100 m st. klasycznym mężczyzn - wyniki

FINAŁ

1. Brendan Hansen (USA) 59.80

 

2. Kosuke Kitajima (Japonia) 59.96

 

3. Brenton Rickard (Australia) 1:00.58

 

4. Valeriy Dymo (Ukraina) 1:00.60

 

5. Oleg Lisogor (Ukraina) 1:00.83

 

6. Mihail Alexandrov (Bułgaria) 1:01.17

 

7. Dimitri Komornikov (Rosja) 1:01.24

 

8. Alexander Oen (Norwegia) 1:01.67

PÓŁFINAŁY

Półfinał 1

 

1. Alexander Oen (Norwegia) 1:00.69 - awans

 

2. Brenton Rickard (Australia) 1:00.87 - awans

 

3. James Gibson (Wielka Brytania) 1:01.24

 

3. Scott Usher (USA) 1:01.24

 

5. Giedrius Titenis (Litwa) 1:01.48

 

6. Roman Sludnov (Rosja) 1:01.50

 

7. Cameron Van Der Burgh (Rep. Płd. Afryki) 1:01.80

 

8. Alessandro Terrin (Włochy) 1:01.87

 

Półfinał 2

 

1. Kosuke Kitajima (Japonia) 1:00.05- awans

 

2. Brendan Hansen (USA) 1:00.13 - awans

 

3. Valeriy Dymo (Ukraina) 1:00.88 - awans

 

4. Oleg Lisogor (Ukraina) 1:00.89 - awans

 

5. Mihail Alexandrov (Bułgaria) 1:01.08 - awans

 

6. Dimitri Komornikov (Rosja) 1:01.11- awans

 

7. Chris Cook (Wielka Brytania) 1:01.28

 

8. Hugues Duboscq (Francja) 1:01.93

ELIMINACJE

Wyścig 1

 

1. Jackson Niyomugabo (Rwanda) 1:25.87

 

2. Seele Benjamin Mtai (Lesotho) 1:31.58

 

3. Boipelo Makhothi (Lesotho) 1:32.63

 

Wyścig 2

 

1. Abdulla Sulaiman Ali Rashed Aldhaheri (Zjednoczone Emiraty Arabskie) 1:15.93

 

2. Rahim Karmali (Uganda) 1:21.27

 

3. Anthony Kpetonku (Ghana) 1:29.60

 

4. Vincent Leatualevao Jr. (Saoma Amerykańskie) 1:32.86

 

5. Robert Scanlan (Saoma Amerykańskie) 1:34.98

 

6. Abubakarr Ialloh (Sierra Leone) 1:44.93

 

Wyścig 3

 

1. Boldbaatar Butekhuils (Mongolia) 1:11.06

 

2. Eli Ebenezer Wong (Północne Mariany)1:15.95

 

3. Julio Smith (Seszele) 1:16.55

 

4. Sadeq Damrah (Palestyna) 1:16.60

 

5. Hassan Ashraf (Malediwy) 1:17.26

 

6. Michael Taylor (Wyspy Marshala) 1:17.79

 

7. Monder Al Jabali (Libia) 1:20.40

 

Wyścig 4

 

1. Celestino Aguon (Guam) 1:10.46

 

2. Hei Meng Lao (Macau) 1:10.84

 

3. Omar Jasim (Bahrajn) 1:11.53

 

4. Guvanch Ataniyazov (Turkmenistan) 1:13.12

 

5. Eric Arturo Medina Su (Panama) 1:13.17

 

6. Kevin Cheung Ho Yan (Mauritius) 1:13.87

 

7. Gavin Santos (Gibraltar) 1:13.88

 

Wyścig 5

 

1. Amar Shah (Kenia) 1:09.67

 

2. Melvin Chua (Malezja) 1:10.65

 

3. Rodion Davelaar (Antyle Holenderskie) 1:11.38

 

4. Alexander Rivero (Boliwia) 1:11.62

 

5. Aram Nazaryan (Armenia) 1:12.21

 

6. Jehad Al Henidi (Jordania) 1:12.72

 

7. Onan Thom (Gujana) 1:13.62

 

8. Jamie Zammitt (Gibraltar) 1:14.43

 

Wyścig 6

 

1. Josh Laban (Wyspy Dziewicze) 1:07.28

 

2. Milan Glamocic (Bośnia i Hercegowina) 1:07.99

 

3. Eric Williams (Nigeria) 1:08.77

 

4. Erik Rajohnson (Madagaskar) 1:09.01

 

5. Antonio Leon (Paragwaj) 1:09.32

 

6. Chisela Kanchela (Zambia) 1:10.64

 

7. Osama Mohammed Alarag (Katar) 1:11.73

 

Wyścig 7

 

1. Wael Koubrousli (Liban) 1:04.83

 

2. Radomyos Matiur (Tajlandia) 1:05.70

 

3. Rainui Terupaia (Polinezja Francuska) 1:06.10

 

4. Kevin Hensley (Wyspy Dziewicze) 1:06.86

 

5. Yousuf Al Yousuf (Arabia Saudyjska) 1:08.22

 

6. Mustafa Al Saleh (Syria) 1:08.34

 

7. See Tuan Yap (Malezja) 1:08.39

 

