Legia Warszawa
24'
24' Jonathan de Amo
10'

10' Mateusz Hołownia
60'
60' Aleksandyr Kolew za Łukasz Zjawiński
76'
76' Mateusz Mak za Petteri Forsell
82'
82' Andreja Prokić za Maciej Domański
82'
82' Bozhidar Chorbadzhiyski za Mateusz Matras
83'
83' Aleksandyr Kolew
84'
84' Grzegorz Tomasiewicz
56'

56' Kacper Kostorz za Walerian Gwilia
78'

78' Filip Mladenović
82'

82' Ernest Muci za Bartosz Kapustka
84'

84' Bartosz Slisz
87'

87' Mateusz Cholewiak za Rafael Lopes

Relacja z meczu Stal Mielec - Legia Warszawa

90  + 5'

KONIEC MECZU. Stal bezbramkowo remisuje z Legią, a to oznacza, że wciąż nie jest pewna utrzymania w ekstraklasie.

90  + 2'

Getinger w pole karne do Kolewa, ale ta akcja nie kończy się strzałem.

90

Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

87

Zmiana w Legii: Cholewiak za Lopesa.

84

I kolejne żółte kartki. Dla Tomasiewicza i Slisza, którzy skoczyli sobie do gardeł.

83

Żółta kartka dla Kolewa za faul na Juranoviciu.

82

Zmiana też w Stali, podwójna: Czorbadzijski i Prokić za Domańskiego i Matrasa.

81

Zmiana w Legii: Muci za Kapustkę.

80

Strączek! Fantastyczna interwencja, przerzuca piłkę nad poprzeczką po strzale Kostorza.

78

Żółta kartka dla Mladenovicia za faul na Dadoku.

77

Tomasiewicz ze skraju pola karnego, ale wprost w bramkarza - Miszta chwyta piłkę.

74

Początek drugiej połowy zapowiadał emocje, ale nadal niewiele dzieje się w tym spotkaniu.

71

Zresztą nie tylko Kostorz, bo Getinger też jest opatrywany przez lekarzy.

70

Przerwa w grze: Kostorz mocno ucierpiał po starciu z Getingerem.

68

Kostorz do Lopesa, ale tylko rzut rożny - Portugalczyk nieczysto trafił w piłkę.

65

Kostorz upadł w polu karnym po starciu ze Strączkiem, ale nie ma rzutu karnego. Jest za to spalony legionisty.

63

Domański - mocno, ale też niecelnie, obok słupka. Nadal 0:0.

61

Kapustka głową, ale wysoko nad poprzeczką.

60

Zmiana w Stali: Kolew za Zjawińskiego.

56

Kostorz zaczyna ten mecz od przewinienia - na Żyrze, rzut wolny dla Stali.

55

Zmiana w Legii: schodzi Gwilia, wchodzi Kostorz.

52

Getinger sprzed pola karnego - prawą nogą, czyli słabszą i strzał równie słaby - Miszta bez problemu chwyta piłkę, która w ogóle ledwo co dolatuje do bramki.

50

Przerwa w grze - na boisku leży Jędrzejczyk po starciu ze Zjawińskim.

47

Forsell z dystansu, ale minimalnie obok słupka. Co za początek!

46

Ależ mogła rozpocząć się ta połowa dla Legii! Juranović do Martinsa, ten do Mladenovicia, który z kilku metrów nie trafia w bramkę. A powinien!

46

Zaczynamy drugą połowę. Od środka Stal.

45  + 2'

No nie, nie teraz. Mecz walki - to chyba najlepsze określenie. Może po przerwie się rozkręci. Wracamy za 15 minut.

45  + 1'

Niezła akcja Legii, która wywalczyła rzut rożny. No to może teraz?

45

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

40

Niecelny strzał Mladenovicia.

38

Kolejne prostopadłe podanie do Lopesa. Kolejne za mocne, piłka za boiskiem. A podwał Jędrzejczyk.

36

Gwilia prostopadle w kierunku Lopesa, ale szybszy był Strączek.

34

Rzut wolny dla Legii - Martins faulowany przez de Amo.

32

Forsell bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Miszta - choć z problemami - broni jego strzał. Nadal 0:0.

29

Juranović z dystansu - celnie, ale nie zaskoczył Strączka.

26

Gwilia fauluje w ataku Flisa - sędzia przerywa grę, rzut wolny dla Stali.

24

I kolejna żółta kartka - tym razem dla De Amo, chyba za próbę wymuszenia rzutu karnego, bo chwilę wcześniej Hiszpan leżał i wydawało się nawet, że ucierpiał w starciu z rywalem.

22

Żyro z kilku metrów - nad poprzeczką. Kolejna dobra okazja Stali!

20

Miszta broni strzał Domańskiego! Świetna akcja Stali, ale tylko rzut rożny.

18

Słaba wrzutka Mladenovicia - piłka poza boiskiem, od bramki wznowi Strączek.

17

Rzut wolny dla Legii - Dadok sfaulował Mladenovicia, dobra okazja do wrzutki w pole karne.

15

Dobry przechwyt Kapustki, ale po chwili strata. Po chwili znowu przechwyt i znowu strata. Aut dla Stali.

12

Gwilia do Kapustki, ale we wszystkim połapał się Dadok, który przyblokował strzał Kapustki.

11

Legia oddała piłkę, ale Stal nieatakowana rozgrywa ją w poprzek boiska na własnej połowie. Słowem: nudy.

9

Żółta kartka dla Hołowni za faul na Dadoku.

7

Mladenović strzela, ale nie trafia czysto w piłkę, którą bez problemu chwyta Strączek.

5

Niezłe dośrodkowanie Juranovicia, ale Gwilia nie zamyka całej akcji.

3

Slisz w kierunku Lopesa, ale gra przerwana - spalony.

1

Zaczynamy! Od środka Legia.

17:26

Piłkarze Stali już na boisku, czekają na legionistów, którym szykują mistrzowski szpaler.

17:20
17:16

Najpierw Stal na wyjeździe, a na koniec Podbeskidzie u siebie. To dwie drużyny, które walczą o utrzymanie w ekstraklasie. I obie grają z Legią, która jest już pewna mistrzostwa Polski i jeśli w niedzielę przegra w Mielcu, to tego mistrzostwa nie straci, a Stal już będzie pewna utrzymania w lidze. Początek meczu o 17.30.