• Douglas Costa (87')
VfB Stuttgart
Bayern Monachium
20'
20' Tanguy Coulibaly
39'
39' Philipp Foerster
38'

38' Kingsley Coman
45'

45' Robert Lewandowski
58'
58' Atakan Karazor za Konstantinos Mavropanos
59'
59' Mateo Klimowicz za Gonzalo Castro
76'
76' Sasa Kalajdzic za Philipp Foerster
82'
82' Roberto Massimo za Tanguy Coulibaly
58'

58' Niklas Suele za Lucas Hernandez
69'

69' Leroy Sane za Serge Gnabry
69'

69' Douglas Costa za Kingsley Coman
69'

69' Tanguy Nianzou za Jerome Boateng
83'

83' Javier Martinez za Corentin Tolisso
87'

87' Douglas Costa

Relacja z meczu VfB Stuttgart - Bayern Monachium

90  + 3'

KONIEC MECZU. Bayern wygrywa ze Stuttgartem i utrzymuje dwa punkty przewagi nad RB Lipsk, z którym zagra w następnej kolejce.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

88

Costa zwiódł obrońców i nie dał szans Kobelowi. Strzał po długim rogu. Stuttgart - Bayern 1:3.

87

Goooooooooooooooooooooooool! Bayern! Costa!

85

Anton! Minimalnie obok słupka. To mógł być gol na 2:2!

81

Costa przebija się prawą stroną, ale traci piłkę.

78

Faul Lewandowskiego w ataku. Polak nie może się pogodzić z decyzją arbitra.

75

Złe przyjęcie piłki przez Lewandowskiego - obrońcy Stuttgartu daleko wybijają piłkę.

73

Suele zablokował strzał Mangali - rzut rożny dla Stuttgartu.

71

Pierwszy kontakt z piłką Sane i strzał - niecelny, obok słupka.

69

Zmiany w Bayernie: schodzą Gnabry, Boateng, Coman, wchodzą Nianzou, Sane, Costa.

67

Niecelny strzał Wamangituki. Od bramki Neuer.

64

Gra przerwana po tym, jak Lewandowski trafił piłką sędziego w głowę. Oczywiście niecelowo.

61

Endo sprzed pola karnego, ale Neuer pewnie chwyta piłkę.

59

I dwie zmiany też w Stuttgarcie: schodzą Castro i Mavropanos, wchodzą Karazor i Klimowicz.

58

Zmiana w Bayernie: Suele za Hernandeza.

55

Coman z dystansu - mocno, ale też niecelnie - nad poprzeczką.

51

Rzut wolny dla Stuttgartu - Wamangituka faulowany przez Hernandeza.

48

A tak strzela Robert Lewandowski - 12 gol w tym sezonie.

46

Zaczynamy drugą połowę. Oby tak dobrą, jak pierwsza!

45  + 2'

PRZERWA. Świetny mecz w Stuttgarcie. Dobrze się go ogląda. Oby po przerwie było tak samo. Stuttgart - Bayern 1:2.

45  + 1'

Co za bramka Lewandowskiego! Petarda sprzed pola karnego i Bayern już prowadzi 2:1 ze Stuttgartem!

45

Gooooooooooooooooooooooooooooooool! Bayern! Lewandowski!

42

Kobel świetnie broni strzał Gnabry'ego.

40

VAR sędzia zmienia decyzję. Sędzia po konsultacji uznał, słusznie, że Forster faulował Neuera, który chwilę wcześniej wypuścił piłkę. Nadal 1:1.

39

Co tu się dzieje! Gol dla Stuttgartu na 2:1. Ależ błąd Neuera!

38

Goooooooooooooooooooooool! Bayern! Coman! Tuż przy słupku, Kobel bez szans!

35

Ależ oblężenie bramki Bayernu. Powinno być 2:0 dla Stuttgartu. I byłoby, gdyby nie Neuer, który obronił strzał Forstera.

32

Za nami już ponad pół godziny, a Bayern tylko z jednym celnym strzałem.

30

Lewandowski utyka, ale chyba będzie w stanie kontynuować to spotkanie.

27

I znowu Pavard. Tym razem z dystansu. I znowu niecelnie.

24

Pavard celnie, ale tylko rzut rożny. Fantastyczna interwencja Kobela.

21

Udany kontratak Stuttgartu. Forster do Wamangituki, Wamangituka do Cuolibaly'ego, który pokonuje Neuera. Stuttgart - Bayern 1:0.

20

Goooooooooooooooooooooooool! Stuttgart! Coulibaly!

17

Coulibaly faulował Pavarda - rzut wolny dla Bayernu.

15

Przechwyt Boatenga - powstrzymał Forstera, który już składał się do strzału.

14

Coman w kierunku Lewandowskiego, ale piłka w rękach bramkarza Stuttgartu.

11

Pierwsza okazja dla Stuttgartu - Castro bezpośrednio z rzutu wolnego, niecelnie.