8. Genaro Mathias Prono Britez (Paragwaj) 1:08.89

 

Wyścig 8

 

1. Vidvuds Maculevics (Łotwa) 1:05.36

 

2. Diego Bonilla (Kolumbia) 1:05.75

 

3. Edgar Crespo (Panama) 1:06.00

 

4. Leonard Tan (Singapur) 1:06.14

 

5. Andrey Morkovin (Uzbekistan) 1:06.46

 

5=. Billy Arfianto (Indonezja) 1:06.46

 

7. Gerard Gabriel Bordado (Filipiny) 1:07.37

 

8. Benjamin Ng (Singapur) 1:07.92

 

Wyścig 9

 

1. Giedrius Titenis (Litwa) 1:00.92 - awans

 

2. Sin Sujong (Korea Płd.) 1:04.31

 

3. Dean Kent (Nowa Zelandia) 1:04.51

 

4. Andrei Capitanciuc (Mołdawia) 1:04.76

 

5. Sergiu Postica (Mołdawia) 1:05.45

 

6. Mohammed Alirezaeidizicheh (Iran) 1:05.64

 

7. Herry Yudhianto (Indonezja) 1:05.81

 

8. Andre Cross (Barbados) 1:05.91

 

Wyścig 10

 

1. Sofiane Daid (Algieria) 1:03.09

 

2. Tomas Fucik (Czechy) 1:03.44

 

3. Mickey Malul (Izrael) 1:03.72

 

3. Tom Beeri (Izrael) 1:03.72

 

5. Chiang Hsin Hung (Tajwan) 1:04.49

 

6. Nikola Delic (Chorwacja) 1:04.58

 

7. Dimitri Waeber (Szwajcaria) 1:04.80

 

8. Kirils Sanzarovecs (Łotwa) 1:06.65

 

Wyścig 11

 

1. Mihail Alexandrov (Bułgaria) 1:01.15 - awans

 

2. Jiri Jedlicka (Czechy) 1:01.92

 

3. Mladen Tepavcevic (Serbia) 1:02.80

 

4. Edvinas Dautartas (Litwa) 1:03.07

 

5. Mikalai Vasilyeu (Białoruś) 1:03.62

 

6. Alwin De Prins (Luksemburg) 1:04.00

 

7. Martti Aljand (Estonia) 1:04.13

 

8. Wang Wei Wen (Tajwan) 1:05.38

 

Wyścig 12

 

1. Cameron Van Der Burgh (Rep. Płd. Afryki) 1:01.12 - awans

 

2. Glenn Snyders (Nowa Zelandia) 1:01.91

 

3. Maxim Podoprigora (Austria) 1:02.71

 

3. Thabang Moeketsane (Rep. Płd. Afryki) 1:02.71

 

5. Chris Boe Christensen (Dania) 1:02.83

 

6. Daniel Gyurta (Węgry) 1:03.33

 

7. Malick Fall (Senegal) 1:03.42

 

8. Yevgeniy Ryzhkov (Kazachstan) 1:03.70

 

Wyścig 13

 

1. Lai Zhongjian (Chiny) 1:02.18

 

2. Jim Piper (Australia) 1:02.36

 

3. Slawomir Wolniak (Polska) 1:02.50

 

4. Slawomir Kuczko (Polska) 1:02.80

 

5. Jakob Sveinsson (Islandia) 1:02.91

 

6. Wang Haibo (Chiny) 1:03.38

 

7. Matjaz Markic (Słowenia) 1:04.20

 

Wyścig 14

 

1. Kosuke Kitajima (Japonia) 59.96 - awans

 

2. Oleg Lisogor (Ukraina) 1:00.99 - awans

 

3. James Gibson (Wielka Brytania) 1:01.03 - awans

 

4. Valeriy Dymo (Ukraina) 1:01.06 - awans

 

5. Dimitri Komornikov (Rosja) 1:01.66 - awans

 

6. Henrique Barbosa (Brazylia) 1:02.13

 

7. Johannes Neumann (Niemcy) 1:02.48

 

8. Felipe Lima (Brazylia) 1:02.58

 

Wyścig 15

 

1. Alexander Oen (Norwegia) 1:00.34 - awans

 

2. Brenton Rickard (Australia) 1:01.06 - awans

 

3. Alessandro Terrin (Włochy) 1:01.61 - awans

 

4. Robin van Aggele (Holandia) 1:01.69

 

5. Makoto Yamashita (Japonia) 1:02.08

 

6. Valentin Preda (Rumunia) 1:02.19

 

7. Richard Bodor (Węgry) 1:02.28

 

8. Romanos Alyfantis (Grecja) 1:03.51

 

Wyścig 16

 

1. Brendan Hansen (USA) 1:00.59 - awans

 

2. Hugues Duboscq (Francja) 1:01.08 - awans

 

3. Scott Usher (USA) 1:01.36 - awans

 

4. Chris Cook (Wielka Brytania) 1:01.49 - awans

 

5. Roman Sludnov (Rosja) 1:01.69 - awans

 

6. Mike Brown (Kanada) 1:01.75

 

7. Edoardo Giorgetti (Włochy) 1:01.95

 

8. Emil Tahirovic (Słowenia) 1:02.85

Copyright © Agora SA