TANIE BIEGANIE. Sportowy sprzęt, który możesz wykonać w domu

Jesteś biegaczem, a przy tym fanem filozofii DIY? Lubisz patenty, które możesz wdrażać do codziennego życia? W takim razie ten tekst jest właśnie dla ciebie. W sieci znaleźliśmy cztery gadżety dla biegaczy, które można skonstruować samemu. Czy odbiegają od sklepowych odpowiedników? Tę kwestię pozostawiamy ci do oceny.
Top Top shape.com

Top do biegania

Nie masz odpowiedniej koszulki do biegania podczas upałów? To nic. Wystarczą slipy twojego chłopaka i nożyczki. Efekt? Sami zobaczcie...

TANIE BIEGANIE, CZYLI ZESTAW UBRAŃ Z LIDLA. CZY WARTO KUPIĆ? [RECENZJA]

Running belt Running belt pb

Pas biegowy

Elastyczny pas do biegania służy przede wszystkim do przechowywania podczas treningu podręcznych rzeczy takich jak klucze, chusteczki. Elastyczny, uniwersalny i...prostszy do wykonania w domu, niż mogłoby nam się wydawać. A czy ładny? Kwestia gustu.

NIE PODOBA CI SIĘ? ZOBACZ PAS RAIDLIGHT MARATHON

Rolki są różnej wielkości. Należy z nich korzystać intuicyjnie, wykorzystując ciężar ciała  Rolki są różnej wielkości. Należy z nich korzystać intuicyjnie, wykorzystując ciężar ciała Sebastian Schffel/Mat. prasowe

Roller do masażu

Roller do masażu to hit ostatnich lat. I nie bez powodu. Fantastycznie rozluźnia mięśnie, przyspiesza regenerację, zmniejsza ryzyko kontuzji. Możemy je kupić w sklepach sportowych i rehabilitacyjnych.

W internecie znajdujemy również alternatywy dla sklepowych wałków. Prezentujemy jeden z nich. Jak podchodzi do tej kwestii fizjoterapeuta? Sceptycznie. Ale spróbować zawsze warto.

NIE PRZEKONAŁO CIĘ TO? ZOBACZ JAK DZIAŁA "PRAWDZIWY" FOAM ROLLER

Minionki? Superbohaterowie? Arbuzy? Babeczki? Voila! Rękawki Halfworn są dostępne  w kilkudziesięciu różnych wzorach. Minionki? Superbohaterowie? Arbuzy? Babeczki? Voila! Rękawki Halfworn są dostępne w kilkudziesięciu różnych wzorach. Halfworn.com

Rękawki do biegania

Rękawki to jeden z najbardziej praktycznych gadżetów biegowych. Przydatne w szczególności podczas zawodów. Zabieramy je ze sobą, gdy temperatura jest na tyle niska, że trudno jest nam biec w samej koszulce i na tyle wysoka, by zakładać drugą warstwę odzieży. Gdy tylko robi się cieplej, możemy je szybko zdjąć i schować do kieszonki. A co, gdy potrzebujemy ich na "już"? Ten patent spodobał nam się najbardziej. Wystarczy, że jesteśmy posiadaczami podkolanówek. Reszta już praktycznie robi się sama:

NIE CHCESZ ROBIĆ SAMEMU? ZOBACZ RĘKAWKI HALFWORN [TEST]

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.