Gwiazdy też biegają - kilka fotek sław na sportowo

Na Zachodzie zdecydowanie więcej ludzi biega i widok sław w biegowych trampkach czy legginsach raczej nikogo nie dziwi. Dodatkowo - gwiazdy mogą w ten sposób pokazać, że są fit, prowadzą zdrowy tryb życia, są konsekwentne, poukładane. Kto spośród ludzi widywanych w obsadach filmów z wielkiego ekranu dzieli naszą pasję?
Reese Witherspoon Reese Witherspoon Fot. Eastnews

Reese Witherspoon

Aktorka amerykańska, najbardziej chyba znana jako Legalna Blondynka albo Dziewczyna z Alabamy - te role w komediach romantycznych uczyniły przyniosły jej wielkoskalową sławę. Dostała Oscara dla najlepszej aktorki pierowszoplanowej za rolę June Carter w "Spacerze po linie" w 2006 roku.

Recently engaged Reese Witherspoon seen jogging in Santa Monica, CA.  Pictured: Reese Witherspoon

O zdrowie Calisty Flockhart martwiła się nie tylko rodzina, ale także fani. O zdrowie Calisty Flockhart martwiła się nie tylko rodzina, ale także fani. TC / SPLASH NEWS/EAST NEWS/TC / Splash News

Calista Flockhart

Któż nie oglądał jej kilka lat temu w głośnym serialu "Ally McBeal", gdzie grała bardzo kobiecą i borykającą się z problemami natury sercowej - Panią adwokat? Urodziła się w 1964 roku. Jest żoną Harrisona Forda. Pobrali się 15 czerwca 2010 w Santa Fe w Nowym Meksyku. Wychowują dziecko, które Flockhart adoptowała jako noworodka w 2001 roku.

Gwen Stefani Gwen Stefani Fot. Eastnews

Gwen Stefani

Sławę Gwen Stefani przyniósł kawałek "Don't Speak", który nagrała z grupą No Doubt.  Urodziła się w 1969 roku, w Kalifornii. Po 2004 roku rozstała się z zespołem i rozpoczęła karierę solową. Zaprojektowała wówczas również swoją pierwszą kolekcję ubrań L.A.M.B (skrót tytułu jej albumu Love. Angel. Music. Baby.).

Geri Halliwell Geri Halliwell Fot. Eastnews

Geri Halliwell

Geraldine Halliwell poznaliśmy jako angielską wokalistkę, jedną z założycielek zespołu Spice Girls w 1996 roku. Odeszła z zespołu u szczytu kariery tuż przed wielką światową trasą koncertową pod koniec maja 1998. Wydała trzy solowe albumy, napisała bajkę dla dzieci, pt.: Ugenia Lavender. Od grudnia 2010 projektuje i promuje kostiumy dla firmy Next.

Ashley Olsen Ashley Olsen SPLASH NEWS/EAST NEWS/Jonathan Friolo / Splash News

Ashley Olsen

Jedna z dwóch, najbardziej znanych amerykańskich aktorek-bliźniaczek, które poznali wszyscy ci, którzy oglądali "Pełną chatę" albo "Czy to Ty, czy to ja?". Zagrały główne i epizodyczne role w ponad pięćdziesięciu filmach, serialach i programach telewizyjnych.
Na ekrany trafiły mając zaledwie trzy miesiące,grały wówczas w reklamach. Gdy miały 9 miesięcy, trafiły na plan serialu "Pełna chata" - grały na zmianę rolę Michelle Tanner, najmłodszej córki głównego bohatera, wdowca Danny'ego Tannera.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez - kimże ona nie jest? JLO - aktorka, piosenkarka, tancerka, modelka oraz projektantka mody i perfum. Nominowana do Złotego Globu, Grammy Awards. Podobno jest najlepiej zarabiającą latynoamerykańską aktorką i piosenkarką. Dotychczas sprzedała ponad 40 milionów swoich płyt na świecie.

Biega, jeździ na rowerze, pływa - startowała między innymi w triathlonie (wzięła udział w akcji charytatywnej).

fot. East News