City trail

 • Cykl biegów CITY TRAIL wystartował!
 • Startuje cykl CITY TRAIL!

  Startuje cykl CITY TRAIL!

  11 tras, 60 biegów, 6 miesięcy. Tak w ogromnym skrócie można opisać cykl zawodów Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. To jesienno-zimowe tournée rozpocznie się już 30 września, w Olsztynie. Cykl potrwa do 25 marca. Zapisy nadal trwają.

 • TriCity Trail już w niedzielę

  TriCity Trail już w niedzielę

  9 lipca odbędzie się trzecia już edycja imprezy TriCity Trail. To bieg ultra, maraton oraz półmaraton rozgrywane na ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bazą imprezy jest Wejherowo, gdzie zlokalizowana będzie meta wszystkich dystansów. Elektroniczne zapisy trwają do końca dnia w środę, 5 lipca. Rejestracja będzie możliwa również w biurze zawodów.

 • CITY TRAIL: ponad 10 000 zawodników w sezonie!

  CITY TRAIL: ponad 10 000 zawodników w sezonie!

  60 imprez w 10 lokalizacjach: Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Wrocławiu i Warszawie. 10115 zawodników, którzy aż 32421 razy mijali linię mety. Średnio 700 biegaczy na każdą imprezę. Oto podsumowanie piątego, ogólnopolskiego sezonu cyklu biegów przełajowych Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden.

 • W Prima Aprilis startują zapisy do letniej edycji CITY TRAIL!
 • Zakończenie rywalizacji CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy

  Zakończenie rywalizacji CITY TRAIL w Poznaniu i Bydgoszczy

  Co to był za weekend! Szóste - ostatnie w edycji 2016/2017 biegi CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden w Poznaniu i Bydgoszczy przyniosły rozstrzygnięcia w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo w bydgoskim Myślęcinku padł fantastyczny rekord trasy - 14:49, które autorem jest Grzegorz Kalinowski.

 • Lublin, Warszawa i Szczecin otworzyły piątą kolejkę cyklu CITY TRAIL
 • Plebiscyt CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku!

  Plebiscyt CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku!

  W poniedziałek, 30 stycznia rusza głosowanie w pierwszej edycji Plebiscytu CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku. Tytuł ten zdobędzie zawodnik (lub zawodniczka), który wystartował w przełajowych biegach CITY TRAIL co najmniej dwa razy w roku 2016, ale przede wszystkim osiągał sukcesy w swojej specjalizacji. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2000 zł w gotówce.

 • Postanowiłeś zacząć biegać? Już w ten weekend możesz przebiec swoje pierwsze 5 km z CITY TRAIL

  Postanowiłeś zacząć biegać? Już w ten weekend możesz przebiec swoje pierwsze 5 km z CITY TRAIL

  Biegi CITY TRAIL odbywają się na 5-kilometrowej trasie prowadzącej ścieżkami parków lub lasów. W biegach w terenie dużą rolę odgrywa pogoda - jeśli akurat pada deszcz, na trasie można spodziewać się błota. Jeśli spadnie śnieg - trzeba włożyć w bieg więcej wysiłku, bo dodatkowym utrudnieniem jest warstwa białego puchu lub śliska nawierzchnia. W ten weekend można spróbować swoich sił w Łodzi, Lublinie oraz Warszawie.

 • "Są jeszcze biegacze, dla których nie liczy się medal za każdy przebiegnięty odcinek" [RELACJA]

  "Są jeszcze biegacze, dla których nie liczy się medal za każdy przebiegnięty odcinek" [RELACJA]

  "City Trail, czyli odrobina lasu i spokoju w naszym szybkim i przepełnionym zgiełkiem miasta życiu. To przyciągające, szybkie, 5-cio kilometrowe zawody, których Organizatorzy udowodnili, że można zrobić coś fajnego, a zarazem przyjaznego dla kieszeni każdego biegacza." O swoich wrażeniach z katowickiej edycji cyklu pisze Maciej Żmijewski, autor UzależnionyOdRuchu.pl

 • Wietrzne i błotniste CITY TRAIL w Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie

  Wietrzne i błotniste CITY TRAIL w Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie

  Biegi w terenie mają to do siebie, że warunki na trasie dyktuje natura. W weekend 10-11 grudnia podczas zawodów CITY TRAIL biegacze mieli do pokonania nie tylko 5km, ale musieli poradzić sobie również z błotnistą nawierzchnią i silnym wiatrem. W trzech biegach, które odbyły się w Poznaniu, Bydgoszczy i Szczecinie wystartowało łącznie blisko 3000 zawodników, w tym ponad 600 dzieci.

