• Matheus Cunha (62') , Jhon Cordoba (90')
Werder Brema
Hertha Berlin
46'
46' Leonardo Bittencourt za Yuya Osako
46'
46' Maximilian Eggestein
63'
63' Niclas Fuellkrug za Davy Klaassen
63'
63' Nick Woltemade za Tahith Chong
69'
69' Davie Selke
90'
90' Davie Selke
42'

42' Peter Pekarik
45'

45' Dodi Lukebakio
61'

61' Jhon Cordoba za Krzysztof Piątek
62'

62' Matheus Cunha
81'

81' Arne Maier za Niklas Stark
81'

81' Matthew Leckie za Dodi Lukebakio
81'

81' Deyovaisio Zeefuik za Peter Pekarik
90'

90' Jhon Cordoba

Relacja z meczu Werder Brema - Hertha Berlin

90'  + 5'

Dziękujemy za relację!

90'  + 5'

Koniec meczu! Hertha rozbija Werder aż 4:1!

90'  + 3'

Werder jeszcze się nie poddaje, jednak kolejny strzał z dystansu jest daleki od celu, którym jest bramka Schwalowa.

90'

Aż 5 minut doliczonych do drugiej połowy.

90'

Leckie otrzymał prostopadłe podanie na lewym skrzydle, zagrał do lepiej ustawionego Cordoby, który w sytuacji sam na sam miękkim strzałem pokonał Pavlenkę.

90'

CORDOBA WYKORZYSTUJE SYTUACJĘ SAM NA SAM! 4:1 DLA HERTHY!

89'

Prostopadłe zagranie do Cordoby, który z ostrego kąta uderzył wysoko ponad bramką.

86'

Kapitalna interwencja Schwolowa! Fullkrug uderzył z woleja z linii pola karnego, ale fenomenalnie broni bramkarz Herthy.

82'

Hertha utrzymuje się przy piłce, nie pozwalając piłkarzom Werderu na przejęcie inicjatywy.

79'

Pavlenko przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

78'

Lukebakio uderzył z woleja, jednak jego strzał został zablokowany. Będzie rzut rożny.

74'

Ogromne zamieszanie pod bramką Herthy! Piłkarze gospodarzy mieli trzy okazje na pokonanie Schwolowa, jednak piłka nie znalazła drogi do siatki.

71'

Cordoba znalazł się w świetnej okazji na podwyższenie prowadzenia Herthy, jednak kapitalnie obronił Pavlenka.

69'

Świetne dośrodkowanie Augustinssona z lewej strony boiska, Selke głową uderzył do ziemi, nie dając szans Schwolowowi na interwencję.

69'

WERDER WRESZCIE ODPOWIADA! Nadal jednak jest 3:1 dla Herthy.

65'

Szczęśliwa interwencja Moisandera, który był bliski strzelenia gola samobójczego. Piłka minimalnie minęła jednak bramkę Werderu.

62'

Piłkarze Herthy wywalczyli piłkę w środku pola, Cunha otrzymał podanie w narożniku pola karnego, po czym uderzył z pierwszej piłki. Pavlenka nie zdołał odbić piłki, choć miał ją na rękach.

62'

CUNHA I 3:0 DLA HERTHY!

61'

Krzysztof Piątek opuścił właśnie boisko. W jego miejsce wchodzi Cordoba.

60'

Hertha stara się zwolnić grę, spokojnie rozgrywając piłkę na własnej połowie.

57'

Cunha oddał strzał, ale Pavlenka pewnie łapie piłkę.

55'

Rzut rożny dla Werderu. Niedokładne dośrodkowanie w pole karne, z kontrą rusza Hertha. Cunha przewraca się w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

53'

Strzał z dystansu, ale Schwolow po raz kolejny pewnie broni.

51'

Werder od początku drugiej połowy rzucił się do ataku. Na razie jednak obrońcy Herthy skutecznie się bronią.

49'

Bittencourt oddał groźny strzał, ale Schwolow dobrze broni.

