Triathlon

 • Brązowy medal Mistrzostw Świata Wieteckiego, 20 miejsce Jerzyk
 • Jaskółka Mistrzem Europy, Bugdoł wygrywa w Chinach!
 • Kuster i Jerzyk triumfują - Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim rozegrane w strugach deszczu
 • Ostatnie zawody w ramach Enea Tri Tour już w ten weekend

  Ostatnie zawody w ramach Enea Tri Tour już w ten weekend

  Już w najbliższy weekend ponad 900 zawodników wystartuje w Prime Food Triathlon Przechlewo 2015 - finale największego w Polsce cyklu zawodów triathlonowych Enea Tri Tour. Wezmą oni udział w Mistrzostwach Polski na dystansie olimpijskim, rywalizacji indywidualnej na dystansie 112,95 km i sztafetach na dystansie 56,5 km.

 • Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 - triumf Frodeno i Ryf, liczny udział Polaków
 • Znamy datę przyszłorocznego Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

  Znamy datę przyszłorocznego Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

  W 2016 roku Gdynia ponownie przywita ludzi z żelaza. Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia. Rejestracja do startu w zawodach zostanie uruchomiona 1 grudnia br. Ceny pakietów startowych zaczynać się będą od 135 euro.

 • Finał triathlonowego cyklu Enea Tri Tour w Przechlewie

  Finał triathlonowego cyklu Enea Tri Tour w Przechlewie

  Ponad 800 triathlonistów z całej Polski wystartuje w Prime Food Triathlon Przechlewo 2015. Nad Jeziorem Końskie odbędą się m.in. triathlonowe Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim i Klubowe Mistrzostwa Polski Sztafet. Na starcie nie zabraknie znanych triathlonowych nazwisk - Agnieszki Jerzyk, Ewy Bugdoł czy Łukasza Kalaszczyńskiego. Każdy, kto w dniach 5 i 6 września odwiedzi Przechlewo, może spodziewać się wielkich sportowych emocji.

 • Udany debiut na triathlonowej mapie Polski!

  Udany debiut na triathlonowej mapie Polski!

  Górska odsłona cyklu Enea Tri Tour zakończona z sukcesem. Malownicze Stronie Śląskie uznane zostało za idealne miejsce do utrzymania wysokiej formy przez triathlonistów. Rywalizacja odbywała się na kilku dystansach. W Mistrzostwach Polski na dystansie ITU zwyciężył Przemysław Szymanowski, dystans 44 należał do Bartłomieja Buczka, 22 km do Marka Strachoty, zaś Mistrzem Polski w Crosstriathlonie został Sylwester Swat.

 • Triathloniści na górskim szlaku - Triathlon Stronie Śląskie

  Triathloniści na górskim szlaku - Triathlon Stronie Śląskie

  Górskie tereny, malownicze widoki i wymagające trasy - w ten sposób można opisać debiutujący 16 sierpnia Triathlon Stronie Śląskie. Zawody uchodzą za najbardziej wymagające z całego cyklu Enea Tri Tour, tym samym stanowią doskonały sprawdzian formy dla wszystkich zawodników. Rywalizacja będzie odbywać się na kilku dystansach. Stronie Śląskie to także Mistrzostwa Polski na dystansie długim ITU i crosstriathlonie.

 • Drużyna Sport.pl na Herbalife Ironman 70.3 Gdynia [GALERIA]