Bayern Monachium
4'
4' Mergim Berisha
21'

21' Robert Lewandowski
23'

23' Benjamin Pavard
44'

44' Rasmus Kristensen (sam.)
53'
53' Mohamed Camara
65'
65' Masaya Okugawa za Zlatko Junuzovic
65'
65' Noah Okafor za Sekou Koita
66'
66' Masaya Okugawa
76'
76' Jerome Onguene za Mergim Berisha
85'
85' Enock Mwepu
68'

68' Serge Gnabry
74'

74' Bouna Sarr za Benjamin Pavard
75'

75' Javier Martinez za Corentin Tolisso
75'

75' Leroy Sane za Kingsley Coman
79'

79' Jerome Boateng
83'

83' Leroy Sane
88'

88' Robert Lewandowski
90'

90' Jamal Musiala za Thomas Mueller
90'

90' Douglas Costa za Serge Gnabry
90'

90' Lucas Hernandez

Relacja z meczu Red Bull Salzburg - Bayern Monachium

90  + 2'

Koniec! Bayern rozgromił Salzburg 6:2, choć długo pachniało w tym meczu podziałem punktów. Dwa gole Roberta Lewandowskiego, a cztery strzelone przez Bayern między 79. a 92. minutą.

90  + 2'

Hernandez uderzył z ostrego kąta, piłka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i wpadła do bramki.

90  + 2'

GOOOOOOOOOL!!! 6:2!!!

90

Wypunktował dziś Bayern Salzburg.

87

GOOOOOOL!!! Robert Lewandowski po raz drugi, a Bayern prowadzi 5:2!

85

Zabójcza końcówka w wykonaniu Bayernu.

83

Cudowny strzał Sane! Przełożył sobie w polu karnym na lewą nogę piłkę, a potem technicznym uderzeniem posłał ją w samo okienko.

82

GOOOOOOL!!! 4:2 dla Bayernu!!!

79

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym Boateng wygrywa pojedynek z Kristensenem i strzałem głową umieszcza piłkę w bramce przy samym słupku.

78

GOOOOOOL!!! Bayern znowu prowadzi!

75

Kolejny rzut wolny dla Bayernu na wysokości pola karnego i kolejny słaby strzał Lewandowskiego.

72

Mogło być 3:2 dla Salzburga! Z najbliższej odległości Okafor uderzył jednak prosto w Neuera!

69

Żółta kartka dla Gnabry'ego za próbę wymuszenia rzutu karnego.

67

Strata Roberta Lewandowskiego na własnej połowie, a potem szybkie podanie do wprowadzonego dosłownie przed chwilą na boisko Okugawy i mamy remis.

66

GOOOL!!! Salzburg doprowadza do remisu!

64

Coman zostawił obrońcę w blokach startowych i z około siedmiu metrów trafił w poprzeczkę! Dużo siły włożył w ten strzał, odrobinę za dużo.

61

Imponują piłkarze Salzburga. Walczą z Bayernem jak równy z równym. Ba, nawet długimi momentami to właśnie Austriacy prowadzą grę.

56

Świetny kontratak Bayernu zakończony mocnym strzałem Gnabry'ego i piękną paradą w bramce w wykonaniu Stankovicia.

53

Rzut wolny dla Bayernu około dwudziestu metrów od bramki rywala. Tradycyjnie do piłki podszedł Lewandowski. Golem się nie skończyło, ale obitym murem - a i owszem.

50

Początek drugiej połowy, podobnie jak pierwszej, pod dyktando Salzburga.

47

Kapitalne podanie do Mwepu, który miał mnóstwo czasu i miejsca, żeby pokonać Neuera. Ostatecznie uderzył całkiem nieźle, płasko, w kierunku długiego słupka, ale jeszcze lepiej interweniował bramkarz Bayernu.

46

Gramy!

45

Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi do przerwy z Salzburgiem 2:1 po golach Lewandowskiego (z rzutu karnego) i Kristensena (samobój). Dla Austriaków bramkę zdobył Berisha.

43

Samobójcze trafienie obrońcy Salzburga - Kristensena. Mueller dograł z prawej strony pola karnego na trzeci metr, gdzie defensor gospodarzy głową skierował piłkę do własnej bramki. Pechowa interwencja.

42

GOOOOL! Bayern prowadzi 2:1!

