Biegowa stylówa

Bieganie stało się modne - modne i ciekawe musiało też stać się obuwie biegowe. Biegacze przebierają w kolorach, kształtach i zachwycają się kolejnymi nowinkami, które wypuszczają na rynek firmy sportowe. A ponieważ kobiety rozpoznają podobno dużo więcej kolorów niż mężczyźni, dylemat zdaje się jeszcze większy... Znalazłem kilka wyjątkowych "okazów". Poznajcie ich historie. Biegalibyście w takich butach?
Nike Air Max 1 Liquid Metal and Liquid Gold Nike Air Max 1 Liquid Metal and Liquid Gold sneakerfiles.com/

Nike Air Max 1 Liquid Gold i Liquid Metal

Klasyczne Air Max 1 były butem przeznaczonym stricte do biegania. Z biegiem czasu ich technologia została zastąpiona lepszą, wydajniejszą, pewnie też tańszą w produkcji i lepiej wpływającą na stopę i nogi biegaczy. Jedynki, jak i cała linia Air Max nie zniknęła z rynku. W dalszym ciągu można spotkać biegaczy wkładających na nogi właśnie te buty, ale obecnie są to przede wszystkim modele z kategorii lifestyle, które chętnie na nogi wkładają kobiety. W ostatnich tygodniach furorę robią dwie wersje Air Max 1 - Liquid Gold i Liquid Metal. Widziano w nich m.in. Beyonce czy Rihannę. Podobno niektóre blogerki modowe z Polski także mają w swojej szafie ten klasyczny but biegowy w metalicznych barwach.

 

Beyonce i Air Max 1 Liquid Goldcottenkandi.com

 


Zdjęcie NIKE BUTY WMNS AIR MAX 1 319986-701 Zdjęcie Nike Buty Wmns Air Max 1 PRM 454746-102 Zdjęcie Nike  Buty Wmns Air Max 90 Essential 270555
NIKE BUTY WMNS AIR MAX Nike Buty Wmns Air Max Nike Buty Wmns Air Max
Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Adidas Supernova Glide 4 Adidas Supernova Glide 4 bike24.com

Adidas Supernova Glide 4

Supernova od Adidasa to jeden z ciekawszych, tradycyjnych modeli butów biegowych. Już wcześniejsze edycje były niezwykle udane i pasowały wielu biegaczom. Adidas nie zrezygnował z produkcji swojego klasyka, który może nie wygląda najlepiej, ale stopy zwykle są z niego bardzo zadowolone. W Adidasa ubrana była m.in. reprezentacja Wielkiej Brytanii podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. Cierpliwi paparazzi doczekali się też swojej chwili chwały, a Adidas mógł spijać śmietankę popularności modelu Supernova Glide 4, w których pokazywała się żona księcia Williama - Kate Middleton. Księżna nie miała jednak na sobie Supernova zdjętych z półki sklepowej, bo na jej nogach można było zobaczyć tą specjalną wersję przygotowaną dla reprezentantów Wielkiej Brytanii, którzy stawali na podium olimpijskim.

 

Księżna Kate Middleton i Adidas Supernova Glide 4http://katetheduchessofcambridge.blogspot.com/

 


ADIDASSupernova GLIDE 5
w okazje.info
Nike Free 2 Nike Free 2 nikefreestore-us.com

Nike Free 2 i Free Racer

Nie wiemy jak gigant z Oregonu tego dokonuje, ale ich buty biegowe bardzo szybko zyskują miano nie tylko świetnego obuwia biegowego, ale także takiego, w którym można spokojnie spacerować po ulicach. Dowodem tego jest niezliczona liczba kobiecych gwiazd, celebrytek, która porusza się po ulicach właśnie w modelach Free 2 i Free Racer. Może to kwestia dostępności wersji kolorystycznych? Przecież Free 2 i Free Racer (np: Angela Simmons) możemy spotkać nie tylko w klasycznych barwach, ale także w kolorach tęczy, tych jaskrawych nieźle uzupełniających stonowany strój.

 

Angela Simmons i Nike Free 2http://solecollector.com/

 


Nike Buty do biegania Free
w okazje.info
Mizuno Wave Prophecy Mizuno Wave Prophecy http://suamelhorcompra.com.br

Mizuno Wave Prophecy

Podobno jedne z najlepszych butów do biegania, które obecnie znajdują się na rynku. Nie są to co prawda modele takie jak te od Nike, w których można paradować spokojnie po mieście, ale typowo biegowe, niezwykle zaawansowane i wygodne, które spotkacie na leśnych ścieżkach, plażach czy w siłowni. To po prostu typowy but biegowy z wysokiej półki - kosztuje 200-210 dolarów. Mało? Tyle warte są najdroższe buty koszykarskie ze standardowych, nowych kolekcji, a te zwykle są o około 1/3 droższe niż obuwie biegowe.

Mizuno WAVE Obuwie do biegania
w okazje.info
Nike Hyperfeel Trail Nike Hyperfeel Trail nike.com

Nike Hyperfeel Trail

Nike zaskakuje swoimi innowacjami - jak nie modele Free, to za chwilę technologia flyknit lub połączenie jednej i drugiej. Na rynku pojawiły się też nieco mniej popularne modele Hyperfeel i do tego przeznaczone do biegania trailowego. Ładne, zgrabne, technologicznie na wysokim poziomie.

Nike FREE TRAIL Obuwie do biegania
w okazje.info
Reebok CrossFit Nano Reebok CrossFit Nano reebok.com

Reebok CrossFit Nano

Wiemy, że to raczej obuwie do CrossFitu, ale w tych modelach spokojnie da się biegać, a żeby chociaż trochę poczuć się jak Jessica Alba wystarczy wydać nieco ponad 300 złotych.

Reebok Buty Crossfit Nano
w okazje.info
Raf Simons x Adidas Raf Simons x Adidas fashionbeans.com

Raf Simons x Adidas

Nie wiemy co myślał belgijski projektant Raf Simons i czym kierował się Adidas wypuszczając na rynek ten model obuwia biegowego. Simons pracował jako dyrektor kreatywny u Christiana Diora, ale chyba stracił zmysł. Kolaboracja zaowocowała modelami Ozweego 1, Ozweego 2 i Response 2, które nie dość że mają dramatyczny kształt, to jeszcze są w kolorach, których nie jest w stanie zdefiniować żadna kobieta (bo o mężczyznach w ogóle zapomnijmy). Czy jakakolwiek kobieta z gustem kupiła by te buty aby wyjść pobiegać? Wątpimy. Ah, cena jest zaskakująca - 400-415 dolarów