ME w pływaniu trwają, jednak to nieobecna Federica Pellegrini skupia na sobie wzrok fanów

5 sierpnia 2018 roku pływaczka Federica Pellegrini obchodziła swoje 30. urodziny. Mimo upływu lat sportsmenka pozostaje w fenomenalnej formie, a zdjęciem, które z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie skupiła wzrok wszystkich fanów na świecie.

Ekskluzywne hotele, jachty i rajskie widoki. Tak piłkarze relaksowali się na wakacjach. Grecja, Los Angeles i inne piękne miejsca

Federica Pellegrini - najlepsza pływaczka na świecie oraz w Europie

Federica Pellegrini, to urodzona 5 sierpnia 1988 roku w Mirano włoska pływaczka specjalizująca się w stylu dowolnym. Jest złotą oraz srebrną medalistką olimpijską, a także wielokrotną rekordzistką świata. W roku 2009 została wybrana najlepszą pływaczką na świecie, a w latach 2009-2011 uchodziła za najlepszą pływaczkę w Europie.

Martyna Kotwiła: Chcę pokazać, że biała skóra nie przeszkadza w szybkim bieganiu

Robert Lewandowski i James Rodriguez tańczą floss dance. Tak się bawi Bayern Monachium

'30 to nowe 18' - twierdzi Federica Pellegrini

Z okazji 30 urodzin, które hucznie świętowała, pływaczka opublikowała odważne zdjęcie na swoim Instagramie. Urodzinowa fotografia przedstawia Federicę, która pozuje nago w wannie, zasłonięta jedynie kolorowymi balonami. '30 to nowe 18' - napisała pod zdjęciem. Fotografia ta cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. W zaledwie 2 dni zebrała ponad 140 tysięcy polubień oraz prawie 3,5 tysiąca komentarzy, wśród których znalazło się mnóstwo życzeń

Najlepsze życzenia, szczęśliwych urodzin, co za piękność... - pisali fani.

Obiekt westchnień mężczyzn na całym świecie

Federica Pellegrini to atrakcyjna kobieta, o niesamowicie zgrabnej oraz wysportowanej sylwetce, a wśród mężczyzn na całym świecie znaleźć można wielu fanów talentu oraz urody pływaczki. 

Stawki piłkarzy na Instagramie zwalają z nóg. W czołówce Cristiano Ronaldo

 Obecnie Federica Pellegrini jest szczęśliwą singielką

Pływaczka ma za sobą dwa poważne związki z zawodowymi pływakami. Najpierw związana była z włoskim pływakiem, Lucą Marinem, jednak para się rozstała się kilka lat temu. Do niedawna natomiast, Federica Pellegrini była w związku z innym pływakiem, Filippo Magninim, jednak po najnowszych zdjęciach na jego Instagramie można wnioskować, że już od jakiegoś czasu para nie jest razem.

Więcej o: