100 m st. klasycznym kobiet - wyniki

FINAŁ

1. Leisel Jones (Australia) - 1:05.72

 

2. Tara Kirk (USA) - 1:06.34

 

3. Anna Khlistunova (Ukraina) - 1:07.27

 

4. Jessica Hardy (USA) - 1:07.38

 

5. Kirsty Balfour (Wielka Brytania) - 1:08.05

 

6. Tarnee White (Australia) - 1:08.55

 

7. Kate Haywood (Wielka Brytania) - 1:08.72

 

8. Elena Bogomazova (Rosja) - 1:08.96

PÓŁFINAŁ

Półfinał 1

 

1. Leisel Jones (Australia) 1:07.13 - awans

 

2. Kirsty Balfour (Wielka Brytania) 1:07.67 - awans

 

3. Elena Bogomazova (Rosja) 1:08.04 - awans

 

4. Anne-Sophie Le Paranthoen (Francja) 1:08.68

 

5. Hanna Westrin (Szwecja) 1:09.07

 

6. Asami Kitagawa (Japonia) 1:09.11

 

7. Rebecca Ejdervik (Szwecja) 1:09.39

 

8. Birte Steven (Niemcy) 1:09.46

 

Półfinał 2

 

1. Tara Kirk (USA) 1:06.72 - awans

 

2. Anna Khlistunova (Ukraina) 1:07.49 - awans

 

3. Jessica Hardy (USA) 1:07.92 - awans

 

4. Tarnee White (Australia) 1:08.37 - awans

 

5. Kate Haywood (Wielka Brytania) 1:08.49 - awans

 

6. Ina Kapishina (Białoruś) 1:09.41

 

7. Anne-Mari Gulbrandsen (Norwegia) 1:09.50

 

8. Janne Schaefer (Niemcy) 1:10.32

ELIMINACJE

Wyścig 1

 

1. Chinyere Pigot (Surinam) 1:19.93

 

2. Blessing Forcados (Nigeria) 1:19.95

 

3. Thi Hue Pham (Wietnam) 1:20.78

 

4. Kelly How Tam Fat (Mauritius) 1:24.04

 

5. Monica Fernandovna Bernardo (Mozambik) 1:24.22

 

6. Samantha La Qua (Grenada) 1:25.10

 

7. Rovena Marku (Albania) 1:26.04

 

8. Aminath Inas Ismail (Malediwy) 1:45.03

 

Wyścig 2

 

1. Katerine Moreno (Boliwia) 1:18.85

 

2. Natasha Moodie (Jamajka) 1:19.02

 

3. Eliane Droubry Dohi (Wybrzeże Kości Słoniowej) 1:19.62

 

4. Rachel Lannen (Guam) 1:20.83

 

5. Nibal Yamout (Liban) 1:20.98

 

6. Ann Salnikova (Gruzja) 1:22.69

 

Wyścig 3

 

1. Nilshaira Isenia (Antyle Holenderskie) 1:18.12

 

2. On Kei Lei (Makao) 1:18.73

 

3. Karen Lizbeth Poujol Zepeda (Honduras) 1:20.38

 

4. N. Ravojanahary (Magagaskar) 1:20.40

 

5. Khoo Chai Lin (Malezja) 1:20.82

 

6. Sin Ian Lei (Makao) 1:21.08

 

7. Oksana Hatamkhanova (Azerbejdżan) 1:23.07

 

8. Stacey Ryder (Swaziland) 1:23.47

 

Wyścig 4

 

1. Jackie Pangilinan (Filipiny) 1:12.67

 

2. Daniela Victoria (Wenezuela) 1:14.21

 

3. Lina Cahya Utami (Indonezja) 1:16.43

 

4. Rina Desak (Indonezja) 1:16.60

 

5. Roanne Ho (Singapur) 1:16.86

 

6. Khoonie Liang (Singapur) 1:18.39

 

7. Danielle Beaubrun (St Lucia) 1:18.42

 

8. Rachel Ah Koy (Fidżi) 1:19.72

 

Wyścig 5

 

1. Ciara Farrell (Irlandia) 1:11.49

 

2. Adriana Rebeca Marmolejo Vargas (Meksyk) 1:12.45

 

3. Marina Kuc (Czarnogóra) 1:12.85

 

4. Sara Elbekri (Maroko) 1:13.28

 

5. Kong Man Yi (Hongkong) 1:13.77

 

6. Valeria Silva (Peru) 1:14.26

 

7. Anastasia Christoforou (Cypr) 1:15.06

 

8. Thuan Tran Thi (Wietnam) 1:18.80

 

Wyścig 6

 

1. Ina Kapishina (Białoruś) 1:09.16 - awans

 

2. Rebecca Ejdervik (Szwecja) 1:09.69 - awans

 

3. Mirna Jukic (Austria) 1:09.92

 

4. Diana Gomes (Portugalia) 1:11.18

 

5. Camille Muffat (Francja) 1:12.24

 

6. Back Su Yeon (Korea Południowa) 1:12.42

 

7. Louise Jansen (Dania) 1:12.83

 

8. Chen I Chuan (Tajwan) 1:16.32

 

Wyścig 7

 

1. Tara Kirk (USA) 1:07.23 - awans

 

q2. Hanna Westrin (Szwecja) 1:08.30 - awans

 

3. Kirsty Balfour (Wielka Brytania) 1:09.13 - awans

 

4. Asami Kitagawa (Japonia) 1:09.87 - awans

 

5. Beata Kamińska (Polska) 1:10.05

 

6. Yoshimi Miwa (Japonia) 1:10.24

 

7. Chen Huijia (Chiny) 1:10.39

 

8. Suzaan van Biljon (Rep. Płd. Afryki) 1:10.77

 

Wyścig 8

 

1. Jessica Hardy (USA) 1:08.68 - awans

 

2. Anne-Sophie Le Paranthoen (Francja) 1:08.78 - awans

 

3. Tarnee White (Australia) 1:08.97 - awans

 

4. Elena Bogomazova (Rosja) 1:09.11 - awans

 

5. Birte Steven (Niemcy) 1:09.77 - awans

 

6. Annabelle Carey (Nowa Zelandia) 1:10.30

 

7. Chiara Boggiatto (Włochy) 1:10.41

 

8. Ji Liping (Chiny) 1:11.08

 

Wyścig 9

 

1. Leisel Jones (Australia) 1:07.53 - awans

 

2. Anna Khlistunova (Ukraina) 1:07.66 - awans

 

3. Kate Haywood (Wielka Brytania) 1:09.11 - awans

 

4. Anne-Mari Gulbrandsen (Norwegia) 1:09.70 - awans

 

5. Janne Schaefer (Niemcy) 1:09.80 - awans

 

6. Roberta Panara (Włochy) 1:10.18

 

7. Yuliya Pidslina (Ukraina) 1:10.63

 

8. Jung Seul Ki (Korea Południowa) 1:10.95

Copyright © Agora SA