 • Trwają zapisy na trzecią kolejkę cyklu CITY TRAIL w Warszawie

  Trwają zapisy na trzecią kolejkę cyklu CITY TRAIL w Warszawie

  W najbliższą niedzielę, 4 grudnia odbędzie się trzeci już bieg w ramach ogólnopolskiego cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. W listopadowej imprezie wzięło udział 738 dorosłych biegaczy i 208 dzieci. W biegu głównym zwyciężyli Piotr Mielewczyk i Angelika Mach. Kto zatriumfuje tym razem? Czy warunki pozwolą na szybkie bieganie? Ilu zawodników weźmie udział w rywalizacji? Odpowiedź już wkrótce!

 • CITY TRAIL: dobra passa trwa

  CITY TRAIL: dobra passa trwa

  W weekend 12-13 listopada przełajowe biegi CITY TRAIL we Wrocławiu i Katowicach przyciągnęły ponad 1000 dorosłych biegaczy i 300 dzieci. We wrocławskim Lesie Osobowickim po raz drugi w trwającym sezonie poprawiony został rekord frekwencji. Nad katowickimi stawami Janina i Barbara do rekordu zabrakło zaledwie 10 osób.

 • Druga odsłona CITY TRAIL w Warszawie

  Druga odsłona CITY TRAIL w Warszawie

  W najbliższą niedzielę, 6 listopada odbędzie się drugi z sześciu biegów w ramach cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Warszawa. Zawody będą okazją do sprawdzenia się na 5-kilometrowej trasie poprowadzonej ścieżkami Lasu Młociny. Elektroniczne zapisy trwają do końca dnia w środę, 2 listopada.

 • CITY TRAIL: Olsztyn z rekordem trasy kobiet, Łódź z rekordem frekwencji
 • CITY TRAIL wystartował w Warszawie!

  CITY TRAIL wystartował w Warszawie!

  CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to największy cykl biegów przełajowych w naszym kraju. Czwarta edycja tych przełajowych piątek w Warszawie rozpoczęła się w niedzielę, 9 października. Spośród 655 uczestników, którzy stawili się na linii startu najlepszym okazał się Łukasz Oskierko. Wśród pań triumfowała Edyta Rybacka. W zawodach wzięła udział Ambasadorka cyklu - dziennikarka Beata Sadowska, która startowała w barwach kampanii ?Kleszczowe Zapalenie Mózgu - Szczepimy! Zapobiegamy!?.

 • Czas na przełaje! Rusza cykl CITY TRAIL

  Czas na przełaje! Rusza cykl CITY TRAIL

  W najbliższą niedzielę, 25 września w Gdańsku rozpocznie się piąta ogólnopolska edycja przełajowego cyklu Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Zawody będą odbywać się w 10 lokalizacjach, poza wspomnianym Trójmiastem, także w Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Kalendarz cyklu to aż 60 biegów - po 6 w każdej lokalizacji. Zapisy trwają.

 • Dlaczego będąc maratończykiem warto startować na 5 km?

  Dlaczego będąc maratończykiem warto startować na 5 km?

  Dystans zawodów CITY TRAIL nie jest przypadkowy. 5 km to w okresie jesienno-zimowym świetny trening dla każdego biegacza - nawet zaprawionego maratończyka. O tym, jakie korzyści płyną ze startu na 5 km rozmawialiśmy z Michałem Bartoszakiem, znakomitym biegaczem, z rekordem życiowym na 5000m 13:29:72!

 • Przełajowa piątka. Wygraj karnet na cykl CITY TRAIL! [KONKURS]
 • Startują zapisy do kolejnej edycji Grand Prix CITY TRAIL!

  Startują zapisy do kolejnej edycji Grand Prix CITY TRAIL!

  To już piąty ogólnopolski sezon przełajowych ?piątek?. W nowej edycji zawody będą odbywały się w dotychczasowych lokalizacjach: Bydgoszczy, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. W każdej z nich zaplanowanych jest po 6 biegów, a to oznacza, że na cykl złoży się aż 60 imprez. Pierwsze zawody już 25 września w Trójmieście. Zapisy ruszają w czwartek, 25 sierpnia.