Obóz biegowy w Tatrach 6-10 marca - z pełną mocą w przyszły sezon

Jeśli masz ambitne plany na przyszły sezon i kusi cię opcja wyjazdu na obóz biegowy żeby wyhodować potężną moc - ekipa Tatra Running ma coś dla ciebie. Na obozie można się poczuć jak profesjonalny zawodnik, trenerzy czuwają nad twoją dietą, oceniają twoją sprawność i zabierają na wymagające treningi w pięknej, górskiej scenerii. Obóz odbędzie się 6-10 marca.

Kilka dni spędzonych na obozie biegowym w Tatrach potrafi porządnie dać w kość. Ale skupienie na treningu, wsparcie ze strony specjalistów, trenerów i fizjoterapeutów pozwala zrobić spory krok do przodu. Obóz biegowy nie tylko pełni rolę treningu przełamującego, ale również pokazuje nam nowe możliwości, nowe ćwiczenia, o których nie wiemy lub zapominamy na co dzień. Inaczej również biega się i ćwiczy pod okiem trenerów, którzy mogą zwrócić uwagę na nasze niedociągnięcia. Obóz biegowy to dla ambitnego amatora po prostu coś, co warto zaliczyć. Dodatkowo - bieganie w Tatrach jest po prostu przyjemne, widoki nagradzają trud, jaki się ponosi na treningach. Dzięki niemu łatwiej będzie stworzyć podbudowę pod rozpoczynający się wiosną sezon startowy.

Obóz biegowy 6-10 marca kosztuje 1639 złotych (całkowity koszt, z zakwaterowaniem i wyżywieniem) i będzie skierowany do amatorów, którzy mają za sobą minimum pół roku przygody z regularnym bieganiem.

W programie: ponad 20 godzin treningów w dolinach i na graniach, wykłady, codzienna odnowa biologiczna, opieka dietetyka i fizjoterapeuty oraz odpoczynek w progach najnowszego i najnowocześniejszego hotelu sportowego w Polsce.

Zakwaterowanie: nowy Hotel COS Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Zakopane

Na obóz treningowy można zabrać osobę towarzyszącą (koszt 990 zł), istnieje również możliwość zorganizowania opieki dla dzieci.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie - śniadania, obiady i kolacje (każdy posiłek to szwedzki stół) w Hotelu COS Zakopane.

Treningi: w Tatrach i na obiektach Centralnego Ośrodku Sportu w Zakopanem (2 razy dziennie). W programie obozu będą: Wycieczka biegowa w Tatry z przewodnikiem tatrzańskim Treningi na siłowni, z rozciąganiem i zajęciami z relaksacji. Indywidualna korekta postawy biegowej i wideoanaliza biegu. Pomiar mleczanu we krwi podczas wybranych sesji treningowych. Odnowa biologiczna: codzienna regeneracja potreningowa w hotelowym centrum odnowy (baseny, jacuzzi, sauny). Masaż i indywidualna konsultacja fizjoterapeuty.

Odżywianie: indywidualna konsultacja dietetyka sportowego.

Cena obozu zawiera również:

  • warsztaty przyrodnicze TPN
  • bilety wstępu na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego
  • bilety wstępu na teren COS
  • transport na wybrane treningi (bus)
  • udział w 2 wykładach teoretycznych dotyczących treningu biegowego
  • pakiet zdjęć z obozu przesłanych uczestnikom za pomocą poczty elektronicznej
  • pakiet obozowy o wartości ok. 200 zł obejmujący m.in. biegową technologiczną koszulkę oraz odżywki od sponsorów i wodę

Jak zapisać się na obóz?

Mailem na adres: contact@tatrarunning.pl. Więcej informacji na www.tatrarunning.pl .

Przeczytaj więcej na temat obozów biegowych:

Obóz biegowy to petarda treningowa. Wydaje ci się, że umiesz biegać? Obóz biegowy to najlepszy trening. Biegówkowy obóz treningowy pod okiem Józefa Łuszczka.