Sport.pl

Pływak oskarżony o molestowanie podczas MŚ się tłumaczy. "Dotknąłem pośladków"

Brązowy medalista pływackich mistrzostw świata w Gwangju Tamas Kenderesi został zatrzymany przez południowokoreańską policję pod zarzutem przestępstwa na tle seksualnym. Węgierskiego pływaka oskarżyła 18-letnia tancerka jednego z nocnych klubów. Teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, Kenderesi próbuje odeprzeć zarzuty.
Zobacz wideo

Tamas Kenderesi, brązowy medalista zakończonych niedawno pływackich mistrzostw świata w Gwangju, został oskarżony przez 18-letnią tancerkę o popełnienie przestępstwa seksualnego. Incydent z udziałem węgierskiego pływaka miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę w jednym z nocnych klubów. 

Południowokoreańska policja wnioskowała o to, by 22-latek, który nie przyznał się do winy, pozostał w kraju do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Tak też się stało, a Kenderesi kolejne 10 dni spędzi w ośrodku, w którym mieszkali uczestnicy mistrzostw świata. 

Tamas Kenderesi skomentował oskarżenia o przestępstwo seksualne na 18-letniej dziewczynie: "Naruszyłem normy moralne"

W czasie, gdy lokalne służby prowadzą dochodzenie w sprawie węgierskiego zawodnika, sam Kenderesi postanowił odnieść się do całej sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chciałbym opowiedzieć, jak naprawdę to wszystko wyglądało. Wracając z toalety, dotknąłem pośladków koreańskiej tancerki. Przechodząc obok niej nawet na chwilę się nie zatrzymałem. Wykonałem prawdopodobnie jeden nierozważny ruch, który wywołał w dziewczynie złość i spowodował, że złożyła na mnie skargę - napisał Kenderesi.

"Chcę to powiedzieć jasno - to nie było żadne celowe działanie, żadne obmacywanie. Muszę jednak pogodzić się z tym, że nieumyślnie naruszyłem normy moralne, które są podstawą lokalnego systemu wartości. Przepraszam za to co się stało. Jeśli dziewczyna czuje, że naprawdę ją skrzywdziłem, przepraszam również ją. Jednocześnie całkowicie odrzucam oskarżenia o molestowanie seksualne" - stwierdził węgierski pływak

"W pełni współpracuję z policją. Funkcjonariusze mają podobno dostęp do nagrań z monitoringu. Mnie jednak ich nie pokazano" - dodał Kenderesi.

Więcej o:
Komentarze (68)
Pływak oskarżony o molestowanie podczas MŚ się tłumaczy. "Dotknąłem pośladków"
Zaloguj się
 • czarnyminio

  Oceniono 25 razy 11

  Nocny klub , alkohol, dziewczyny-tancerki, pośladki-pewnie nie ukryte pod habitem, mężczyzna-młody.Pewnie przyszedł tam omówić z tancerkami aspekty polityki Trumpha względem Korei Połud. Paranoja

 • kejuhc

  Oceniono 10 razy 4

  Niektóre kobiety trzeba najpierw zapytać o imię. Też uważam, że to strata czasu, ale trzeba to uszanować.

 • zz1026

  Oceniono 18 razy 4

  przypadkiem?
  gdyby to byl przypadek to by ja przeprosil na miejscu a nie za posrednictwem mediow społecznościowych dopiero teraz

 • pawelo73

  Oceniono 3 razy 3

  to ile kobiet popełnia codziennie przestępstwa w środkach komunikacji miejskiej ocierając się cycami, też jestem zdegustowany, zniesmaczony bo wcale nie są ładne a ja za darmo nic od nich nie chcę

 • maras63

  Oceniono 9 razy 3

  Za darmo - molestowanie, za wony - praca, oto wielka tajemnica pieniądza.

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 23 razy 3

  A tak się śmieli jak dawali ulotki imigrantom na których były grafiki informujące min o zakazie łapania kobiet za pośladki. Widać że ci z afryki i bliskiego wschodu załapali, ale ciemnota węgierska jeszcze nie.

 • fugu_7

  Oceniono 4 razy 2

  uwielbiam taka forme przeprosin: Jeśli dziewczyna czuje, że naprawdę ją skrzywdziłem, przepraszam również ją.
  A dlaczego niby oddala sprawe na policje? Dla zartu?!
  Pozatym przeprosiny z "jesli" to zadne przeprosiny...tylko mowia o tym ze pan skruchy nie poczul....o czym zreszta informuje nastepne zdanie: Jednocześnie całkowicie odrzucam oskarżenia o molestowanie seksualne"
  Nie dotykaj nie swoich czesci ciala jesli nie masz na to pozwolenia wlasciciela/cielki!
  Prosta zasada, warto zapamietac i stosowac.

 • poszum

  Oceniono 8 razy 2

  Trzeba trzymac lapy pray sobie, jak to mawiali dawniej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX