45' Mato Jajalo
22'

22' Lucas Paqueta
34'

34' Hakan Calhanoglu
44'

44' Fabio Borini
70'
70' Ilija Nestorovski za Seko Fofana
71'
71' Rodrigo De Paul za Ignacio Pussetto
72'
72' Rodrigo Becao
81'
81' Ken Sema za Giuseppe Pezzella
60'

60' Franck Kessie za Fabio Borini
74'

74' Rafael Leao za Samuel Castillejo
76'

76' Ismael Bennacer za Lucas Paqueta

Relacja z meczu Udinese - AC Milan

90

Udinese było lepsze w 2. połowie, zasłużenie wygrało. Milan wypadł słabo, Piątek też

90

Koniec meczu! Milan przegrał 0:1 na starcie Serie A 19/20!

84

Nie ma karnego dla Milanu! Kontrowersyjna decyzja sędziego, bo powtórki telewizyjne pokazywały, że powinien być karny dla gości

67

Teraz Milan wymienia piłkę, ale znów brakuje wykończenia i dogodnych okazji. Piątek na razie mało widoczny, albo jego strzały, jak ten sprzed chwili, są baardzo niecelne

59

Udinese przy piłce przez dłuższy czas. Niewiele jednak z tego wynika

52

Borini uderzył, ale mocno niecelnie. Milan dalej przy piłce

49

Fofana uderzył celnie, ale broni Donnaruma, choć z problemami.

25

Piątek był przed szansą! Dostał prostopadłe podanie, pomknął na bramkę gospodarzy i w ostatnieh chwili obrońcy Udinese wybili mu piłkę!

20

Korner goście wykonali fatalnie. Udinese rusza z kontrą

20

Dobra akcja Suso, rożny dla Milanu

15

Nieporozumienie obronców Milanu z Donnarumą ale bez konsekwencji. Udinese szuka szansy w kolejnym rożnym

10

Milan przejął kontrolę nad spotkaniem. Rozgrywa jednak za wolno i zbyt schematycznie na razie, by zaskoczyć gospodarzy

8

Rzut wolny dla Milanu. Uderzał Calhanoglu ale prosto w mur

6

Pierwsza akcja Milanu, ale Piątek nie doszedł do piłki

4

Pierwsze minuty to dominacja Udinese, które szanuje piłkę i powoli buduje swoje ataki. Jeszcze nic z nich nie wyszło ciekawego