Biegowy sprzęt na medal

Buty Somnio, odzież Mizuno Breath Thermo oraz bieżnia Kettler Track Experience Home Run to zwycięzcy konkursu Runner's World organizowanego przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Mody Sportowej 2011 (ISPO 2011) w Monachium.
Buty Somnio Buty Somnio Buty Somnio

Buty Somnio

Tutaj nie ma mowy o produkcji seryjnej. Buty Somnio są robione pod konkretnego użytkownika na podstawie laserowych pomiarów i wideoanaliza biegu. Dzięki temu obuwie jest doskonale dopasowane do stóp i sposobu poruszania się każdego biegacza.

Mizuno Breath Thermo Mizuno Breath Thermo Mizuno Breath Thermo

Odzież Mizuno Breath Thermo

Uznany japoński producent odzieży sportowej został nagrodzony za kolekcję Breath Thermo przeznaczoną do biegania w niskich temperaturach. Specjalny termoaktywny materiał skutecznie odprowadza wilgoć. Na dodatek dzięki tarciom między włóknami jest generowane ciepło tak potrzebne przy bieganiu w zimie. Jak każda nowoczesna dzianina techniczna Breath Thermo ma właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu.
Kettler Track Experience Home Run Kettler Track Experience Home Run Kettler Track Experience Home Run

Kettler Track Experience Home Run

Najnowsze dziecko producenta bieżni elektronicznych, firmy Kettler - model Track Experience Home Run to połączenie doświadczenia i najnowszej elektroniki.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.