"Przełam się! Triki motywacyjne" - ruszyła gra!

Przed nami trzecie wyzwanie gry motywacyjnej "Przełam się! Triki motywacyjne". Gra pomoże Ci wprowadzić dobre nawyki na co dzień. Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy zachęcać Cię do testowania różnych sposobów na zmotywowanie się do aktywności fizycznej. Do dzieła! Partnerem gry jest Artresan. ZAGRAJ W GRĘ!

ZAGRAJ W "PRZEŁAM SIĘ! Triki motywacyjne" - KLIK

Będziemy Cię motywować do wyjścia z domu, do ćwiczeń, aktywizowania znajomych, do prowadzenia zdrowego trybu życia. Ruszasz się, zdrowo jesz i wyrabiasz w sobie dobre nawyki - oto założenia gry.

Zapraszamy do gry każdego, kto chce prowadzić zdrowy, aktywny fizycznie tryb życia, ale nie umie sam się do tego zebrać. Zadania mogą wykonywać również ci, którzy już połknęli biegowego bakcyla, ale brakuje im motywacji do dodatkowych ćwiczeń wzmacniających czy rozciągania albo nie potrafią zapanować nad dietą.

Może dzięki motigame "Przełam się!" odkryjesz nowe sposoby na urozmaicenie swojej diety i treningu? Może zaktywizujesz przyjaciela? Co jakiś czas, gdy wykonasz już część zadań z danego tygodnia - dostajesz motywującego maila z informacjami o tym, jak Ci idzie i co jeszcze przed Tobą. Dostajesz również odznaki, które staną się obiektem zazdrości znajomych na Twoim Facebooku.

Przełam się i dołącz do gry!

W ramach trzeciego wyzwania "Przełam się! Triki motywacyjne" czekają na Ciebie między innymi takie zadania:

  • Pobiegnę do kumpla lub koleżanki zamiast jechać samochodem czy autobusem.
  • Wymyślę sobie cel sportowy np. udział w biegu i się na niego zapiszę.
  • Umówię się ze znajomym, przyjacielem, dziewczyną, żoną na wspólne bieganie.
  • Założę się z kimś o to, że przebiegnę godzinę non stop (albo 45 minut).
  • Kupię lub wypożyczę audiobooka lub nagram sobie dobrą muzykę do treningu.
  • Sprawdzę ile kilometrów przebiegłem podczas treningu.
  • Wymyślę nagrodę za dobrze przepracowane 2 tygodnie. Kupię coś, wybiorę się do knajpy, do kina etc.
  • Będę zapisywał swoje zaplanowane i zrealizowane treningi na kalendarzu ściennym.

Zapraszamy do gry wszystkich, którzy mają za sobą pierwsze wyzwanie: "14 aktywnych dni", oraz "Przełam się! Eksperyment: dieta" jak i każdego, kto chce się przyłączyć do motigame po raz pierwszy. Gry motywacyjne będą nam towarzyszyć na Polskabiega.pl przez całą wiosnę - będzie ich aż osiem.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.