• Remo Freuler (41') , Josip Ilicic (86')
SSC Napoli
Atalanta
11'
11' Piotr Zieliński za Allan
16'
16' Nikola Maksimovic
20'

20' Rafael Toloi
41'

41' Remo Freuler
48'
48' Nikola Maksimovic
59'
59' Dries Mertens za Hirving Lozano
71'
71' Arkadiusz Milik
82'
82' Fernando Llorente za Arkadiusz Milik
84'
84' Giovanni Di Lorenzo
88'
88' Lorenzo Insigne
64'

64' Marten de Roon
64'

64' Simon Kjaer za Berat Djimsiti
67'

67' Mario Pasalić
69'

69' Timothy Castagne za Mario Pasalić
74'

74' Luis Muriel za Alejandro Gomez
86'

86' Josip Ilicic

Relacja z meczu SSC Napoli - Atalanta

92

KONIEC!

90

Muriel strzela! Ale w piłkę kopie jeszcze Ilicić! Pytanie: po co? Być może strzał Kolumbijczyka wylądowałby w siatce

88

Z boiska wyleciał jeden z asystentów Ancelottiego, który nie mógł pogodzić się z utratą bramki

85

Ilicić! GOOOOOOOOOL! Słoweniec nie był na spalonym?! Nie był! Fatalny błąd w ustawienie Maksimovicia!

82

Schodzi Milik, wchodzi Fernando Llorente

79

Atalanta jest kompletnie stłamszona!

76
74

To już czwarty mecz z rzędu z golem Milika. A wszystko zaczęło się od meczu reprezentacji Polski z Macedonią Północną (2:0)

73
72

GOOOOOOOOOOOOOOOL! MILIK! MINĄŁ BRAMKARZA I SKIEROWAŁ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI!

61

Mertens sprytnie zagrał do Insigne, ale filigranowy Włoch posłał piłkę nad poprzeczką

59

Schodzi Lozano, który dzisiaj zawiódł. Wchodzi Mertens, najskuteczniejszy piłkarz w historii Napoli po Marku Hamsiku

18:44

Koniec pierwszej połowy, świetnej połowy. Napoli powinno prowadzić co najmniej jednym golem, ale doskonałą okazję zmarnował Arkadiusz Milik

43

Kapitalny mecz! Co za tempo!

41

GOOOOOL! Freuler strzela między nogami Mereta! Ależ błąd bramkarza Napoli. Bramkarza, który w tym sezonie zachwycał!

39

Toloi główkuje, ale niecelnie

37

Koulibaly wbija piłkę na rzut rożny

34

Ależ kapitalny rajd Koulibaly'ego! Przebiegł z piłką niemal całe boisko!

23

Jak to nie wpadło! Milik kapitalnie minął rywala, potem zagrał do Insigne, który oddał strzał na bramkę! Pierluigi Gollini wybił piłkę wprost pod nogi Polaka, ale Milik trafił w słupek, a potem w bramkarza... To powinna być bramka!

21

Zieliński odebrał piłkę i zagrał do Lozano, ale Meksykanin został sfaulowany

19
18

Świetny początek meczu w wykonaniu Napoli, ale Atalanta wciąż pozostaje groźnym zespołem

16

GOOOOOOOOOOOOOOL! Cajellon wrzuca w pole karne! Maksimović główkuje! GOOOOOOOOOOOOOL!

13

Na boisku jest już Zieliński, który zmienił Allana

12

Cajellon strzelił w bramkarza! Insigne jest wściekły, bo Hiszpan skradł mu piękną asystę

9

Zieliński ruszył na rozgrzewkę, bo Allan być może nie będzie w stanie kontynuować gry

8

Świetny płaski strzał Ilicicia sprzed pola karnego, ale Meret był na posterunku

6

Milik świetnie zastawił piłkę. Gracz Atalanty sfaulował Polaka, bo nie miał mu jak odebrać piłki

4

Ależ Milik posłał bombę na bramkę Atalanty, ale Pierluigi Gollini wykazał się świetnym refleksem

2

Pierwsza okazja Napoli! Koulibaly strzelał głową, ale wprost w bramkarza

1

GRAMY!

17:52
17:45

Napoli czeka trudny mecz, bo Atalanta ma najwięcej strzelonych goli w lidze - aż 28. Dla porównania: Napoli zdobyło 18 bramek.

17:36

W tabeli przewodzi Inter, który ma 25 punktów, ale już rozegrał dziesięć meczów. Juventus ma 23 punkty i gra dziś z Genoą. Z kolei Atalanta jest trzecia (20 pkt), a Napoli czwarte (17 pkt).

17:35

Już o godz. 19:00 Napoli zmierzy się na Stadio San Paolo z Atalantą Bergamo. Carlo Ancelotti wystawił w pierwszym składzie Arkadiusza Milika, a Piotr Zieliński rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Jeśli Milik strzeli gola, to wyrówna rekord strzelecki Zbigniewa Bońka, który ma 31 bramek w Serie A.