39

I już odpowiedź Salzburga. Piłka wstrzelona w pole karne, ale jest blok. Po chwili kolejna próba, tym razem dośrodkowanie z drugiej strony boiska, jednak nie daje się zaskoczyć Neuer i skutecznie interweniuje na przedpolu.

36

Od bramki do bramki. Co za mecz!

34

Lewandowski! Huknął teraz Polak sprzed szesnastego metra. Piłka minęła bramkę, aczkolwiek zabrakło naprawdę niewiele.

31

Koita za mocno wypuścił sobie piłkę i "wyrzucił" się trochę do narożnika pola karnego. Zdołał jeszcze dośrodkować, jednak przytomnie zachował się jeden ze stoperów Bayernu, asekurując Neuera dalekim wybiciem.

28

Zamieszanie w polu karnym Salzburga, ale wyjaśnili sytuację dalekim wybiciem obrońcy.

25

Dobry, otwarty mecz. Nikt tu nie kalkuluje.

23

Szoboszlai ładnie uderzył z rzutu wolnego, aczkolwiek piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

22

Pavard wyciął Szoboszlaia przed polem karnym. Żółta kartka dla obrońcy Bayernu.

20

GOOOOOOOOOL!!! Pewnie wykorzystana jedenastka przez Lewandowskiego!!! Mamy remis.

19

I tym razem chyba bez wątpliwości. Mueller zahaczony w szesnastce, będzie karny dla Bayernu.

16

Kontra Bayernu. Gnabry urwał się obrońcom i strzałem po długim słupku trafił do siatki. Jest tylko jeden problem - chorągiewka sędziego liniowego. Był reprezentant Niemiec był wcześniej na spalonym, więc gola nie ma.

14

A jednak nie! Szybka analiza VAR i arbiter anuluje podyktowaną przed chwilą jedenastkę.

13

Hernadez faulowany w polu karnym! Rzut karny dla Bayernu i wielka szansa dla Lewandowskiego.

12

Gnabry! Piłka po jego strzale zmierzała do bramki Salzburga, ale jeden z obrońców wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

9

Kilkudziesięciometrowe podanie do Lewandowskiego, Polak znalazł się w świetnej sytuacji, ale nie trafił w bramkę. Może to i lepiej, bo i tak był na spalonym, więc przynajmniej nie ma czego żałować.

6

Nerwowy początek w wykonaniu Bawarczyków. Dużo prostych strat.

4

Kontra Salzburga! Strzelał sprzed pola karnego Koita, ale został zablokowany. Na szczęście dla gospodarzy piłka trafiła od razu do niepilnowanego w polu karnym Berishy, który mocnym strzałem z ostrego kąta pokonał Neuera!

3

GOOOOL!!! Niespodzianka, Salzburg prowadzi z Bayernem!!!

2

Mocny początek Salzburga. Od pierwszej minuty gospodarze rzucili się na Bayern.

1

Gramy!

19:50

Składy obu zespołów (w Bayernie ze względu na zakażenie koronawirusem nie zagrają dziś Leon Goretzka i Niklas Suele): Bayern: Neuer - Pavard, Boateng, Alaba, Hernandez - Kimmich, Tolisso - Gnabry, Mueller, Coman - Lewandowski. [b]Salzburg:[/b] Stankovic - Ulmer, Woeber, Ramalho, Kristensen - Szoboszlai, Junuzovic, Camara, Mwepu - Koita, Berisha.

19:46

Robert Lewandowski, choć w Bundeslidze od początku sezonu strzela wręcz rekordowo - w pierwszych pięciu meczach ligi zdobył 10 bramek i dorzucił do tego 3 asysty - to w nowej edycji LM wciąż czeka na swoje pierwsze trafienie. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie Champions League Polak był królem strzelców tych rozgrywek.

19:44

Bayern rozpoczął zmagania w grupie od dwóch zwycięstw - najpierw Bawarczycy roznieśli u siebie Atletico Madryt 4:0, a w zeszłym tygodniu po trudnym meczu pokonali na wyjeździe Lokomotiw Moskwa 2:1. Salzburg w dwóch spotkaniach zanotował za to remis (2:2 z Lokomotiwem) i porażkę (2:3 z Atletico).

19:43

We wtorek o godz. 21 Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Salzburgiem w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Śledź relację na żywo z tego spotkania w serwisie Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.