45' Mario Hermoso
71'
71' Andre Silva
73'
73' Noah Okafor za Patson Daka
79'
79' Karim Adeyemi za Sekou Koita
90'
90' Masaya Okugawa za Dominik Szoboszlai
90'
90' Jerome Onguene za Maximilian Woeber
90'
90' Luka Sucic za Enock Mwepu
61'

61' Stefan Savić
64'

64' Hector Herrera za Saul Niguez
64'

64' Angel Correa za Luis Suarez
86'

86' Yannick Carrasco
89'

89' Lucas Torreira za Joao Felix
89'

89' Thomas Lemar za Yannick Carrasco
90'

90' Renan Lodi za Marcos Llorente

Relacja z meczu Red Bull Salzburg - Atletico Madryt

90

Koniec! Bayern Monachium, Atletico Madryt, Manchester City i FC Porto w 1/8 finału LM, natomiast Salzburg i Olympiakos na wiosnę zagrają w Lidze Europy. Lokomotiw Moskwa z Marsylią żegnają się z europejskimi pucharami. Wyniki końcowe: Bayern - Lokomotiw 2:0 Manchester City - Marsylia 3:0 Olympiakos - FC Porto 0:2 Salzburg - Atletico 0:2

88

Salzburg - Atletico 0:2 [b]GOL! Correa dośrodkował miękko na 10. metr do Carrasco, a ten uderzeniem z pierwszej piłki trafił do siatki.[/b]

85

Olympiakos - FC Porto 0:2 GOL! Najpierw Uribe strzelił kolejnego gola dla Porto, a 120 sekund później za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał obrońca Olympiakosu - Ruben Semedo.

82

Bayern - Lokomotiw 2:0 GOL! Choupo-Moting na 2:0 dla Bayernu. Niemal pewne już jest, że Lokomotiw zajmie ostatnie miejsce w grupie.

80

Manchester City - Marsylia 2:0 GOL! Aguero i jest już chyba po meczu.

75

Salzburg - Atletico 0:1 Mwepu huknął z dystansu i obił piłką zewnętrzną stronę słupka! Nieskuteczność Salzburga woła o pomstę do nieba.

70

Bayern - Lokomotiw 1:0, Salzburg - Atletico 0:1 W grupie A sytuacja też wydaje się oczywista. Bayern już wcześniej miał pewny awans z 1. miejsca, Atletico jest na ten moment drugie (9 pkt), trzeci jest Salzburg (4 pkt), a stawkę zamyka Lokomotiw (3 pkt). Nic nie zapowiada tego, by ta kolejność miała ulec zmianie.

65

Manchester City - Marsylia 1:0, Olympiakos - FC Porto 0:1 Jeśli te wyniki się utrzymają, Olympiakos zajmie 3. miejsce w grupie i zagra na wiosnę w Lidze Europy. City i Porto już wcześniej miały zapewniony awans do 1/8 finału z odpowiednio 1. i 2. pozycji.

60

Bayern - Lokomotiw 1:0 GOL! Niklas Suele daje prowadzenie Bawarczykom.

56

Salzburg - Atletico 0:1 Szoboszlai pada w polu karnym Atletico, ale sędzia niewzruszony. I słusznie, bo faulu nie było, a Węgier też niespecjalnie protestuje.

52

Manchester City - Marsylia 1:0 GOL! Ferran Torres daje prowadzenie "Obywatelom", a Marsylia na ten moment zajmuje 4. miejsce w grupie i żegna się z europejskimi pucharami w tym sezonie.

49

Salzburg - Atletico 0:1 Jak to nie wpadło?! Piękna akcja z Szoboszlaiem w roli głównej. Węgier w sytuacji sam na sam uderzył minimalnie obok słupka!

46

Gramy!

45

Koniec pierwszych połów: Bayern - Lokomotiw 0:0 Manchester City - Marsylia 0:0 Olympiakos - FC Porto 0:1 Salzburg - Atletico 0:1

41

Salzburg - Atletico 0:1 Salzburg stara się próbuje, prowadzi grę, ale cóż z tego, skoro brakuje ostatniego podania?

37

Salzburg - Atletico 0:1 [b]Gol dla Atletico po stałym fragmencie gry! Dośrodkował na krótki słupek Carrasco, a tam piłkę głową do bramki trącił Hermoso. Bez szans Stanković.[/b]

33

Salzburg - Atletico 0:0 Fatalny błąd w obronie Salzburga, ale podanie Llorente do niepilnowanego w polu karnym Suareza w ostatniej chwili zablokowane.

30

Salzburg - Atletico 0:0 Daka zablokowany, trochę za długo zwlekał ze strzałem. To największa bolączka Salzburga w tej edycji LM - skuteczność.

27

Bayern - Lokomotiw 0:0 Pełne ręce roboty ma Maciej Rybus i jego koledzy z formacji defensywnej Atletico. Stłamszeni Rosjanie.

26

Manchester City - Marsylia 0:0 Bez goli też w Manchesterze. City zdecydowanie dominuje, zatem bez zaskoczeń.

23

Salzburg - Atletico 0:0 Mało płynnych akcji, więc nie jest to uczta dla oczu.

20

Salzburg - Atletico 0:0 W końcu jakaś odpowiedź Atletico. Llorente huknął z dystansu, ale z dobry metr od bramki Salzburga.

15

Salzburg - Atletico 0:0 Zdecydowanie lepiej wygląda Salzburg. Wysoki pressing i tempo, Atletico ma problem z wyprowadzeniem piłki.

11

Salzburg - Atletico 0:0 Szybki atak gospodarzy. Płaskie podanie w pole karne z prawego skrzydła, a Szoboszlai strzela przy samym słupku. Czubkami palców Oblak odbija piłkę do boku!

8

Olympiakos - FC Porto 0:1 Rzut karny dla Portugalczyków! Otavio wykorzystuje jedenastkę.

20:10

Salzburg - Atletico 0:0 Madrytczycy póki co głęboko cofnięci, ich zadowala remis.

3

Bayern - Lokomotiw 0:0 Podkreślmy, że Bayern dzisiaj bez Roberta Lewandowskiego. Polak nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych. Bawarczycy już po 4. kolejce mieli zapewniony awans z 1. miejsce w grupie, zatem trener Hansi Flick w ostatnich dwóch spotkaniach dał szansę kilku zmiennikom.

1

Gramy!

20:01

Kwestia awansu do 1/8 jest za to rozstrzygnięta w grupie C. Tam, co by się dziś nie działo, z 1. miejsce wyjdzie z grupy City, a z drugiego Porto. O 3. miejsce w stawce, gwarantujące grę w Lidze Europy na wiosnę, walczy Marsylia i Olympiakos (po 3 pkt).

19:57

Najciekawiej w kontekście awansu do fazy pucharowej LM zapowiada się starcie Salzburga (4 pkt) z Atletico (6 pkt) - Bayern ma już zapewnione wyjście z 1. miejsca w grupie. Salzburg musi wygrać, żeby dostać się do grona najlepszych szesnastu ekip rozgrywek, natomiast madrytczyków zadowoli nawet remis.

19:53

W środę rozgrywane są ostatnie mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. O godz. 21. czeka nas 6 spotkań, z czego z czterech przeprowadzimy relację na żywo. W tej relacji znajdziecie opis tego, co dzieje się na boisku w meczach grupy A (Bayern - Lokomotiw, Salzburg - Atletico) oraz grupy C (Manchester City - Marsylia, Olympiakos - FC Porto).