47'

Żółta kartka dla Eggesteina za ostry faul.

46'

Wracamy do gry!

45'  + 3'

Koniec pierwszej połowy! Hertha prowadzi do przerwy 2:0 po bramkach Pekarika i Lukebakio tuż przed przerwą.

45'  + 2'

Strata piłki w środku pola przez piłkarzy Herthy, prostopadła piłka Daridy w kierunku Lukebakio, który w sytuacji sam na sam uderzył z całej siły pod poprzeczkę, podwyższając wynik meczu.

45'  + 2'

CO ZA KONTRA HERTHY! LUKEBAKIO I 2:0!

45'  + 1'

Złe rozegranie rzutu wolnego, obrońcy wybili piłkę z własnego pola karnego.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

NIE MA RZUTU KARNEGO! Analiza VAR wykazała, że faul miał miejsce dosłownie na linii pola karnego. Hertha będzie miała rzut wolny.

44'

Trwają dyskusje dotyczące miejsca faulu na Pekariku. Piłkarze Werderu są pewni, że faul miał miejsce przed polem karnym.

44'

RZUT KARNY DLA HERTHY!

41'

Hertha wyszła z kontrą, Cunha nieco spowolnił atak. Dośrodkowanie z lewej skrzydła, piłka minęła wszystkich obrońców, akcję zamykał Pekarik, który wbił piłkę do pustej bramki.

41'

HERTHA NA PROWADZENIU! PEKARIK!

39'

Selke oddał strzał z dystansu na bramkę Schwolowa, jednak bez trudu broni bramkarz Herthy.

38'

Długa piłka w kierunku Krzysztofa Piątka, ale sędzia dopatrzył się zagrania piłki ręką przez Polaka.

36'

Przerwa w grze. Osako leży na murawie po starciu ze Starkiem.

34'

Cunha ostro faulował Augustinssona, ale szczęśliwie dla niego, uniknął kary.

31'

Dobry strzał Sargenta, ale Schwolow skutecznie broni. Rzut rożny dla Werderu.

31'

Hertha ruszała z atakiem, jednak Cunha został sfaulowany na własnej połowie.

29'

Lukebakio faulowany w środku pola.

26'

Dośrodkowanie w kierunku Piątka, jednak piłka nie dotarła do Polaka.

23'

Dobra akcja Werderu. Chong oddał strzał, jednak został zablokowany. Będzie rzut rożny.

21'

Hertha nie przestaje atakować, jednak obrońcy Werderu skutecznie się bronią.

19'

Krzysztof Piątek mógł strzelić gola! Doskonałe dośrodkowanie z prawego skrzydła, Piątek wygrał pojedynek główkowy, a piłka trafiła jedynie w poprzeczkę.

17'

Faul Krzysztofa Piątka na połowie Werderu.

15'

Klaassen fauluje Daridę w środku pola.

13'

Klaassen oddał strzał, ale bardzo niecelny.

11'

Rzut rożny dla Werderu, ale piłkę z pola karnego wybija skutecznie Piątek.

10'

Kolejna akcja Werderu, zakończona niecelnym zagraniem. Znowu od bramki zacznie Hertha.

8'

Werder ruszył z atakiem, jednak nic z niego nie wyszło. Od bramki zacznie Schwolow.

7'

Pierwszy atak Herthy, zakończony niecelnym dośrodkowaniem.

6'

Faul Krzysztofa Piątka w środku pola.

4'

Werder nie jest w stanie przenieść ciężaru gry na połowę Herthy. Gdy już to zrobi, bardzo szybko traci piłkę.

2'

Hertha kontroluje wydarzenia w środku pola.

1'

Gramy!

13:23

A w takim składzie wystąpi Werder Brema:

13:26

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą na murawę.

13:25

W piątek, w meczu otwierającym nowy sezon Bundesligi, Bayern Monachium zmiażdżył aż 8:0 Schalke.

13:20

Krzysztof Piątek znalazł się w pierwszym składzie swojego zespołu na mecz z Werderem.