Prezenty dla biegaczy do 50 zł

Chcesz biegaczowi kupić drobny, ale użyteczny upominek z okazji świąt? Oto kilka propozycji, które kosztują niewiele, a na pewno ucieszą każdą, aktywną osobę.
Paski na numer startowy Paski na numer startowy Polska Biega

Pasek na numer startowy

Tylko biegacze i triathloniści wiedzą, czym jest walka z przypięciem numeru do koszulki przed startem. Agrafki zwykle się gubią, przekrzywiają i dziurawią ubranie. Pasek na numer startowy może być wybawieniem. Przydaje się przede wszystkim wtedy, gdy w trakcie biegu jesteśmy zmuszeni do zmiany poszczególnych warstw ubioru, a numer przecież musi być cały czas na wierzchu.

Ponadto niektóre modele zaopatrzone są również w otwory, w których można umieścić żele energetyczne.

Prezenty idealne dla biegaczy Prezenty idealne dla biegaczy PolskaBiega.pl

Buff Headband (detal 49 zł) gratis Magazyn BIEGANIE

Buff® Headband to opaska, która w zależności od panujących warunków atmosferycznych chroni przed słońcem, wiatrem oraz mrozem. Wykonana została z bezszwowej, elastycznej mikrofibry, która zapewnia odpowiednią temperaturę ciała, niezależnie od pogody. Posiada właściwości pozwalające skórze oddychać, dzięki czemu zapewnia uczucie świeżości podczas jej użytkowania.

Sport GURU poleca

Nakładki na buty Nakładki na buty Polska Biega

Nakładki z kolcami na buty

Nie każdego stać na wydatek kolejnych kilkuset złotych na buty do biegania, dlatego idealnym prezentem mogą być nakładki antypoślizgowe. Zakłada się je bezpośrednio na podeszwę obuwia. Zapewniają lepszą przyczepność na śniegu, niektóre nawet umożliwiają bieganie po lodzie. Są lekkie, łatwo się je zakłada i zdejmuje. Gdy przestają być potrzebne (np. po wybiegnięciu z lasu na asfalt) nakładki możemy po prostu schować do kieszeni kurtki.

Nakładki posłużą nie tylko biegaczom, ale także miłośnikom zimowych spacerów.

książki o bieganiu książki o bieganiu książki o bieganiu

Książki o bieganiu

Biegowe książki możemy podzielić na dwa typy:

- poradnicze, instruktażowe, które zawierają plany treningowe, opisy ćwiczeń, czyli cała wiedza dotycząca treningu biegowego. Wybierając tego typu lekturę weź pod uwagę przede wszystkim stopień zaawansowania biegacza. Dla przykładu literatura pod tytułem "Jak zacząć biegać", nie przyda się maratończykowi.

- inspirujące, czyli biografie, reportaże, opowieści. Motywacja w czystej postaci, która sprawia, że poranne wstawanie i pokonywanie kilometrów staje się mniej uciążliwe.

Zwolennicy tradycyjnego wydania znajdą duży wybór książek i magazynów w sklepach specjalistycznych, a miłośnicy elektronicznych e-booków mogą inspiracji szukać na Publio.pl

