Pomysły na świąteczny prezent dla biegacza

Święta tuż tuż. W sklepach rozpoczął się świąteczny szał, ulice już udekorowane, ale co z prezentami? Czas pomyśleć co podarować najbliższym. My przedstawiamy książki, które ucieszą biegaczy - zarówno zapaleńców jak i początkujących.
motywująca książka Beaty Sadowskiej motywująca książka Beaty Sadowskiej wyd.otwarte

I jak tu nie biegać!

Lekko i przyjemnie napisana książka o bieganiu, które Beata Sadowska łączy z podróżami. Idealny prezent dla doświadczonych biegaczy, ale także dla tych którzy jeszcze nie zaczęli - najlepsze lekarstwo na motywację i lenistwo!

Warto przeczytać recenzję książki tutaj

Wg Ortona największa rolę w biegu odgrywa świadomość Wg Ortona największa rolę w biegu odgrywa świadomość burdaksiazki.pl

Jak biegać świadomie

Książka w przystępny sposób pomaga opanować technikę biegu, podpierając teorię ilustracjami z ćwiczeniami. Dla tych, którzy ciągle stawiają sobie poprzeczkę wyżej i nie boją się zmieniać techniki biegu.

recenzja tutaj

Zdjęcie eBook Niewiarygodny Cel. Jak biegać świadomie
eBook Niewiarygodny Cel. Jak biegać świadomie
  w okazje.info
  inspirujący duet - bracia z Yorkshire inspirujący duet - bracia z Yorkshire wyd. foksal

  Płynę, jadę, biegnę

  "Główną motywacją, która powinna pchać ludzi do sportu powinna być... dobra zabawa".

  Alistair i Jonathan Browlee przedstawiają swoją tajemnicę sukcesu. Są skromni, ale niezwykle zdyscyplinowani. Dobra książka dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy w triatlon już wpadli i dla tych, którzy jeszcze nie. Po jej przeczytaniu zrozumieją o co w tym wszystkim biega.

  recenzja tutaj

  O biegach górskich O biegach górskich wyd. galaktyka

  Stopy w chmurach

  Biegi górskie to jego pasja i obsesja. Podejście autora jest bardzo profesjonalne. Przytacza wiele sylwetek bohaterów tej dyscypliny, ale można również znaleźć niesamowite opisy zmagań biegowych. Jedno jest pewne-książka jest warta przeczytania, ale po lekturze trzeba wyjechać w góry. Najlepiej - podarować jako prezent pod choinkę, a na Nowy Rok wyjechać w góry i spędzić kilka dni odkrywając co autor miał na myśli.

  recenzję znajdziecie tutaj

  Zdjęcie Stopy w chmurach. Opowieść o pasji i obsesji biegania
  Stopy w chmurach. Opowieść o pasji i obsesji biegania
   w okazje.info
   Książka podpowiada, jak osiągać lepszy czas w zawodach Książka podpowiada, jak osiągać lepszy czas w zawodach wyd. galaktyka

   Sztuka szybszego biegania

   "Podczas każdego treningu pamiętaj o celu, który chcesz tego dnia zrealizować".

   Technika, trening, taktyka. Książka głównie dla tych którzy chcą biegać szybciej i do tego technicznie poprawnie. Julian Goater opisuję swoja ciężką pracę ma treningach, dzieli się swoimi przemyśleniami, nie ma tu pustej teorii. Twój bliski startuje w zawodach? Ta książka definitywnie jest dla niego by mógł poprawić swoje tempo.

   recenzja tutaj

   Zdjęcie Sztuka szybszego biegania. Technika trening taktyka
   Sztuka szybszego biegania. Technika trening taktyka
    w okazje.info
    42-kilometrowa droga od anonimowego biegacza do szczytów sławy 42-kilometrowa droga od anonimowego biegacza do szczytów sławy wyd. galaktyka

    Maratończyk

    Książka dla wszystkich, którzy... po prostu kochają biegać. Nie ma znaczenia czy Twój bliski jest amatorem czy profesjonalnym biegaczem. Niesamowita historia Billa Rodgersa, który z nieznanego biegacza stał się legendą. Rekordowa wygrana w bostońskim maratonie w 1975 roku zmieniła jego losy na zawsze. Urzekająca opowieść pokazująca, że nic nie jest tak waże w bieganiu jak po prostu bezinteresowna miłość do tego sportu.

    recenzja tutaj

    Zdjęcie Maratończyk
    Maratończyk
     w okazje.info
     Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.