Przełam się i dołącz do gry!

W ramach czwartego wyzwania "Przełam się! W poszukiwaniu wiedzy" czekają na Ciebie między innymi takie zadania:

  • Poczytam o środkach treningowych - interwałach, biegach tempowych czy fartleku
  • Poszukam filmów z ćwiczeniami (rozciągającymi, wzmacniającymi) np na YouTube i zastosuję te ćwiczenia na sobie
  • Będę zapisywał treningi w dzienniczku (np dailymile.com, endomondo.pl) on-line
  • Poprzeglądam biegowe czasopisma w kiosku lub bibliotece
  • Wybiorę się na wycieczkę biegową w okolicę, w której nigdy nie byłem

Przez cały czas będziemy również dbać o to żebyś się poruszał, wyszedł na trening z przyjacielem, przebiegł więcej bez zatrzymywania.

Zapraszamy do gry wszystkich, którzy mają za sobą wyzwania: "14 aktywnych dni","Przełam się! Eksperyment: dieta", "Przełam się! Triki motywacyjne" jak i każdego, kto chce się przyłączyć do motigame po raz pierwszy. Gry motywacyjne będą nam towarzyszyć na Polskabiega.pl przez całą wiosnę - będzie ich aż osiem.