40' Grzegorz Kuświk
56'
56' Mateusz Szwoch
71'
71' Jakub Rzeźniczak
76'
76' Giorgi Merebaszwili za Suad Sahiti
81'
81' Maciej Ambrosiewicz za Mateusz Szwoch
84'
84' Giorgi Merebaszwili
86'
86' Piotr Tomasik za Angel Garcia
87'
87' Piotr Tomasik
46'

46' Dominik Nagy za Luquinhas
46'

46' Arvydas Novikovas za Cafu
71'

71' Jose Kante za Domagoj Antolić
79'

79' Artur Jędrzejczyk

Relacja z meczu Wisła Płock - Legia Warszawa

90'  + 4'

Koniec meczu. Wisła Płock pokonała Legię Warszawa 1:0.

90'  + 2'

Novikovas?! Co on zrobił?! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka strącona, Litwin znajdował się 2-3 metry przed bramką Dahnego, jednak huknął wysoko nad bramką! Co za pudło!

90'

Cztery minuty doliczone.

87'

I już kartka dla Tomasika przy pierwszej interwencji.

86'

Tomasik za Cabezaliego.

84'

Kartka dla Merebaszwilego.

81'

Ambrosiewicz za Szwocha.

79'

Kartka dla Jędrzejczyka.

76'

Merebaszwili w miejsce Sahitiego.

71'

Jose Kante w miejsce Domagoja Antolicia.

70'

Kartka dla Rzeźniczaka.

70'

Jak on to spudłował?! Nagy był sam na sam z Dahnem, jednak uderzył... w krzaki, kilometry nad bramką.

68'

Ładne, ale minimalnie niecelne uderzenie Domagoja Antolicia.

65'

Gra wznowiona.

63'

Gra przerwana z powodu dymu wydobywającego się z odpalonej pirotechniki.

60'

Kwadrans drugiej połowy za nami i nadal nie można nic dobrego napisać o grze Legii. Kompletnie niewidoczny jest Nagy, słabo w mecz wszedł też Novikovas.

56'

Kartka dla Szwocha.

52'

Uderzenie głową Niezgody, ale spokojnie interweniował Dahne.

50'

Pięć minut drugiej połowy za nami i na razie nie widać, by Legia miała pomysł na huraganowe zaatakowanie bramki Wisły.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Podwójna zmiana w Legii. Luquinhas i Cafu zeszli z boiska, a w ich miejsce Dominik Nagy oraz Arvydas Novikovas.

16:55
45'  + 2'

Przerwa.

45'  + 2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Furmana. Uderza Kuświk... No właśnie i chyba ręką odbił piłkę Jędrzejczyk. Sędzia konsultował sytuację z VAR, jednak nie ma jedenastki dla gospodarzy.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

Brzydki faul Jędrzejczyka, korzyść dla Wisły. Po kilku chwilach sędzia przerwał grę, jednak do faulu reprezentanta Polski nie wrócił.

41'

Furman oddał strzał z dystansu z rzutu wolnego, beznadziejnie zachował się Majecki, który prostą piłkę odbił przed siebie, a tam z bliska do bramki wbił ją Kuświk! Niespodziewane prowadzenie Wisły!

40'

GRZEGORZ KUŚWIK, 1:0 DLA WISŁY!

37'
35'

Bardzo dobre, prostopadłe podanie Cafu do Niezgody, jednak na szczęście dla Wisły dobrze ustawiony był Stefańczyk, który uprzedził napastnika Legii.

31'

Dośrodkowanie i faul na Furmanie.

30'

Faul Cabezaliego na Stolarskim. Znów rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego. Tym razem z prawej strony.

28'

Gwilia zagrał krótko, jednak jego pomysł zepsuł Rocha, który beznadziejnie dośrodkował.

26'

Kolejny faul na Cafu w ciągu kilkudziesięciu sekund. Tym razem przewinił Rzeźniczak i rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego Wisły.

22'

Okres sporej liczby fauli z obu stron. Niby nie są one specjalnie ostre, bardziej drobne, jednak mocno cierpi na tym płynność gry. Mecz na razie nie porywa.

18'

Kuświk ładnie wygrał pojedynek z Jędrzejczykiem. Wydaje się, że napastnik Wisły będzie mógł jednak kontynuować grę.

15'

Problemy zdrowotne Grzegorza Kuświka. Napastnik Wisły pokazywał konieczność przeprowadzenia zmiany. Rozgrzewa się już Olaf Nowak.

11'

Dwie dobre interwencje Urygi w pojedynkach z Luquinhasem.

8'

Bardzo ładne dośrodkowanie Stolarskiego z prawej strony, w doskonałej sytuacji znalazł się Niezgoda, jednak uderzył obok bramki.

6'

Sporo gry w środku pola, na razie bez okazji bramkowych.

2'

Pierwsza szansa dla Legii. Z lewej strony dośrodkował Rocha, po drugiej stronie przysnął Michalski, przed niego wbiegł Luquinhas, jednak źle przyjął piłkę i nie oddał strzału na bramkę Dahnego.

1'

Gramy!

15:58

Obie drużyny na murawie.

15:47

Dzisiejszy mecz będzie szczególny dla dwóch piłkarzy Wisły - Dominika Furmana i Jakuba Rzeźniczaka - którzy przez lata reprezentowali barwy Legii i zdobywali z nią m.in. mistrzostwa Polski.

15:46

W weekend Legia zremisowała 0:0 z Jagiellonią Białystok, a Wisła Płock przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin aż 0:5.

15:46

Skład Legii: Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Lewczuk, Rocha - Martins, Antolić, Cafu - Gwilia, Niezgoda, Luquinhas

15:46

Skład Wisły: Dahne - Stefańczyk, Rzeźniczak, Uryga, Michalski - Rasak, Furman - Sahiti, Szwoch, Cabezali - Kuświk

15:45

Obecnie wicemistrzowie Polski tracą trzy punkty do prowadzącej w lidze Pogoni Szczecin. Jeśli zespół Aleksandara Vukovicia w Płocku wygra, to on wejdzie na pierwsze miejsce w tabeli.