30' Diego Demme
63'
63' Piotr Zieliński
69'
69' Stanislav Lobotka za Diego Demme
76'
76' Elseid Hysaj
81'
81' Eljif Elmas za Piotr Zieliński
86'
86' Lorenzo Insigne
90'
90' Fernando Llorente za Arkadiusz Milik
50'

50' Adrien Rabiot za Miralem Pjanić
61'

61' Rodrigo Bentancur
70'

70' Adrien Rabiot
72'

72' Douglas Costa za Blaise Matuidi
72'

72' Federico Bernardeschi za Paulo Dybala
81'

81' Federico Bernardeschi
85'

85' Matthijs de Ligt
90'

90' Cristiano Ronaldo
90'

Relacja z meczu SSC Napoli - Juventus Turyn

90  + 4'

KONIEC MECZU. Napoli wygrywa z Juventusem 2:1!

90  + 4'

Higuain! Przewrotka! Ale broni Meret!

90  + 3'

Sędzia doliczył cztery minuty. Trzy już za nami.

90  + 3'

W międzyczasie z boiska zszedł Milik, zastąpił go Llorente.

90  + 2'

Ależ błąd Mereta, który nie złapał piłki. Wykorzystał to Ronaldo. Juventus jeszcze walczy!

90  + 1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! JUVENTUS!!! RONALDO!!!

88

Dośrodkowanie w pole karne, a tam Insigne w ogóle się nie zastanawiał - uderzył z powietrza, z pierwszej piłki i pokonał Szczęsnego. Napoli - Juventus 2:0.

87

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!! NAPOLI!!! INSIGNE!!!

85

Żółta kartka: De Ligt za faul na Insigne.

83

Ruiz z dystansu. Niecelnie. Bardzo niecelnie, ale to bardzo.

81

Zmiana w Napoli: Zieliński żegnany brawami, w jego miejsce Elmas.

79

Kibice gwiżdżą, bo Napoli już praktycznie nie walczy o piłkę - tylko Milik na połowie Juventusu, reszta zespołu broni się na własnej połowie.

76

Żółta kartka: Hysaj za faul na Bentancurze.

72

Podwójna zmiana w Juventusie: schodzą Dybala i Matuidi, w ich miejsce Costa i Bernardeschi.

70

Zmiana w Napoli: Lobotka za Demme, który ma żółtą kartkę.

69
67

Dybala centruje piłkę w pole karne, ale tam pewnie interweniuje Meret.

64

Insigne strzela z dystansu. Szczęsny odbija piłkę przed siebie, wprost pod nogi Zielińskiego, który pokonuje polskiego bramkarza. Napoli - Juventus 1:0.

63

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ZIELIŃSKI!!! NAPOLI PROWADZI Z JUVENTUSEM!!!

62

Ronaldo do Higuaina, ale ten zwalnia akcję - ucieka do boku. I choć oddaje strzał, to jest on zbyt lekki i w sam środek, by zaskoczyć Mereta.

60

Żółta kartka: Betancur za faul na Zielińskim.

57

Rzut wolny dla Juventusu - Alex Sandro faulowany przez Milika.

54

Zieliński strzela sprzed pola karnego - nad poprzeczką.

53

Piłka w siatce - Ronaldo, ale nie ma bramki. Wcześniej Higuain złapany na spalonym.

50

I tak, wymuszona zmiana w Juventusie: Rabiot za Pjanicia.

49

Przerwa w grze: z boiska nie podnosi się Pjanić. Wygląda na to, że konieczna będzie zmiana.

46

Zaczynamy drugą połowę.

45  + 1'

PRZERWA. W Neapolu bezbramkowy remis i jak na razie duże rozczarowanie - z obu strony. W drugiej połowie liczymy na więcej.

45

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43

Dybala z rzutu wolnego do Ronaldo. Ten strzela głową, ale niecelnie - wysoko nad poprzeczką.

42

Rzut wolny dla Juventusu - znowu faulowany Pjanić.

40

Strata Milika, która mogła skończyć się golem Dybali. Obrońcy Napoli uratowali jednak sytuację.

39

Rzut wolny dla Juventusu, ale bez historii - zbyt lekka wrzutka Cuadrado.

37

Juventus próbuje atakować wysokim pressingiem, ale z akcentem na próbuje - Napoli utrzymuje się przy piłce.

34

Alex Sandro pokazuje sędziemu, że był ciągnięty za koszulkę przez Manolasa. Ale nie ma mowy o karnym, gramy dalej.

32

Zieliński do Fabiana, Fabian do Hysaja, a Hysaj do nikogo. To znaczy: za boisko. Grę wznowi Szczęsny.

31

Żółta kartka: Demme za faul na Pjaniciu.

29

Zablokowany strzał Milika. I kolejny rzut rożny dla Napoli.

28

Meret wybiega na skraj pola karnego i łapie piłkę.

26

Prostopadłe podanie do Milika, niezbyt dobre przyjęcie Polaka, ale Napoli i tak ma rzut rożny.

23

Rzut wolny dla Juventusu - faulowany Dybala.

20

Rui oddaje strzał z dystansu - piłka leci nad poprzeczką.

19

Juventus od dłuższego czasu przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

16

Ronaldo strzela, ale zbyt lekko. Na dodatek niecelnie. Meret zacznie od bramki.

14

De Ligt dobrze przykrył Zielińskiego. Szczęsny wznowi od bramki.

11

Uderzenie Cuadrado z dystansu zablokowane przez Ruiego.

7

Milik - głową, ale obok bramki. Szczęsny nie musiał interweniować.

4

Szczęsny pod pressingiem wykopuje piłkę poza boisko.

3

Callejon niedokładnie dogrywał z prawej strony.

1

Zaczynamy!

20:46

Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

20:32

W Juventusie oczywiście Wojciech Szczęsny.

20:36

W Napoli od pierwszej minuty Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

20:30

Wieczorem w hicie ligi włoskiej zmierzą się Napoli (druga drużyna zeszłego sezonu Serie A) i Juventus (aktualni mistrzowie Włoch). Faworytem starcia jest "Stara Dama", która jest liderem tabeli - 51 punktów. Ekipa z Neapolu pogrążona jest w kryzysie - ma 24 punkty i zajmuje dopiero 13. miejsce w tabeli. Początek meczu o 20.45.