Drużyna Kondycja zwycięzcą Sztafety Maratońskiej Accreo Ekiden

Do rywalizacji 21 kwietnia przystąpiło niemal 500 sześcioosobowych drużyn z całej Polski. Każda z nich do pokonania miała trasę 42,195 km, która została podzielona na odcinki o długości: 7,195 km, 2x10 km oraz 3x5 km. Zwyciężyła "Kondycja" z czasem 2:39.

3000 zawodników stanęło na starcie największej w Europie Sztafety Maratońskiej Accreo Ekiden 21 kwietnia. Bieg rozegrany został w dwóch turach. Pierwsze zespoły wystartowały o godzinie 9, a pozostałe o 14. Wyścig odbył się w parku na warszawskiej Kępie Potockiej Podczas tegorocznej edycji biegu rozegrane zostały również Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sztafet Firmowych, w których zwyciężył zespół: Faurecia Team. Oto wyniki najszybszych drużyn w poszczególnych klasyfikacjach.

Acreo Ekiden - maraton sztafetAcreo Ekiden - maraton sztafet Archiwum Kondycji Archiwum drużyny

Klasyfikacja generalna: 1. Kondycja - 2:39:00 2. 12TRI.PL - 2:47:11 3. JOGGER NOWY DWÓR MAZOWIECKI - 2:47:12

Klasyfikacja banków: 1. KORONA MARATONÓW BANKU POLSKIEGO - 2:48:43 2. SENATORSKA16 - 2:54:36 3. WINCOR NIXDORF - 3:02:40

Klasyfikacja firm ubezpieczeniowych: 1. PZU SPORT TEAM 1 - 2:55:10 2. AVIVA RUNNING TEAM 1 - 3:08:55 3. PZU SPORT TEAM 2 - 3:13:34

Klasyfikacja Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sztafet Firmowych: 1. FAURECIA TEAM - 2:50:20 2. EDC RUNNERS I - 2:55:00 3. ACCREO ALL BLUES - 3:06:04

Pełna lista drużyn wraz z wynikami dostępna będzie na stronie internetowej biegu: www.accreoekiden.pl.

Acreo Ekiden - maraton sztafet, w którym wzięło udział prawie 500 drużynAcreo Ekiden - maraton sztafet, w którym wzięło udział prawie 500 drużyn Archiwum Kondycji Archiwum drużyny