Legia Warszawa
34'
34' Alan Uryga
46'
46' Dusan Lagator za Torgil Oewre Gjertsen
46'
46' Dawid Kocyla za Paweł Żuk
50'
50' Angel Garcia
61'
61' Mateusz Szwoch
66'
66' Patryk Tuszyński za Cillian Sheridan
87'
87' Maciej Ambrosiewicz za Mateusz Szwoch
87'
87' Piotr Pyrdoł za Damian Rasak
30'

30' Tomas Pekhart
42'

42' Bartosz Slisz
66'

66' Paweł Stolarski za Michał Karbownik
70'

70' Walerian Gwilia za Jose Kante
76'

76' Artur Jędrzejczyk
80'

80' Filip Mladenović
84'

84' Maciej Rosołek za Andre Martins
84'

84' Rafael Lopes za Bartosz Kapustka
84'

84' Luquinhas

Relacja z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa

90'  + 5'

Dziękujemy za relację!

90'  + 5'

Koniec meczu! Legia wygrała 1:0 po bramce Pekharta, ale nie da się ukryć, że styl gry i poziom tego spotkania pozostawiały bardzo wiele do życzenia.

90'  + 3'

Bardzo niecelny strzał Michalskiego. Od bramki zacznie Boruc.

90'

Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Legia utrzymuje się przy piłce na połowie Wisły.

87'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Wisły, jednak obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

86'

Slisz faulowany przed polem karnym Wisły.

84'

Żółta kartka dla Luquinhasa. Wcześniej ukarany został także Vuković za dyskusję przy linii bocznej.

81'

Szwoch próbował dośrodkować, piłkarze Legii wybili piłkę, która wróciła do zawodników gospodarzy.

79'

Mladenović fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

77'

Szwoch dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, Tuszyński uderzył tuż obok bramki Boruca!

75'

Żółta kartka dla Jędrzejczyka.

72'

Zdecydowanie spadło tempo tego spotkania.

69'

Jeszcze jedna zmiana w Legii. Jose Kante opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Gwilia.

66'

Zmiany w obydwu zespołach. Tuszyński zmienił Sheridana w Wiśle, natomiast Stolarski wszedł w miejsce Karbownika w Legii.

64'

Sheridan oddaje zbyt słaby strzał, aby zaskoczyć Boruca.

64'

Indywidualna akcja Kocyły prawym skrzydłem, Boruc wypuścił piłkę z rąk, a Slisz wybił ją z linii bramkowej.

61'

Garcia faulowany na połowie Legii. Dobra okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

61'

Żółta kartka dla Szwocha za ostry atak na Slisza, który potrzebuje teraz pomocy medycznej.

59'

Dobre uderzenie Rasaka, ale Boruc odbił piłkę.

56'

Niecelne uderzenie Kocyły na bramkę Boruca.

53'

Sheridan faulowany przez Jędrzejczyka.

52'

Seria dośrodkowań w pole karne Wisły Płock, jednak obrońcy gospodarzy skutecznie wybijają piłkę.

50'

Żółta kartka dla Andre Garcii. Hiszpan był zdecydowanie spóźniony w ataku na Martinsa.

49'

Dobre dośrodkowanie Szwocha, ale Zbozień uderza ponad bramką Boruca.

48'

Pierwszy atak Wisły po przerwie. Martins fauluje rywala tuż przed polem karnym. Dobra okazja dla gospodarzy na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

46'

Wracamy do gry po przerwie!

45'  + 1'

Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi 1:0 po bramce Pekharta.

45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Szwoch uderzył jednak tuż nad bramką Boruca.

44'

Sheridan faulowany przed polem karnym Legii. Dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego dla piłkarzy Wisły.

43'

Slisz otrzymał żółtą kartkę za faul na Szwochu.

41'

Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale Zbozień uderzył głową obok bramki.

40'

Rasak upada przed polem karnym Legii, ale gwizdek sędziego milczy.

38'

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego, ale Remy oddał niecelny strzał.

37'

Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale strzał Jose Kante zablokowany.

36'

Kolejne ostre starcie w środku pola. Tym razem obeszło się jednak bez żółtej kartki.

33'

Żółta kartka dla Urygi.

33'

Wisła po straconej bramce utrzymuje się przy piłce w środkowej strefie boiska.

30'

Dośrodkowanie w pole karne z lewego skrzydła, Pekhart wyprzedził Urygę w walce o piłkę i strzałem głową przy słupku pokonał Kamińskiego.

30'

LEGIA WYCHODZI NA PROWADZENIE! PEKHART!

29'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły z rzutu rożnego, ale piłkę łapie Kamiński.

28'

Legia wyszła z szybkim atakiem, ale strzał Pekharta zablokowany. Będzie rzut rożny.

28'

Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale piłkę przejął Boruc.

26'

W ostatnich minutach Wisła dominuje na boisku, ale nie jest w stanie przekuć tego w stworzenie groźnej sytuacji pod bramką Boruca.

24'

Aleksandar Vuković upomniany przez sędziego spotkania za dyskusje przy linii bocznej.

21'

Slisz uderzył z dystansu po wypiąstkowaniu piłki przez Kamińskiego, ale obok bramki.

21'

Wiele walki w środku pola, z której niewiele wynika.

18'

Rasak uderzył z dystansu na bramkę Boruca, ale zrobił to bardzo niecelnie.

16'

Karbownik próbował prostopadłej piłki, ale Sheridan skutecznie przerywa akcję Legii.

14'

Karbownik przewraca się w polu karnym gospodarzy, jednak nie ma mowy o rzucie karnym.

12'

Kolejny atak legionistów, jednak popełnili błąd w rozegraniu i od autu rozpocznie Wisła.

10'

Pierwsza tak groźna sytuacja Legii! Martins uderzył na bramkę Kamińskiego, ale trafił jedynie w poprzeczkę! Dobitka została zablokowana, będzie rzut rożny.

9'

Niecelne dośrodkowanie Mladenovicia. Od bramki rozpoczął Kamiński.

7'

Wisła wyszła z atakiem, jednak faulowany w walce o piłkę był Karbownik i od rzutu wolnego na własnej połowie rozpocznie Legia.

7'

Faulowany Szwoch na własnej połowie.

5'

Martins dośrodkował w pole karne Wisły Płock, jednak niecelnie.

4'

Legioniści próbują wyprowadzić atak, jednak obrońcy gospodarzy skutecznie blokują ich próby.

2'

Legia utrzymuje się przy piłce w środkowej strefie boiska.

1'

Gramy!

18:26

Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

18:22

Aktualnie w tabeli ekstraklasy Wisła Płock jest na 9. miejscu z 2 punktami. Legia jest 6., mając jedno "oczko" więcej.

18:19

A tak wygląda skład Legii Warszawa:

18:17

Skład Wisły Płock:

18:13

Legia Warszawa w tym meczu będzie chciała zmazać plamę po porażce na własnym stadionie 1:2 z Jagiellonią Białystok.