Chcesz posłuchać o biegach ultra? Przyjdź na spotkanie z uczestnikami Goretex Transalpine Run

Jak to jest, gdy dzień w dzień biegasz po alpejskich ścieżkach, masz już w nogach 160 kilometrów, a czeka cię drugie tyle? Gdy mięśnie krzyczą byś dał sobie spokój, a głowa pcha cię naprzód? 15 listopada o godzinie 19:30 w sklepie Sport GURU w Warszawie Magda Ostrowska-Dołęgowska i Krzysiek Dołęgowski będą opowiadać o Goretex Transalpine Run.

Podczas spotkania z Magdą i Krzyśkiem będzie można zobaczyć zdjęcia z imprezy, posłuchać opowieści o Goretex Transalpine Run i specyfice długich górskich wyścigów biegowych. Będzie można zadawać pytania związane z tą dyscypliną, zainspirować się, dopytać o wszelkie aspekty górskiego, etapowego wyścigu.

Magda Ostrowska-Dołęgowska i Krzysiek Dołęgowski są biegaczami, z zacięciem do startów w górskich ultramaratonach. Mają za sobą Marathon des Sables - etapowy wyścig po Saharze, o łącznej długości 250 km, podczas którego wszystkie niezbędne rzeczy na cały tydzień musieli nieść na własnych plecach (poza wodą na szczęście). W ubiegłym roku startowali również w UTMB (Krzysiek) i CCC (Magda), prestiżowym wyścigu dookoła masywu Mont Blanc. W tym roku poza Goretex Transalpine Run wzięli również udział w ekspedycyjnym rajdzie przygodowym Endurance Quest w Finlandii, podczas którego mieli do pokonania ponad 500 km w podziale na różne dyscypliny. Jeśli interesuje cię przełamywanie barier, bieganie długodystansowe i piękne zagraniczne wyścigi - przyjdź na spotkanie.

Gdzie? Sport GURU sklep, ul.Meissnera 1/3, Warszawa Kiedy? 15 listopada, godz. 19.30

Chcesz wiedzieć więcej o udziale Polaków w Goretex Transalpine 2012? Przeczytaj artykuł: Osiem maratonów dzień po dniu. Dołącz do nas na Facebooku.