Najnowsze artykuły

 • 'Who Said Girls Can't Race' -dziewczyny zdradzają, jak wyglądały ich przygotowania do półmaratonu
 • Jak wygląda dieta przed półmaratonem?

  Jak wygląda dieta przed półmaratonem?

  Projekt adidas Who Said Girls Can't Race to wyzwanie, w którym biorą udział tylko kobiety. Przy współpracy ze specjalistami z adidas Runners Warsaw uczestniczki mogą liczyć na wsparcie i kompleksowe przygotowanie ze strony: trenerów, fizjoterapeuty i dietetyczki. Kobiety każdego dnia uczą się jak trenować świadomie i zachować odpowiednią równowagę między bieganiem a regeneracją. Wszystko po to, żeby w pełnym zdrowiu stanąć na linii startu półmaratonu 31 marca!

 • 10 powodów, dla których biegacze powinni regularnie pływać
 • Trening funkcjonalny dla biegaczy z gumami miniband [8 ćwiczeń]

  Trening funkcjonalny dla biegaczy z gumami miniband [8 ćwiczeń]

  Biegacze potrzebują silnych mięśni korpusu oraz stabilizacji bioder. Niestabilna miednica może przyczynić się do zaburzeń w funkcjonowaniu aparatu ruchu i co gorsza doprowadzić zawodnika do kontuzji. Trening funkcjonalny powinien stanowić nieodłączny element przygotowania sportowca. Niewątpliwie praca nad własną funkcjonalnością przełoży się na poprawę ekonomii ruchu, przywróci równowagę mięśniową, a przede wszystkim zmniejszy ryzyko odniesienia kontuzji.

 • Bieganie z psem, jak zacząć i na co zwrócić uwagę?
 • 5 zasad zdrowego żywienia dla biegaczy
 • Joga dla biegaczy. Zwykła gimnastyka czy idealne uzupełnienie treningu?
 • Życie w biegu: 100 kilometrów wokół stołu
 • Superfoods - hity zdrowej kuchni

  Superfoods - hity zdrowej kuchni

  Moda na SUPERFOODS opanowała świat. Jarmuż, czystek, młody jęczmień i inne produkty bogate w witaminy, minerały, antyoksydanty, błonnik czy białko, cieszą się coraz większa popularnością. Dowiedz się więcej na temat niezwykłej żywności i sam zdecyduj czy oparta na niej dieta to fanaberia dla hipsterów, czy opłacalna inwestycja we własne ciało.

 • Od grubaska do biegacza, czyli bezpieczna metamorfoza [7 PORAD]

  Od grubaska do biegacza, czyli bezpieczna metamorfoza [7 PORAD]

  Chcesz, aby znajomi których nie widziałeś od lat zachwycili się Twoją sylwetką? Marzysz, żeby zmieścić się w stare spodnie? A może po prostu chcesz być zdrowo wyglądającym człowiekiem? Kilkutygodniowe głodówki, mordercze treningi, maści na odchudzanie, tabletki potrafiące zdziałać cuda... Drogi na skróty nie poprowadzą daleko, a w konsekwencji mogą mieć nawet odwrotne działanie od zamierzonego. Jak każdy cel stawiany sobie na życiowej ścieżce, tak samo skuteczna metamorfoza musi opierać się na solidnym fundamencie. Sprawdź czego nie może zabraknąć w Twojej przemianie!