14' Lukasz Bejger
54'
54' Robert Pich
70'
70' Marcel Zylla za Bartłomiej Pawłowski
78'
78' Waldemar Sobota za Robert Pich
78'
78' Fabian Piasecki za Erik Exposito
78'
78' Guillermo Cotugno
85'
85' Mateusz Praszelik za Guillermo Cotugno
50'

50' Tomas Pekhart za Szymon Włodarczyk
52'

52' Artem Shabanov
64'

64' Paweł Wszołek
90'

90' Artur Boruc

Relacja z meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

90  + 4'

KONIEC MECZU. Legia pokonuje Śląsk po golu Wszołka i umacnia się jako lider. Nad drugą Pogonią i trzecim Rakowem ma już siedem punktów przewagi.

90  + 3'

Żółta kartka dla Boruca za opóźnianie gry.

90  + 2'

Musonda do Praszelika, ale ten kiksuje w polu karnym. Wznowi Boruc.

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89

Putnock naciskany przez Kapustkę, ale nie popełnia błędu.

87

I Praszelik zaczyna ten mecz od faulu, na Sliszu.

86

Zmiana w Śląsku: Praszelik za Cotugno.

83

Pekhart strzela wprost w Putnocky'ego.

82

I kolejny faul Śląska. Tym razem Musonda przewinił na Wszołku.

81

Rzut wolny dla Legii: Slisz faulowany przez Piaseckiego.

78

Podwójna zmiana w Śląsku: Sobota i Piasecki za Picha i Exposito.

76

Scalet mógł doprowadzić do remisu. Był niepilnowany w polu karnym, ale zwlekał ze strzałem, który w końcu został przyblokowany przez Wieteskę.

75

Rzut wolny dla Śląska - Wieteska faulował Musondę.

73

Zylla próbował indywidualnej akcji, z akcentem na próbował, bo został powstrzymany szybko przez legionistów.

71

Zmiana w Śląsku: Zylla za Pawłowskiego.

69

Lopes faulowany z lewej strony boiska.

67

Wieteska przyblokował piłkę po strzale Pawłowskiego, którą po chwili bez problemu złapał Boruc.

65

Wszołek wpadł rozpędzony z piłką w pole karne i płaskim strzałem nie dał szans Putnocky'emu. Śląsk - Legia 0:1.

64

Gooooooooooooooooooooooooooooooooool! Legia! Wszołek!

63

Boruc broni groźny strzał Picha. Nadal 0:0.

61

To mógł być gol dla Śląśka, a może nawet powinien. Pawłowski myli się z kilku metrów! Nie trafia w bramkę!

59

Mladenović dośrodkowuje z rzutu rożnego, Pekhart składa się do strzału głową i... słupek!

56

Rzut wolny dla Legii. Faulowany Lopes, a faulował Cotugno.

55

A teraz faul na Szabanowie i jeszcze jedna żółta kartka, dla Picha.

53

Żółta kartka dla Szabanowa za faul na Musondzie.

50

Zmiana w Legii: Kontuzjowany ostatnio Pekhart, najskuteczniejszy strzelec ekstraklasy, zmienia Włodarczyka.

49

Dośrodkowanie Wszołka - nieudane, piłkę łapie Putnocky.

48

Włodarczyk traci piłkę z prawej strony pola karnego Śląska.

46

Zaczynamy drugą połowę.

45  + 2'

PRZERWA. Są jakieś strzały, jakieś akcje, ale nie ma goli. Oby były po przerwie. [b]Śląsk - Legia 0:0.[/b]

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43

Sędzia jeszcze sprawdza, czy Tamas nie zablokował piłki ręką.

42

Zablokowany strzał Gwilii przez Tamasa.

40

Pawłowski bezpośrednio z rzutu wolnego - nie trafia w bramkę. Wznowi Boruc.

37

Slisz skutecznie zatrzymuje rozpędzonego Pawłowskiego.

35

Mladenović z rzutu rożnego wycofuje piłkę do Juranovicia. Ten dorzuca ją w pole karne, ale tam obrońcy Śląska - wraz z Putnockym, który wybiega z bramki: odbija, ale nie łapie piłki - oddalają zagrożenie.

33

Slisz prostopadle, ale do nikogo. Zupełnie do nikogo. Wznowi Putnocky.

31

Śląsk buduje atak pozycyjny, ale nie przekracza nawet własnej połowy. Strata Scaleta.

28

Musonda z dystansu, ale Slisz dobrze blokuje piłkę.

26

Rzut wolny dla Legii. Faulował Musonda, a faulowany był Kapustka.

24

Wszołek w pełnym biegu, spod linii końcowej. Dobre zagranie do Lopesa, ale strzał gorszy - obok słupka.

21

20 minut za nami. Na razie nie jest to mecz, który dobrze się ogląda.

18

Pich głową, ale pewnie piłkę łapie Boruc.

15

Żółta kartka dla Bejgera za faul na Mladenoviciu tuż przed polem karnym Śląska.

13

Rzut wolny dla Śląska po faulu Wieteski na Exposito.

11

Gwilia z dystansu - obok słupka. Wznowi Putnocky

10

Kolejny rzut wolny dla Legii i kolejna okazja na centrę w pole karne, po faulu na Kapustce.

7

Mladenović centruje z rzutu wolnego w pole karne Śląska, ale tam łapie ją Putnocky.