• Callum Hudson-Odoi (22') , Olivier Giroud (90')
Rennes
Chelsea
22'

22' Callum Hudson-Odoi
63'
63' Romain Del Castillo za James Lea Siliki
78'
78' Clement Grenier za Eduardo Camavinga
85'
85' Sehrou Guirassy
86'
86' M'Baye Niang za Sehrou Guirassy
86'
86' Yann Gboho za Jeremy Doku
86'
86' Faitout Maouassa za Adrien Truffert
87'
87' Clement Grenier
90'
90' Benjamin Bourigeaud
68'

68' N'Golo Kante za Mason Mount
68'

68' Olivier Giroud za Tammy Abraham
75'

75' Hakim Ziyech za Callum Hudson-Odoi
75'

75' Kai Havertz za Mateo Kovacic
90'

90' Olivier Giroud
90'

90' Reece James za Timo Werner

Relacja z meczu Rennes - Chelsea

90

Sevilla ogrywa na wyjeździe 2:1 Krasnodar i także zapewnia sobie awans do 1/8 finału LM. Sevilla i Chelsea wygrywają i wychodzą z grupy po bramkach w doliczonym czasie gry

90

Gol Sevilli! Haddadi w 95 minucie trafia! Hiszpanie prowadzą z Krasnodarem 2:1!

90

Koniec meczu! Chelsea wygrywa z Rennes 2:1 i ma pewny awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów!

90

Co za fatalna akcja Rennes. Bramkarz gospodarzy dobrze obronił strzał Wernera, ale gapiostwo obrony Rennes i Giroud daje prowadzeniem gościo

90

Werner marnuje idealną okazję, błąd obrony Rennes i dobitkę wykorzystuje Giroud

89

GOL DLA CHELSEA!

89

W obu meczach Krasnodar - Sevilla i Rennes - Chelsea wynik 1:1. To oznacza, że jeśli tak to się skończy, nie poznamy pierwszych drużyn, które awansują do 1/8 finału LM

84

Chelsea prosila się o gola, bo grała na utrzymanie wyniku 1:0. Teraz musi się spieszyć, jeśli chce wygrać we Francji

84

Guirassy wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem głową pokonał Mendy'ego

73

Strzał głową z kilku metrów, broni Mendy! Co za szansa dla gospodarzy! Chelsea musi uważać, bo prosi się o gola wyrównującego

73

Dobra akcja Rennes, Guirassy uderzył obok słupka. Jeszcze rzut rożny

69

Strata Chelsea pod polem karnym Rennes. W odpowiedzi nieudana kontra gospodarzy. Dobrze wybija piłkę Mendy

59

Krasnodar wyrónuje! Wanderson strzelcem! 1:1 z Sevillą

59

Chelsea stara się uspokoić mecz. Dużo podań w środku pola, cierpliwe wymienianie piłki

44

Kolejna dobra akcja gospodarzy. Doku faulowany. Rzut wolny blisko pola karnego Chelsea

42

Kolejna okazja gospodarzy! Uderzenie da Sily. Rennes coraz groźniejsze. Broni Mendy

40

Fatalne podanie Thiago Silvy, piłkę przejmuje Guirassy, ale zmarnował idealną okazję!

39

Strzał Doku w ręce Mendy'ego

36

Ciekawa akcja Guirassy, ale ostatecznie wybili piłkę obrońcy Chelsea

32

Fantastyczna sytuacja dla gospodarzy! Najpierw zablokowany strzał, potem fatalne pudło. Wciąż 0:1

30

Mogło być 2:0 dla gości po bramce samobójczej, ale tylko rzut rożny ostatecznie dla Chelsea

28

Rennes próbouje odpowiedzieć. Dośrodkowanie zablokowane, potem rzut rożny bez efektu

25

Podanie Mounta piękne. Bardzo dokładne. Na ten moment Sevilla i Chelsea mają już awans do 1/8 finału LM

22

Mount odbiera piłkę, podaje do kolegi, a ten wykorzystuje kontrę i daje prowadzenie gościom!

22

Strzelcem Hudson-Odoi!

22

Gol dla Chelsea!

20

Spadło tempo meczu. Chelsea stara się zagrozić bramce gospodarzy, ale bez konkretnego efektu

15

Niezła akcja gospodarzy, ale Zouma wybija na rzut rożny

13

Strata Rennes w środku pola. Chelsea odebrała piłkę, ale nie ma kolejnych okazji po tym fatalnym pudle Wernera

9

Teraz Rennes przy piłce, a Chelsea w obronie

9

Bardzo ładny gol Chorwata, byłego piłkarza Barcelony. Płaskie uderzenie zza pola karnego, tuż przy słupku

5

Sevilla prowadzi już z Krasnodarem! Gola strzelił Ivan Rakitić!

5

Kapitalna okazja dla gości. Werner nie trafił z kilku metrów!

2

Chelsea przy piłce. Wygrana dla niej powinna być formalnością. W pierwszym meczu w Londynie 3:0 dla Anglików

17:36

Zaczynamy oba mecze!

17:31

Krasnodar: Gorodov, Smolnikov, Martynovich, Kaio, Ramírez, Suleymanov, Gazinskiy, Olsson, Cabella, Claesson, Berg Sevilla: Vaclík, Koundé, Gudelj, Diego Carlos, Escudero, Fernando, Óscar, Rakitic, Ocampos, Munir, De Jong

17:30

Rennes: Gomis - Traoré, Da Silva, Nyamsi, Truffert - Bourigeaud, N'Zonzi, Camavinga - Doku, Guirassy, Lea Siliki Chelsea: Mendy - Azpilicueta, Zouma, Thiago Silva, Chilwell - Kovacic, Jorginho, Mount - Hudson-Odoi, Abraham, Werner

17:30

Sevilla i Chelsea w przypadku wygranych dziś zapewnią sobie jako pierwsze drużyny w tej edycji LM awans do 1/8 finału

17:29

Po 3 kolejkach tabela grupy E wygląda tak: 1. Chelsea 7 pkt 2. Sevilla 7 pkt 3. Krasnodar 1 pkt 4. Rennes 1 pkt

17:28

Dobry wieczór! Zapraszamy na multirelację z wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów rozpoczynających się o 18:55. To Rennes - Chelsea i Krasnodar - Sevilla. Oba mecze w ramach grupy E