Bayern Monachium
33'

33' Thomas Mueller
72'
72' Nassim Boujellab za Matthew Hoppe
72'
72' Alessandro Schoepf za Amine Harit
80'
80' Matija Nastasić
54'

54' Robert Lewandowski
64'

64' Jamal Musiala za Serge Gnabry
64'

64' Kingsley Coman za Leroy Sane
68'

68' Lucas Hernandez za Alphonso Davies
80'

80' Eric Choupo-Moting za Robert Lewandowski
84'

84' Jerome Boateng
88'

88' Thomas Mueller
90'

90' David Alaba

Relacja z meczu Schalke 04 - Bayern Monachium

17:18

Koniec meczu. Bayern wygrywa aż 4:0. Lewandowski zdobywa jedną z bramek. Ekipa z Monachium ma już siedem punktów przewagi nad RB Lipsk

17:17

90 MINUTA. Czwarty gol w meczu dla Bayernu !!!!. Alaba strzelił z prawie 30 metrów w środek bramki, a Fahrmann popełnił błąd i wpuścił gola

17:16

88 MINUTA. GOOOL DLA BAYERNU. Muller strzałem głową pokonał bramkarza. A trzecia w meczu asysta Kimmicha!

17:15

87 MINUTA. Bayern oddał już aż 28 strzałów

17:12

84 MINUTA. Żółta kartka dla Boatenga

17:08

81 MINUTA. Kolejna zmiana w Bayernie. Za Lewandowskiego wchodzi Choupo-Moting

17:07

80 MINUTA. Żółta kartka dla Nastasicia, który faulował Thomasa Mullera

17:03

75 MINUTA. Uth strzelał mocno z dystansu, ale tuż obok słupka. Nie mają dziś szczęścia piłkarze Schalke.

17:01

73 MINUTA. Ależ mógł mieć wejście Schopf. Dostał piłkę na 16 metrze, strzelił technicznie, Neuer nawet nie zareagował, ale tuż obok słupka

17:00

72 MINUTA. Dwie zmiany w Schalke. Za Hoppe i Harita wchodzą Boujellab i Schopf

16:59

71 MINUTA. Ładna akcja Lewandowskiego, minął obrońcę, strzelał lewą nogą z 18 metrów, ale tuż obok słupka

16:56

69 MINUTA. Trzecia zmiana w Bayernie. Za Daviesa wchodzi Hernandez

16:51

63 MINUTA. Dwie zmiany w Bayernie. Na boisko wchodzą Coman i Musiala, a schodzą Sane i Gnabry

16:49

62 MINUTA. Dla Roberta Lewandowskiego to 23 gol w tym sezonie, a szósty w 2021 roku.

16:47

60 MINUTA. Serdan strzelał z dystansu, ale obok słupka

16:47

59 MINUTA. Gospodarze próbują wreszcie odważniej atakować, ale niewiele im wychodzi

16:41

55 MINUTA. DRUGI GOL DLA BAYERNU !!!! LEWANDOWSKI !!!!. Polak świetnie przyjął w polu karne długie podanie, poradził sobie z pilnującym go z Kabakiem i pokonał bramkarza

16:39

52 MINUTA. Po rzucie rożny, Nastasić strzelał głową, ale tuż obok słupka

16:36

49 MINUTA. Gnabry uderzał z pola karnego, ale obok słupka

16:33

47 MINUTA. Bez zmian w obu drużynach

16:33

46 MINUTA. Początek drugiej połowy

16:17

45 MINUTA. Koniec pierwszej połowy. Bayern był drużyną lepszą i zasłużenie prowadzi. Miał też szczęście, bo Manuel Neuer dwa razy świetnie spisał się w bramce

16:13

44 MINUTA. Kimmich znalazł się w polu karnym, ale został w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę

16:13

42 MINUTA. Gnabry zdobył bramkę, ale po spalonym

16:05

35 MINUTA. Goretzka był faulowany w polu karnym, ale sędzia tego nie zauważył. Gra toczy się dalej

16:03

33 MINUTA. Gol dla Bayernu Monachium. Świetnie dośrodkował Kimmich, ale Muller z pięciu metrów głową pokonał bramkarza Schalke

16:01

32. MINUTA. Kimmich strzelał z 20 metrów, bramkarz odbił piłkę przed siebie, ale Muller nie zdążył z dobitką

16:00

30 MINUTA. Neuer popisał się refleksem po strzale głową Utha

15:57

27 MINUTA. Sule uderzył potężnie z 20 metrów, ale wysoko nad poprzeczką

15:55

26 MINUTA. Robert Lewandowski mógł mieć asystę. Idealnie dograł do Gnabry'ego, ale ten głową strzelił nad poprzeczką

15:54

24 MINUTA. Sule strzelał lewą nogą z jedenastu metrów, ale wprost w bramkarza. Po chwili Neuer broni zbyt lekkie uderzenie Ramana

15:52

23 MINUTA Fahrmann broni rzut wolny Lewandowskiego i dobitkę Gnabrego

15:51

22 MINUTA. Groźny rzut wolny dla Bayernu z 18 metrów

15:51

21 MINUTA. Robert Lewandowski strzelał co najmniej jednego gola w każdym z ostatnich dziesięciu meczów z drużyną z Gelsenkirchen (łącznie 13 bramek), co jest kolejnym rekordem Bundesligi. Czy znów trafi?

15:46

16 MINUTA. Dwójkowa akcja Mullera z Lewandowskim, ale Polak nie opanował piłki

15:42

13 MINUTA Goretzka padł w polu karnym i domaga się rzutu karnego...

15:42

12 MINUTA Genialna parada Neuera po strzale Utha głową z sześciu metrów. To była świetna akcja gospodarze

15:38

9 MINUTA. Natychmiastowa riposta Schalke. Po składnej akcji strzelał głową Stambouli, ale tuż obok słupka bramki Neuera

15:37

7 MINUTA - Kimmich świetnie dośrodkował do Lewandowskiego, ten uderzał głową z 8 metrów, ale tuż nad poprzeczką

15:33

4 MINUTA - Kolejna próba zawodników Bayernu z dystansu. Strzelał Gnabry, ale wysoko nad poprzeczką

15:31

2 MINUTA - Sane uderzał z dystansu, ale obok słupka