Zaproponuj ciekawy przepis na posiłek po treningu i wygraj książkę "Jedz i biegaj" Scotta Jurka

Mamy dla Was 10 książek "Jedz i biegaj", a trzy z nich zostały opatrzone autografem i dedykacją. Co zrobić żeby stać się szczęśliwym posiadaczem książki? Weź udział w konkursie.

"Jedz i biegaj" to niezwykle inspirująca książka o życiu Scotta Jurka, jednego z najlepszych ultramaratończyków w historii. Człowieka o psychice twardszej niż diament, wybitnym talencie do ciężkiej pracy i bagażem doświadczeń, za który trzeba by zapłacić fortunę, gdyby się do chciało przewieźć samolotem. Scott Jurek opowiada w niej o swoim dzieciństwie, startach w pięknych i piekielnie trudnych zawodach, przełamywaniu własnych słabości i poszukiwaniu granic, które leżą daleko poza zasięgiem wzroku. Wszystko zostało opatrzone interesującymi przepisami kulinarnymi, przetestowanymi przez samego autora, który wbrew powszechnej opinii, że biegacz powinien jeść mięso - jest weganinem.

Chcesz wiedzieć więcej na temat książki "Jedz i biegaj"? Przeczytaj opis. Przeczytaj również wywiad ze Scottem Jurkiem.

Mamy dla Was 10 książek "Jedz i biegaj", a trzy z nich zostały opatrzone autografem i dedykacją. Co zrobić żeby stać się szczęśliwym posiadaczem książki? Należy przysłać do nas przepis na posiłek po treningu wraz z uzasadnieniem tej propozycji pod kątem potrzeb biegacza. Opowiedzieć co wartościowego znajduje się w proponowanej potrawie i o tym jak ją przygotować. Nasza redakcja będzie oceniać przepisy pod kątem merytorycznym, kreatywności i jakości opisu. Poczucie humoru mile widziane!

10 ciekawych przepisów nagrodzimy książkami, a najlepsze trzy z nich - egzemplarzami z dedykacją. Wybrane przepisy wypróbujemy i opublikujemy na Polskabiega.pl.

Z konkursem ruszamy 28 listopada o godzinie 15 , na teksty czekamy do środy 5 grudnia , do godziny 20 . Należy je przesłać na adres: polskabiega@agora.pl. Wyniki ogłosimy w czwartek do 16.

Nagrody ufundowało wydawnictwo Galaktyka.

Scott Jurek i JennyScott Jurek i Jenny Agencja Wyborcza.pl/ Sławomir Kamiński Agencja Gazeta/ Sławomir Kamiński

embed

Jedz i biegaj

    0 opinii

    w okazje.info

    Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.