Pływanie. Ryan Lochte będzie gwiazdą reality show

Złoty medalista olimpijski w pływaniu Ryan Lochte będzie gwiazdą reality show - poinformowała w poniedziałek stacja E!, która pokaże program.
Program zatytułowany "Co zrobi Ryan Lochte?" ma mieć premierę w kwietniu i będzie pokazywał zarówno to jak pływak trenuje, jak i to co robi wieczorami. - Lochte zwrócił na siebie uwagę podczas zeszłorocznych igrzysk w Londynie nie tylko swoim ponadprzeciętnym talentem, ale też unikalnym i bezpretensjonalnym podejściem do życia - powiedziała Suzanne Kolb, prezydent stacji E!, która pokaże show. Lochte w jednym z programów opowiadał, jak niedługo po igrzyskach w nocy ścigał się w basenie hotelowym w Las Vegas z księciem Harrym.

Lochte wystąpił na trzech ostatnich letnich igrzyskach, zdobył pięć złotych medali. Na kolejnych igrzyskach w Rio de Janeiro w 2016 roku będzie jednym z faworytów. Pływak uznawany jest za hulakę i lubi dzielić się z mediami różnymi ciekawostkami ze swojego życia. Problemów z utratą prywatności przez syna nie ma matka Lochtego, która latem wywołała minizamieszanie, mówiąc, że pływak ze względu na swój napięty terminarz preferuje przygodny seks niż stałe związki.

- Ludzie oglądający ten program podzielą się na trzy grupy: tych, co będą chcieli nim być, tych, którzy będą chcieli się z nim przespać i tych, którzy chcieliby mu matkować - dodała Kolb.

28-letni Lochte telewizyjny debiut ma już za sobą. W październiku zeszłego roku wystąpił w popularnym serialu "90210", w którym wcielił się... w samego siebie.