37' Hamed Traore
33'

33' Mario Rui
51'
51' Filippo Romagna za Marlon
64'
64' Filip Djuricić za Alfred Duncan
66'
66' Manuel Locatelli
82'
82' Francesco Magnanelli za Jeremie Boga
46'

46' Elseid Hysaj za Sebastiano Luperto
57'

57' Allan
70'

70' Eljif Elmas za Fabian
72'

72' Eljif Elmas
76'

76' Dries Mertens za Arkadiusz Milik
90'

90' Pedro Obiang (sam.)

Relacja z meczu Sassuolo - SSC Napoli

90  + 3'

Koniec meczu!

90  + 3'

Jak padł gol? Napoli miało stały fragment gry. Do piłki dośrodkowanej w pole karne najwyżej wyskoczył Elmas i celnym strzałem głową umieścił piłkę w siatce

90  + 3'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! COŚ NIESAMOWITEGO! ELMAS ZAPEWNIA ZWYCIĘSTWO NAPOLI!

83

SPALONY! NIE MA GOLA! MINIMALNY SPALONY!

82

Sędzia sprawdza jeszcze VAR. Czy Hiszpan był na spalonym?

81

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mertens strzelał na dalszy słupek, bramkarz wybija piłkę, a do niej dopada Cajjelon i trafia do pustej siatki

72

Poprzeczka ratuje Napoli! Świetny strzał Obianga! Jeszcze dobija Boga, ale tym razem piłka poszybowała nad poprzeczką

57

Zieliński zagrywa do Milika, ale ten przepuszcza piłkę do Allana, który pokonuje bramkarza! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

57

Kyriakopoulos znowu oddał groźny strzał z dystansu!

54
51

Ładny strzał Insigne, jednak dobrze broni Pegolo.

51

Romagna za Marlona.

48

Hysaj domaga się rzutu karnego. Zawodnik Napoli był trzymany po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak arbiter nie dopatrzył się faulu. VAR również.

48

Szansa dla Sassuolo, jednak Boga z ostrego kąta uderzył tylko w boczną siatkę.

46

Początek drugiej połowy.

46

Hysaj w miejsce Luperto.

21:32

Gra piłkarzy Napoli w pierwszej połowie to katastrofa! Na tle Sassuolo wyglądają jak juniorzy. Miejmy nadzieję, że Milik, Zieliński i spółka w drugiej połowie się poprawią, bo gorzej grać się po prostu nie da.

45

Manolas znalazł się w dobrej sytuacji w polu karnym, ale miał problemy z opanowaniem piłki. Udało mu się wywalczyć rzut rożny, po którym strzelał Zieliński. Polak trafił prosto w obrońcę rywali.

43

To powinien być gol! Kapitalna kontra Sassuolo, ale jeszcze lepsza interwencja Mereta w sytuacji sam na sam.

40

Traore z rzutu wolnego trafia w głowę stojącego w murze piłkarza Napoli.

40

Katastrofalna gra Napoli. Piłkarze gości nie potrafią skonstruować choćby zalążka akcji ofensywnej.

37

Sędzia ukarał Traore żółtą kartką za faul w środku pola.

35

Fatalne podanie Piotra Zielińskiego. Polak traci piłkę.

28

Locatelli dośrodkowuje w pole karne! Mario Rio nie trafia w piłkę, a ta trafia pod nogi Traore, który z bliskiej odległości pokonuje Mereta! GOOOOOOOOOOOOOOOOL!

27

Kyriakopoulos, w swoim stylu, podłączył się do ataku i popisał się mocnym strzałem zza pola karnego

19

Dośrodkowanie z rzutu rożnego! Manolas strzela głową, a piłka musnęła poprzeczkę, ale wyszła na aut

18

Piłka zagrana w pole karne gospodarzy! Jednak Allan źle przyjął piłkę, więc Napoli straciło okazję, aby zaskoczyć rywali

9

Gattuso krzyczy na Fabiana Ruiza. Trener Napoli uważa, że Hiszpan niepotrzebnie zbyt długo holował piłkę, zamiast podać do niepilnowanego Milika

6

Napoli w opałach! Sassuolo odważnie atakuje

3

Znów piłka w polu karnym Napoli. Od mocnego uderzenia zaczęli piłkarze gospodarzy.

2

Już w drugiej minucie Sassuolo powinno prowadzić! Z linii bramkowej Napoli piłkę wybił Mario Rui. Za chwilę niecelny strzał głową piłkarza gospodarzy po rzucie rożnym.

1

Zaczynamy!

20:36

Obie drużyny już na boisku. Za nami hymn Serie A. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

20:34

Milik liczy, że zdobędzie dzisiaj swoją siódmą bramkę w lidze. A może i ósmą?

20:33

To będzie szczególny mecz dla Jeremiego Bogi. Skrzydłowy Sassuolo jest przymierzany do Napoli, gdzie miałby zastąpić Jose Cajellona, który prawdopodobnie opuści drużynę Gattuso

20:32
20:30
20:29

Dobry wieczór! Już o godz 20:45 Napoli zmierzy się na wyjeździe z Sassuolo. Gennaro Gattuso wystawia obu Polaków w pierwszym składzie. Tydzień temu Saasuolo bezbramkowo zremisowało z Milanem, a Napoli przegrało 0:1 z Parmą.