NIE WIESZ JAKĄ KSIĄŻKĘ KUPIĆ? PRZECZYTAJ NASZE RECENZJE

Prezenty idealne dla biegaczy Prezenty idealne dla biegaczy PolskaBiega.pl

Książka Magisterkowalski.Blog (49 zł) gratis Magazyn ULTRA

To nie jest kolejna zwykła historia o miłości. Nie jest to też opis tragedii, którą się ta miłość skończyła. Tomek Kowalski i Agnieszka Korpal - dwójka młodych, niezwykłych ludzi, nagradzanych sportowców i podróżników kochających życie ponad wszystko spotyka się i zakochuje. Szaleńczo, na zawsze i na sto procent. Wiedzą, że są dla siebie stworzeni od pierwszego przysłowiowego wejrzenia. I okazuje się, że wszystko, co do tego momentu robili, prowadziło ich spotkania, które byłoby niemożliwe, gdyby nie decyzje podjęte w czasie, gdy byli jeszcze nastolatkami... Tomasz Kowalski, zanim 6 marca 2013 roku zginął podczas zejścia z Broad Peak, przez kilka lat prowadził blog o nazwie Magisterkowalski. Ten właśnie blog oraz wspomnienia jego narzeczonej, Agnieszki Korpal, z tamtego okresu - zanim poznała Tomka i gdy już się pojawił w jej życiu - stanowią oś tej pięknej, napisanej przez życie opowieści, w której nie ma miejsca na łzy, smutek i rozgoryczenia. Radość życia, którą miał w sobie Tomasz, przenika niemal każdą stronę, dodaje energii i przywraca wiarę w to, że marzenia mogą się spełniać. "Magisterkowalski.blog. Historia przerwanej miłości" nie jest kolejną książką o Broad Peak. Jest historią o tym, jak piękne jest życie.

Sport GURU poleca

Czapki i rękawiczki dla biegaczy Czapki i rękawiczki dla biegaczy Polska Biega

Rękawiczki lub czapka

Rękawiczki i czapka jako biegowy prezent może wydać się banalny, ale w rzeczywistości tego typu asortymentu nigdy nie ma w szafie zbyt wiele (nawet, jeśli zima jest wyjątkowo łagodna). Czym biegowa odzież zimowa różni się od zwykłej? Jest przede wszystkim uszyta z "oddychających" materiałów. Niektóre czapki i rękawiczki zaopatrzone są również w windstoppery, chroniące przed wiatrem.

Jak się ubrać na bieganie jesienią i zimą? "Na cebulkę", ale nie może być ci ciepło [WIDEO]

Sznurowadła Sznurowadła Polska Biega

Sznurowadła techniczne

Niepotrzebne udziwnienie? Niekoniecznie. Takie sznurówki wiele rzeczy upraszczają. Nie trzeba ich wiązać, pozwalają na szybkie założenie butów. Przydają się przede wszystkim podczas biegów ultra i w triathlonie.

Kamizelka dla biegaczy Kamizelka dla biegaczy Polska Biega

Kamizelka odblaskowa

Jesień i zima to czas długich wieczorów i biegania po ciemku. Kamizelka odblaskowa jest jednym z elementów asortymentu biegacza poprawiających bezpieczeństwo. Może posłużyć również jako dodatkowa warstwa chroniąca przed wiatrem.

10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO BIEGAĆ ZIMĄ

Biegowe etui na telefon Biegowe etui na telefon Polska Biega

Pokrowiec na telefon

Tego typu etui to niezwykle wygodny i użyteczny gadżet. Zakładane na ramię pozwala nam w każdej chwili skontrolować wyświetlacz w telefonie. Przezroczysta szybka umożliwia również korzystanie z dotykowych funkcji aparatu.

SPRĘŻYNY, SANDAŁY, SKARPETY Z PALCAMI, CZYLI NAJDZIWNIEJSZE BUTY DO BIEGANIA

Taśma Taśma Polska Biega

Taśmy do ćwiczeń

Taśmy są znane od lat w świecie fizjoterapeutów, jednak dopiero od niedawna weszły do powszechnego użytku również w domach. Ich zaletą jest uniwersalność. Stanowią narzędzie do skutecznego wykonywania ćwiczeń wzmacniających, które wpłyną na efektywność treningu biegowego, a także pozwolą uniknąć kontuzji.

ZOBACZ TAKŻE:

PREZENTY DLA BIEGACZY DO 150 ZŁ >>

PREZENTY DLA BIEGACZY POWYŻEJ 150 ZŁ >>

PREZENTY DLA TRIATHLONISTÓW >>