• Dries Mertens (17' 64') , Lorenzo Insigne (73')
Red Bull Salzburg
SSC Napoli
33'
33' Carlos Miguel za Cican Stankovic
40'
40' Erling Braut Haaland
45'
45' Erling Braut Haaland
68'
68' Majeed Ashimeru za Patson Daka
72'
72' Erling Braut Haaland
89'
89' Sekou Koita za Enock Mwepu
17'

17' Dries Mertens
38'

38' Hirving Lozano
39'

39' Kevin Malcuit
64'

64' Dries Mertens
65'

65' Lorenzo Insigne za Hirving Lozano
73'

73' Lorenzo Insigne
76'

76' Fernando Llorente za Dries Mertens
80'

80' Eljif Elmas za Jose Maria Callejon
90'

90' Fernando Llorente

Relacja z meczu Red Bull Salzburg - SSC Napoli

90'  + 3'

Dziękujemy za relację!

90'  + 3'

Koniec meczu! Napoli wygrywa 3:2 na wyjeździe z Salzburgiem i jest liderem grupy E.

90'  + 2'

Minamino oddał strzał na bramkę, ale piłka poleciała obok słupka.

90'  + 1'

Dośrodkowanie w pole karne Napoli, ale Zieliński skutecznie blokuje piłkę.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

90'

Żółtą kartką ukarany Llorente.

87'

Ostatnia zmiana w Salzburgu. Koita zmienia Mwepu.

87'

Zieliński próbował zagrać prostopadłą piłkę do Insigne, ale napastnik Napoli nie odczytał zamiarów Polaka.

84'

Haaland oddał strzał na bramkę, ale niecelny.

80'

Ostatnia zmiana w Napoli. Callejon schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Elmas.

80'

Koulibaly dwukrotnie faulował Haalanda. Dobra okazja na rozegranie rzutu wolnego.

78'

Insigne biegł z piłką w kierunku bramki Salzburga, by znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale doścignął go Wober i odebrał mu piłkę.

76'

Zmiana w Napoli! Mertens opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Llorente.

73'

Prostopadła piłka do Mertensa, który przerzuciłem ją do Insigne. Jeden z obrońców Salzburga poślizgnął się w polu karnym, napastnik Napoli oddał strzał i wyprowadził swój zespół ponownie na prowadzenie.

73'

CO TU SIĘ DZIEJE?! Napoli znowu prowadzi!

72'

Rzut rożny, piłka wybita przed obrońców Napoli. Dośrodkowanie w pole karne, piłka spada idealnie na głowę Haalanda, który strzałem przy słupku pokonuje Mereta.

72'

SALZBURG ZNOWU WYRÓWNUJE! HAALAND!

72'

Mnóstwo szczęścia miało teraz Napoli. Minamino oddał strzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i minimalnie minęła słupek bramki Mereta.

71'

Zdecydowanie spadło tempo gry po bramce dla gości.

68'

Druga zmiana w Salzburgu. Ashimeru wchodzi w miejsce Daki.

65'

W przerwie realizator pokazywał rozgrzewającego się Arkadiusza Milika, jednak wydaje się, że przy aktualnym rozwoju wydarzeń, jego występ w dzisiejszym meczu jest mocno wątpliwy.

65'

Zmiana w Napoli. W miejsce Lozano wszedł Insigne.

64'

Malcuit dostał piłkę na prawym skrzydle, zobaczył dobrze ustawionego w polu karnym Mertensa, płaskim dośrodkowaniem zagrał mu piłkę, a ten uderzył przy słupku, nie dając szans bramkarzowi rywali na interwencję.

64'

Napoli prowadzi! Mertens po raz drugi!

62'

W odpowiedzi Hwang dośrodkował piłkę w pole karne Napoli, ale bez najmniejszych trudności złapał ją Meret.

61'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Salzburga, ale obrońcy bez trudu powstrzymali atak Napoli.

60'

Zieliński wywalczył rzut z autu na połowie Salzburga.

58'

Ruiz oddał strzał z narożnika pola karnego, ale minimalnie się pomylił.

56'

Obydwa zespoły grają zdecydowanie wolniej niż przed przerwą.

54'

Żółta kartką ukarany trener Salzburga.

51'

Dośrodkowanie w pole karne Napoli, z bardzo trudnej pozycji uderzał głową Daka, ale niecelnie.

50'

Próba prostopadłego zagrania, ale zbyt długa i zostaje przejęta przez obrońców Salzburga.

