Najdziwniejsze gadżety dla biegaczy znalezione w sieci

Kominiarki z wizerunkiem zwierząt, masażer wyglądający jak syrena policyjna...po tym, co zobaczyliśmy, już nic nas nie zaskoczy. Oto 6 najdziwniejszych gadżetów dla biegaczy.
Kominiarki dla sportowców Kominiarki dla sportowców teyasalat.com

Kominiarki z wizerunkiem zwierząt

Kominiarki inspirowane wizerunkiem zwierząt są bardzo ciepłe, stworzone z myślą o sportowcach (narciarzach, biegaczach, rowerzystach). Zjawiskowe i niepowtarzalne. Tylko dla odważnych.

i-Sporti-Sport

BFF Turbo Electric Foam Roller BFF Turbo Electric Foam Roller http://running.competitor.com/

BFF Electric Foam Roller

Zastanawiacie się co to jest? Oto elektryczny masażer. Hasłem firmy jest: "BFF Electric Foam Roller to ecstasy dla twoich mięśni". Brzmi obiecująco.

Sprzęt skierowany jest do biegaczy, kolarzy, ludzi starych i młodych. Krótko mówiąc dla wszystkich, którzy potrzebują porządnie rozluźnić napięte i obolałe mięśnie.

Korektor Korektor nwfootankle.com

Correct Toes

To nie jest coś, czego używa się podczas malowania paznokci. Correct Toes jest silikonową nakładką, która ma sprawić, żeby nasze palce wróciły do swojej naturalnej pozycji. Generalnie kierunek dobry, wszak ludzkie stopy na co dzień ściśnięte są w butach, w wyniku czego następują liczne deformacje i mikrourazy. Nie wiem jednak, czy kawałek silikonu jest wart 65 dolarów...

BUTY DO BIEGANIA NATURALNEGO. ZOBACZ, KTÓRE NAJLEPSZE

Skrzydła do butów Skrzydła do butów Internet

Skrzydła do butów biegowych

Martwisz się, że nie biegasz zbyt szybko? Może potrzebujesz skrzydeł? Nie mamy żadnych doniesień, że gadżet działa, ale na pewno wygląda...innowacyjnie.

Bieżnia basenowa Bieżnia basenowa Internet

HydroWorx

HydroWorx to mechaniczne bieżnie, po których biega się w wodzie. Stosowane przede wszystkim podczas terapii dla osób chorych i/lub z nadwagą.

W 2012 roku odbył się podwodny maraton (The HydroWorx Underwater Marathon). Można było wystartować na kilku dystansach: 5 km, 10 km, półmaraton i pełny maraton.

Bielizna dla biegaczy Bielizna dla biegaczy In

Bielizna dla biegaczy

Robisz dziś fartlek czy krosy? Nie musisz nic mówić, wystarczy, że założysz bieliznę, która tłumaczy wszystko. Nie są to majtki "techniczne". Proste, bawełniane i miłe dla oka. Za zestaw musisz zapłacić 65 dolarów.

NIE WIESZ JAKIE BUTY DO BIEGANIA KUPIĆ? NA TESTEROWNI ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE TESTY