• Simone Edera (90')
SSC Napoli
Torino
19'
19' Konstantinos Manolas
36'

36' Tomas Rincon
40'

40' Simone Zaza
74'
74' Dries Mertens za Arkadiusz Milik
79'
79' Allan za Stanislav Lobotka
82'
82' Giovanni Di Lorenzo
84'
84' Eljif Elmas za Matteo Politano
90'
90' Allan
66'

66' Soualiho Meite za Daniele Baselli
83'

83' Simone Verdi za Tomas Rincon
84'

84' Simone Edera za Simone Zaza
90'

90' Simone Edera
90'

90' Cristian Ansaldi

Relacja z meczu SSC Napoli - Torino

90  + 4'

Koniec spotkania! Napoli miało ogromną przewagę, ale wygrywa skromnie tylko 2:1.

91  + 2'

Doliczone cztery minuty.

91

Miękka wrzutkę Ansaldiego z lewej strony skutecznie finalizuje Edera uderzeniem głową! Jest już tylko 2:1 dla Napoli.

83

Zmiana w Torino: Simone Verdi za Tomasa Rincona.

83

Giovanni Di Lorenzo wpycha piłkę do bramki po kapitalnym dośrodkowaniu Mertensa.

82

GOL! Napoli strzela drugiego gola!

79

Allan za Lobotkę wchodzi na boisko. To druga zmiana w ekipie Napoli.

76

Zaza próbował przewrotką. Nie trafił czysto w piłkę.

76

Sirigu wychodzi na skraj pola karnego, ale piłkę pierwszy przejmuje Politano. Włoch próbuje przelobować bramkarza, ale trafia tylko w boczną siatkę.

75

Mertens za Milika w ekipie Napoli.

74

Włoch powinien podawać do niepilnowanego Milika, który czekał niepilnowany przez nikogo w polu karnym.

74

Matteo Politano sam na sam trafia prosto w bramkarza!

67

Próbował Milik, ale bardzo nieudany strzał głową.

56

Lobotka zablokowany w ostatniej chwili przez obrońcę. Mogło być 2:0.

55

Milik w dobrej sytuacji. Zablokowane uderzenie Polaka wychodzi na rzut rożny.

51

Fatalny kiks Fabiana Ruiza kończy się stratą.

51

Nieudane dośrodkowanie i piłkę przejmują gospodarze.

49

Rzut wolny dla Torino daleko od bramki Ospiny.

46

Zaczynamy drugą połowę starcia Napoli z Torino.

21:34

Koniec pierwszej połowy. Napoli przeważa, ale wykorzystało tylko jedną sytuację i skromnie prowadzi 1:0.

45

Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

43

Milik próbował głową zaskoczyć Sirigu. Niecelne uderzenie Polaka.

40

Pierwsza żółta kartka dla Simone Zazy z Torino.

39

Cierpliwie buduje atak. Wygląda to tak, jakby oba zespoły wyczekiwały już na przerwę.

39

Napoli spokojnie rozgrywa kolejna akcję.

34

Insigne oddał niecelny strzał. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

32

Rzut wolny dla Napoli. Di Lorenzo pociągany za koszulkę.

29

Bramkarz Torino przenosi piłkę nad poprzeczką.

29

Ładna kombinacyjna akcja Napoli. Milik zgrywa głową do Insigne, a ten z pierwszej piłki uderza na bramkę Sirigu.

28

Zieliński chciał odegrać do Milika, ale nic z tego nie wyszło.

24

Insigne sam na sam z Sirigu! Zbyt lekki strzał, aby zaskoczyć bramkarza Torino.

23

Próbował Politano z dystansu. Bardzo niecelny strzał.

19

Doskonałe dośrodkowanie Insigne wykorzystuje Manolas, który strzałem głową daje Napoli prowadzenie!

18

GOL! Napoli prowadzi 1:0!

18

Będzie rzut wolny dla Napoli z lewego sektora.

18

Fabian Ruiz zwija się z bólu. Został ostro sfaulowany przez gracza Torino.

16

Torino bardzo defensywnie nastawione. Napoli ma problem, aby przedostać się pod pole karne gości.

14

Trochę spokojniejszy fragment gry.

8

Milik oddał mocny strzał, ale broni go z trudem Sirigu.

8

Napoli blisko wyjścia na prowadzenie!

8

Kontuzja Basellego. Włochowi rozjechały się nogi. Chwila przerwy w grze.

4

Zieliński do Insigne, którego strzał bardzo niecelny.

2

Kostas Manolas wybawił z opresji Ospinę.

1

Obrońcy ratują Kolumbijczyka przed stratą bramki, wybijając piłkę.

1

Fatalne piąstkowanie Ospiny niemal zakończyło się golem dla Torino!

20:48

Pierwszy rzut rożny dla Torino.

20:47

Początek spotkania.

20:45

Napoli zajmuje 6. miejsce w Serie A, natomiast goście są na 14. pozycji i mają fatalną passę pięciu ligowych porażek z rzędu,.

20:40

Spotkanie 26. kolejki Serie A będzie jednym z nielicznych w lidze w 26. kolejce, na którym będą obecni kibice na trybunach.

20:40

A tak wygląda "11" Torino.

20:38

W składzie Napoli od początku wystąpi dwóch Polaków: Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

20:37

Napoli jest 6. w tabeli. Torino na 14. pozycji. Napoli walczy o awans do europejskich pucharów

20:36

Dobry wieczór! Zapraszamy na mecz 26. kolejki Serie A Napoli - Torino! Początek 20:45