48'

Prostopadłe podanie do Daki, ale jego strzał był bardzo niecelny.

46'

Wracamy do gry!

45'  + 5'

Koniec pierwszej połowy! Napoli remisuje do przerwy 1:1 na wyjeździe z Salzburgiem.

45'  + 3'

Kolejne przewinienie piłkarzy Salzburga. Tym razem faulowany był Allan przez Minamino.

45'  + 2'

Haaland został ukarany żółtą kartką.

45'

Aż 5 minut zostało doliczonych do pierwszej połowy.

43'

Napoli rozgrywa piłkę na własnej połowie.

40'

Napastnik Salzburg uderzył przy lewym słupku bramki, Meret rzucił się w przeciwnym kierunku.

40'

Haaland i mamy remis!

39'

Malcuit dał się ograć rywalowi, po czym powalił go na murawę. Sędzia nie miał wyjścia - podyktował rzut karny i pokazał obrońcy Napoli żółtą kartkę.

39'

Rzut karny dla Salzburga!

39'

Lozano ukarany żółtą kartką.

38'

Znakomita okazja Napoli! Seria podań, z bramki wyszedł Carlos, ale zaasekurowali go odpowiednio obrońcy, wybijając piłkę.

35'

Ależ interwencja Mereta! Znakomity strzał Daki zza pleców obrońców Napoli, ale bramkarz gości kapitalnie sparował piłkę na rzut rożny.

32'

I będzie zmiana! W miejsce Stankovicia wejdzie Carlos Miguel Coronel.

30'

Mertens dostrzegł, że bramkarz Salzburga wyszedł nieco z bramki, próbował przelobować go z połowy boiska. Stanković przy okazji doznał kontuzji mięśniowej, jest opatrywany na murawie, ale nie wygląda to dobrze.

28'

Salzburg naciska coraz mocniej. Piłkarze Napoli są zmuszeni do ratunkowego wybijania piłek.

27'

Salzburg chce szybko odrobić straty. Kolejna okazja Haalanda, nie tak dobra jak poprzednie i strzał zdecydowanie bardziej niecelny.

25'

Jak Haaland tego nie wykorzystał?! Wywalczył sobie pozycję w polu karnym, Meretem przedwcześnie położył się na ziemi, ale strzał piłkarza Salzburga trafił go w okolice głowy.

23'

Haaland znalazł się w świetnej sytuacji, minął Koulibaly'ego, znalazł się w sytuacji sam na sam z Meretem, ale bramkarz Napoli skrócił kąt i dobrze interweniował.

20'

Gra zdecydowanie się uspokoiła, wiele walki w środku pola.

17'
17'

Callejon zgrywa piłkę głową do Mertensa, który huknął pod poprzeczką, nie dając szans bramkarzowi na interwencję.

17'

MERTENS! NAPOLI NA PROWADZENIU!

15'

Hwang dostał piłkę w polu karnym Napoli, ale w ostatniej chwili wślizgiem Malcuit zdołał wybić ją na rzut rożny.

13'

Gra ponownie przerwana. Mertens leży w polu karnym rywala, trzymając się za bark. Piłkarz Napoli opuszcza boisko w asyście pomocy medycznej, ale prawdopodobnie będzie za chwilę gotowy do gry.

13'

Mertens oddaje strzał, ale ponownie został zablokowany.

11'

Akcja Napoli, ale sędzia przerywa grę po tym, gdy w starciu z Piotrem Zielińskim urazu doznał jeden z piłkarzy Salzburga. Na szczęście jest już gotowy do gry.

9'

Będzie jednak konsultacja VAR. Haaland znajdował się na pozycji spalonej, gol anulowany. A zatem nadal remis 0:0.

8'

Mnóstwo przypadku w tej akcji. Strzał sprzed pola karnego, piłka odbija się od obrońców Napoli, spada pod nogi Haalanda, a ten trafia do bramki.

8'

HAALAND! Salzburg na prowadzeniu!

6'

Piłkarz Napoli podniósł się jednak po chwili z murawy o własnych siłach.

6'

Mertens padł na murawę w polu karnym Salzburga. Z kontrą wychodzili gospodarze, ale po stracie piłki, sędzia zatrzymał grę.

4'

Dobra prostopadła piłka w kierunku Hwanga, ale Koulibaly skutecznie interweniuje.

1'

Pierwsza akcja Napoli i groźny strzał na bramkę! Z powietrza uderzał Mertens, ale świetnie odbił piłkę Stanković.

1'