Trening z Marcinem Lewandowskim już w sobotę

W najbliższą sobotę - 8 października na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie będzie można potrenować wspólnie z Mistrzem Europy w biegu na 800 metrów - Marcinem Lewandowskim. Wydarzenie rozpocznie się o 13.

Powerade, sponsor największych imprez biegowych w Polsce, zaprasza na wyjątkowy trening z udziałem Marcina Lewandowskiego, Mistrza Europy w biegu na 800 m. W najbliższą sobotę na stadionie lekkoatletycznym AWF w Warszawie, przy ulicy Marymonckiej 34 wszyscy chętni będą mogli potrenować pod okiem mistrza. Sporą atrakcją będzie możliwość ścigania się z Marcinem na jego koronnym dystansie - tę jednak trzeba najpierw wygrać. Treningi rozpoczną się o 13:00.

Marcina wspierać będą doświadczeni trenerzy - ambasador Powerade Jerzy Skarżyński, a także Paweł Januszewski oraz instruktorzy AWF.

Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę na atrakcyjne nagrody rzeczowe zapewnione przez partnerów akcji - firmy adidas, TIMEX oraz InterSport. Dodatkowo siedem osób wygra możliwość ścigania się z Marcinem Lewandowskim w biegu na 800 m. Taką szansę będą też mieć fani profilu Powerade Bieganie na portalu społecznościowym Facebook.

Więcej informacji na www.facebook.com/poweradebieganie